Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 34 - 35 - 36

AmiDaDeer PW
25 lutego 2010, 20:15
Film z Cove w roli głównej zamieszczony na HC przez Alex-andra.

Mitabrin PW
25 lutego 2010, 20:25
Zauważcie, że w menu wyboru scenariusza wciąż jest przycisk "opcje wog".

A tak poza tym to filmik fajny... Chociaż poprzednia wersja wyglądu Cove bardziej mi odpowiadała...

Goldenraz PW
25 lutego 2010, 21:10
Tak samo jest przycisk dowódcy w menu bohatera.
Ciekawe, czy na prawdę dodali to miasto do gry (jak to wygląda z wyboru scenariusza). CoreWOG zrobił chyba też tak, więc możliwe...

Skoro jednostki zrobili profesjonalnie, to może jednak HotA jednak wyjdzie.

Dragonar PW
25 lutego 2010, 21:21
To jest CUDO. :)
Mogli dać taki filmik szybciej, przynajmniej od razu wszyscy uwierzyliby...
Film pokazuje o wiele więcej niż nawet ten z egipskiego Bastionu. Nie ma do pobrania wersji z lepszą jakością?

Field PW
25 lutego 2010, 21:25
Też wolałem poprzednie, ale trzeba im przyznać, że to wygląda naprawdę prawie jak firmowe miasto. Miło popatrzeć.

Dragonar PW
25 lutego 2010, 21:49
Mnie się bardziej podoba aktualna wersja, aczkolwiek ten fort wygląda jakoś mało groźnie...
Jak widać Cove będzie miało własną machinę oblężniczą i statki. Ciekawi mnie też ile będzie poziomów gildii magów w tym mieście. Jednostki piękne, cudny lewiatan, smoko-ptaki z czwartego poziomu.
Cóż, miastu nic zarzucić nie można, jest chyba idealne. :)

Mitabrin PW
25 lutego 2010, 22:10
Można - Że nie jest Forge.

zbigniew PW
25 lutego 2010, 22:14
Piękne. Aż trochę wiary mi przybyło. Ciekaw tylko jestem jak poradzili sobie z plikiem exe. Bo co do grafik to chyba nikt już nie ma wątpliwości- że są.

Ginden PW
25 lutego 2010, 22:49
Jakie miasto podmienili?

Trith PW
25 lutego 2010, 22:51
Podmienili miasto losowe, drogi Gindenie.

Field PW
26 lutego 2010, 08:04
Tego nie udowodnisz.

Hellburn PW
26 lutego 2010, 09:03
Cytat:
Można - Że nie jest Forge.
Ale można to podciągnąć pod Regnę.

AmiDaDeer PW
26 lutego 2010, 11:35
Cytat:
Ciekaw tylko jestem jak poradzili sobie z plikiem exe.
Rozumiem, że fakt, iż na początku filmu pokazane są w menu wyboru scenariusza wszystkie dotychczasowe miasta (łącznie z losowym) plus najnowsza Причал (czyli Przystań), nie jest przekonujący?

Cóż - dla mnie ten film jest bardziej wiarygodny niż prezentacja egipskiego Bastionu.

Chciałoby się aż rzec "Dziękujemy".

zbigniew PW
26 lutego 2010, 11:54
Hobbit:

Też jestem w sumie przekonany że miasto dodali a nie podmienili. Problem tylko w tym czy to dobrze działa. Czy np. gra nie wysypie się po "miesiącu" lub nie będą występować różnorakie anomalia w trakcie grania.

Nie zapominajmy że nawet boski Slawa twierdził iż dodanie (w pełni) 10-tego miasta "Bastionu" może mu się po prostu nie udać.

AmiDaDeer PW
26 lutego 2010, 12:03
Cytat:
Czy np. gra nie wysypie się po "miesiącu" lub nie będą występować różnorakie anomalia w trakcie grania.
Wydaje mi się, że programista(/-ści) właśnie nad tym pracuje(/-ą) i jak już skończy(/-ą), to wersja 1.0 zostanie wydana. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Zaratustrian PW
27 lutego 2010, 10:13
Miasto wygląda świetnie, jednostki również. Jednak ja czekałem najbardziej na alternatywne ulepszenia lub jednostki, na filmiku jest to pokazane przy kupnie jednostek w Cove, podczas walki była też jednostka wyglądająca na alternatywę pikiniera. Mam nadzieję że udało im się dodać to miasto do gry i w końcu HotA wyjdzie.

Warmonger PW
27 lutego 2010, 10:20
Jeśli oni nie dodadzą miasta do gry, my to zrobimy. Ba, taka opcja wydaje się bardziej rozsądna z punktu widzenia przyszłości Herosów. Póki co ważne jest, aby powstało jak najwięcej treści, którą prędzej czy później będzie można umieścić w grze - w ten, czy inny sposób.

Mitabrin PW
27 lutego 2010, 12:08
Cytat:
na filmiku jest to pokazane przy kupnie jednostek w Cove

Nope, korsarz po prostu ma mieć trzecie ulepszenie.

Wiwern PW
27 lutego 2010, 12:18
Drugie ulepszenie :P. Tak dobrze to nie ma.

A film jest świetny i jakościowo przebija "bastion test". Zastanawiam się tylko w czym jest problem.

Zauważyliście, że Hota w końcu wyszła z dołka? Opublikowane defy, film, regularne informowanie fanów. To nie w ich stylu ale przynajmniej opinie odzyskują.

Rok 2010 zapowiada się naprawdę znakomicie, tylko czekać... :-)

Field PW
27 lutego 2010, 13:03
Albo też możemy to potraktować jako ostatnią redutę przed ostatecznym pójściem projektu do piachu :P
Ale biorąc pod uwagę losy Grove, to może by to nawet HotA pomogło ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel