Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Cmentarny Czat - banned
komnata: Przeklęta Machina

Haregar PW
26 lutego 2010, 18:51
Witam!
Głupio tak pisać osobny temat o dosyć błahej sprawie, ale czemu do kroć set jestem zablokowany na czacie?! Proszę o odblokowanie albo informacje, czemu.
-Haregar

Dragonar PW
26 lutego 2010, 19:23
Prawdopodobnie za pseudo-RPG na Cmentarnym Czacie. Zakazano tego już bardzo dawno, ale wtedy Cię tu chyba nie było...

AmiDaDeer PW
26 lutego 2010, 19:26
Apeluję więc o to, ażeby gdzieś została zamieszczona lista słów i czynów na czacie zakazanych - nawet, jak nikt tego nie przeczyta, to przynajmniej nie będzie można mieć pretensji o to, że ktoś o tym nie wiedział!

Acid Dragon PW
26 lutego 2010, 20:12
Nie widzę takiej potrzeby.
Lista słów zakazanych wynosi obecnie ledwie kilka elementów i żaden normalny człowiek nie użyje ich w normalnej konwersacji, chyba, że kto inny sobie zechce z niego zażartować.
Zaś na chacie zabroniony jest spam. Po prostu "spam". A więc każda seria wypowiedzi, która nie jest dyskusją rozumianą jako wymiana zdań, opinii, pytań i odpowiedzi. W kategorię "spam" wpada więc z oczywistych powodów pseudo-rpg, zwłaszcza takie o lodówce.

dambibi PW
3 kwietnia 2010, 02:29
To teraz ja - wczoraj, podczas rewolucji było ok - dzisiaj rano(2kwietnia) mam bana - pytanie za co?

Alamar PW
3 kwietnia 2010, 07:31
Sam się dopraszałeś o to od wielu, wielu dni więc masz.
temat: Cmentarny Czat - banned

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel