Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Nowy mod
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

tryk016 PW
27 stycznia 2010, 18:10
Ostatnio przeglądając internet, znalazłem mod o nazwie Terry pratchetts mod, czy spotkał się ktoś z nim kiedyś. Link do strony z modem http://tp-mod.ucoz.net/

Trith PW
27 stycznia 2010, 18:45
Tak, znalazłem link do tego moda przy okazji szukania "informacji" o HotA. Zastanawiam się, kiedy ten mod zostanie udostępniony. Oczywiste jest, że korzysta z jakiejś wersji silnika WoG 3.59 (chyba ze zmodyfikowanego silnika nazwanego ERA) i nie wydaje mi się, że twórcy będą mogli go wydać przed oficjalną premierą WoGa 3.59. Mod ten mi wygląda na daleko posunięty i pokazany na stronie filmik prezentuje się bardzo ciekawie. Najbardziej z pokazanych w nim rzeczy podoba mi się wykorzystanie grafik z MM7 (albo MM8), zupełnie jakby ktoś sobie przypomniał, że MM7 i MoMM3 dzieją się na tym samym kontynencie i nie ma potrzeby zastępować niektórych istniejących już w MM elementów, które autorzy biorą z nie-wiadomo-kąd. Niestety jednak to nie będzie mod, który połączy MM7 i HoMM3, tylko wprowadzający coś z nie-wiadomo-kąd...

hugo PW
27 stycznia 2010, 22:17
ja ten mod mam nie daje on żadnych jednostek tylko podmienia on artefakty.
i to tyle!!

Trith PW
27 stycznia 2010, 22:32
Cóż... Logika każe mi zapytać: Ty mówisz o tym samym modzie co ja? Jakoś nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek mod na WoGa 3.59 był udostępniony, a przy okazji dawał tak mało. Poza tym powinien on być chyba po rosyjsku. Jest? Nie jest? Nie ważne... Tak, czy inaczej wydaje mi się, że mówimy o dwóch zupełnie innych rzeczach.

Cytat:
ja ten mod mam nie daje on żadnych jednostek
Z takiego moda mógłbym się wręcz ucieszyć. W końcu ktoś poprawiłby nieklimatyczne grafiki w WoGu, zamiast napychać go kolejnymi nowościami pozbawionym sensu. Lecz sam WoG 3.59 ma niby dawać obsługę komendy ERM do podmieniania lub też dodawania jednostek. Choć mod mógłby rzeczywiście nie dodawać nowych jednostek, bo ten mod ma chyba... Sam nie wiem... Dodać(?) fabułę czegoś innego do WoGa...

EDIT: Chyba, że mówisz o tym modzie...

hugo PW
27 stycznia 2010, 23:08
tak, to jest ten mod nawet go mam
jak chcesz mogę ci go wysłać??
można coś wycisnąć więcej i dodać innych obiektów i jednostek ciekawych..
to znaczy podmienić już isniejące na bardziej charakterystyczne ..

hugo PW
27 stycznia 2010, 23:08
to jest to samo co ja mam

hugo PW
27 stycznia 2010, 23:09
novogodniy_mod

Sawyer PW
27 stycznia 2010, 23:19
Mod jest świetny!
Widać że twórcy moda nie dodają jednostek jako głównego elementu! To mi się podoba, Świetne menu i różnorodne artefakty to jest mod roku (według mnie =D)

hugo PW
27 stycznia 2010, 23:27
ale nie wszystkie są pozmieniane na nowe tylko dla dowudzców

FCst1 PW
20 marca 2010, 18:10
Witajcle, panowie! Jestem twórcą i oficjalnym przedstawicielem TPM (Terry Pratchetts Mod) i Nowy Rok Tryb. Obecnie środki są znacznie lepsze, przygotowuje się do wydania wersji AT2 prywatnych testów. Na progu tego dodam jeszcze jeden film.
---
Здравствуйте. Я создатель, и официальный представитель TPM (Terry Pratchetts Mod) и New Year Mode. На данный момент мод намного улучшился, готовится к выходу версия At2 для закрытого тестирования. В предверии этого я добавлю ещё одно видео.
---
Hello. I'm developer, and the official representative of TPM (Terry Pratchetts Mod) and New Year Mode. Currently modes are much improved, is preparing to release of version At2 for private testing. At the threshold of this I will add one more video with TPM gameplay.

FCst1 PW
28 kwietnia 2010, 19:26
Nowy TPM gry wideo.
Zobacz i można go pobrać na stronie TPM.
http://tp-mod.ucoz.net/news/demo_video_2/2010-04-25-17
-----
Создано новое видео геймплея TPM.
Посмотреть и скачать его вы можете на TPM сайте.
http://tp-mod.ucoz.net/news/demo_video_2/2010-04-25-17
-----
New video of gameplay TPM is created.
See and download it you can on TPM a site.
http://tp-mod.ucoz.net/news/demo_video_2/2010-04-25-17
temat: Nowy mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel