Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Co będzie z Kwasową Grotą za 5 lat?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Boryna PW
3 sierpnia 2005, 09:05
Jak myślicie jak będzie wyglądać Kwasowa Grota za 5 lat?Będzie istnieć forum rpg?A może Groty w ogóle nie będzie?Mi się wydaje że będzie istnieć forum rpg a grota będzie miała jeszcze więcej mieszkańców i będzie jeszcze fajniejsza.

Trang Oul PW
3 sierpnia 2005, 09:48
Mnie bardziej interesuje, co będzie z WoGiem za 5 lat.

Kaazam PW
3 sierpnia 2005, 16:33
Pytania jak pytania. Ale czy my tu będziemy? Czy jeszcze ktoś zostanie w ogóle w tej Grocie? Czy kiedykolwiek się wszyscy spotkamy?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Ale jeśli będziemy dalej się porozumiewać to wszystko się może zdarzyć.

Kathrin PW
3 sierpnia 2005, 19:23
Będzie, będzie -zasięgnęłam opinii jasnowidzów z królestwa i wszystko jasne:)
Grota będzie wielkim portalem; zasoby nie do wyczerpania, w Bibliotece cała historia serii, turnieje, właśni mapmakerzy i zbiór cudnych map fanowskich, forumowiczów dziesięć razy tyle co obecnie (w tym piękne, inteligentne kobiety), dyskusje o Heroes 7 i WoG 10,58,sesje RPGowe, czat, w Tawernie temat "3 Zjazd Grotowiczów". Reszta informacji jest tylko dla mnie, więc nie udostępniam ich:) (wszak jestem raczej związana z mocą, magii się nie tykam).

Tarnoob PW
15 grudnia 2007, 16:43
Taki piękny i przyjemny temat, że aż nie mogłem się powstrzymać od wskrzeszenia.

No cóż, marzę przede wszystkim o kompletnych, wyczerpujących, sagach Antagrichu, Axeoth, Czterech Kon­ty­nen­tów, Ashan (mimo to niechaj będzie przeklęte) oraz „Epilogu Mocy i Magii” – zbioru licznych wątków, z których każdy jest zbyt krótki, by zasłużył na własną księgę.

Altair w WoG Teamie, Filus nagrodzony w konkursie mapmakerskim, Ginden strażnikiem, Kathrin znów z po­w­ro­tem, pozostałe części HC przetłumaczone przez F!elda na tyle dobrze, że oficjalnie wydane przez polski oddział odrodzonego 3D0, Two Islands recenzowane w Clicku alibo CDa, kod dodawania miast złamany, patch zwię­k­sza­ją­cy maksymalną liczbę jednostek w Heroes III puszczony w obieg, Forge oficjalnie dokończone, odrodzone i wy­da­ne wraz z kampaniami prawdziwego Armageddon’s Blade, sprawa przodków i starożytnych wyjaśnona, Might and Magic Tribute głośno oklaskiwane, Might and Magic X wyprodukowane z udziałem JVC, Slavy i Acida, ostateczny powrót do Antagrichu…

Ach, chyba nie skupiłem się zbytnio na Kwasowej, lecz na całym, pięknym świecie istot z opowieści napisanej w drodze do pracy 20 lat temu…

Ginden PW
15 grudnia 2007, 16:54
Cytat:
Ginden strażnikiem
Nie strasz ludzi i innych istot.

Field PW
15 grudnia 2007, 17:22
Chomikorobaloliszoserafin:
Tarnum:
Ginden strażnikiem

Nie strasz ludzi i innych istot.

Nie kryguj się.

vinius PW
15 grudnia 2007, 19:05
Poczułem się dotknięty! Tarnum zapomniał o takiej jednej sadze, gdy takowe wymieniał - zgadnijcie, jakiej?

filusfilusNie, tylko nie to... ;D. Aha miło mi Tarnum, że mnie wspomniałeś, ale na chwilę obecną nie tworzę map(i raczej w najbliższym czasie nie będę miał na to czasu), wiec raczej to nierealne...


RabicanRabicanA szkoda, Twoje dotychczasowe dzieła są świetne.

Haregar PW
10 stycznia 2010, 01:36
Minęło 5 lat i wiele się zmieniło. Na przykład ja powróciłem... ;P
Ale odeszło też z Groty wielu użytkowników, smutne. Jakbym miał to podsumować to bym powiedział - właściwie nic się nie zmieniło.

ziomal121 PW
10 stycznia 2010, 08:28
A miasto Grove?

Mitabrin PW
10 stycznia 2010, 13:26
Ok, to teraz wróżmy co będzie za następne 5 lat... Albo nawet za 50, byśmy nie pamiętali w 2060 swoich pomyłek (swoją drogą ciekawie wtedy by wyglądało Kwasowe forum, jakiś nowy w 2040 odpowiadałby na pytanie odnośnie M&M z 2005...). :3

Haregar PW
10 stycznia 2010, 13:53
Oczywiście, że wiele się zmieniło, tylko mówię, że ogólnie Grota pozostała tą samą Grotą co przedtem - ten sam wygląd i tematyka, i dobrze!

Field PW
10 stycznia 2010, 14:44
Mitabrin:
swoją drogą ciekawie wtedy by wyglądało Kwasowe forum, jakiś nowy w 2040 odpowiadałby na pytanie odnośnie M&M z 2005...

Alamar - albo jego syn/córka - by się zapluł :P

Ze zdziwieniem stwierdzam, że niektóre rzeczy się nawet sprawdziły.

A niektóre - jak z Gindenem - na szczęście nie :P

Dragonar PW
10 stycznia 2010, 15:48
Czy tak dużo się sprawdziło? No nie wiem...
Miał być WoG 10.58, a tu nawet 3.59 nie ma. :P

Trang Oul PW
11 stycznia 2010, 00:57
Mamy cmentarz (nareszcie coś dla mnie i pozostałych Towarzyszy!), Grota staje się
coraz bardziej światowa (kanał na Youtube), WoGa 3.59 nie mamy, ale poczekajcie jeszcze 7 miesięcy (temat z 3.08). Na nieżywo spotkałem "aż" 4 istoty. Owszem, mało tego... ale czy Grota naprawdę potrzebuje zmian?

A za 50 lat... no cóż, pewnie już za 10-15 rozsypię się w pył :( .

Acid Dragon PW
11 stycznia 2010, 03:09
...A jak był zakładany ten temat to myślałem, że to jakaś abstrakcja, a tu faktycznie się zbliża czas wypełnienia "przepowiedni".
Czas leci czasami za szybko ;)

Co prawda za pół roku dopiero przepowiednię Katarzyny będzie można w pełni odnieść do rzeczywistości, ale nie powstrzymam się i przeanalizuję ;)

Kath:
Będzie, będzie -zasięgnęłam opinii jasnowidzów z królestwa i wszystko jasne:)

I faktycznie - przetrwaliśmy niejedno, ciągle tu jesteśmy, skład oczywiście zmienny, aczkolwiek "stali bywalcy", jak i Strażnicy w większości jednak Ci sami :).

Kath:
Grota będzie wielkim portalem;

No... nie do końca :). Wielkim nigdy nie miała być. Ale na pewno się rozrosła.

Kath:
zasoby nie do wyczerpania,

I faktycznie, nasze problemy z zasobami wyczerpującymi się dawno już minęły. Obecnie w tej kwestii wspiera nas również nasz Sojusznik.

Kath:
w Bibliotece cała historia serii

Wstyd się przyznać, ale tu zawaliłem. Mam jeszcze pół roku, żeby nie musieć mówić, że to się nie spełniło. I tym razem się bardziej postaram.

Kath:
turnieje,

Był kiedyś plan, żebyśmy prowadzili turniej WoGa. Niestety - brak realizatorów po naszej stronie pogrzebał ten pomysł. Raczej już do tego nie wrócimy... chociaż nigdy nie wiadomo ;).

Kath:
właśni mapmakerzy i zbiór cudnych map fanowskich

Niewykluczone, że to jednak zaistnieje. Na razie pozbieraliśmy trochę map do nowej wersji instalacyjnej WoGa.

Kath:
forumowiczów dziesięć razy tyle co obecnie (w tym piękne, inteligentne kobiety),

Co do pierwszego, nie mam wątpliwości, aczkolwiek płeć piękna w Grocie to wciąż rzadkość ;) (a szkoda).

Kath:
dyskusje o Heroes 7 i WoG 10, 58,

Faktycznie, można się było spodziewać, że przez 5 lat nie tylko wyjdzie Heroes V, ale i Heroes VI, a fani już o VII będą gadać. Miejmy nadzieję, że ta dość długa przerwa czasowa oznacza zwyczajnie, że Heroes VI będzie grą dopracowaną i zwyczajnie dobrą - na co nie było szansy za czasów 3DO, kiedy nowe gry wychodziły nawet co rok.
Co do WoGa - no cóż. Ciężki miał okres przez te 5 lat. Ale jest szansa, że do czasu "wypełnienia się" przepowiedni Katarzyny zobaczymy przynajmniej wreszcie patch 3.59 :).

Kath:
sesje RPGowe, czat,

Tu się udało. RPG - choć z przebojami - jednak wyszło (wreszcie! :), a i czatu się dorobiliśmy.

Kath:
w Tawernie temat "3 Zjazd Grotowiczów".

Mimo planów - do tego wciąż nie doszło. Aczkolwiek wielu Grotowiczów jednak miało okazję poznać się osobiście :). Najbliższa okazja będzie pewnie znów w wakacje - na Konwencie Jaskini Behemota, gdzie mam nadzieję tym razem spotkać znaczącą reprezentację Groty ;).

Kath:
Reszta informacji jest tylko dla mnie, więc nie udostępniam ich:) (wszak jestem raczej związana z mocą, magii się nie tykam).

Mam nadzieję, że nie było tam Armagedonu ;)

Haregar PW
11 stycznia 2010, 20:26
A wiecie co mnie interesowało już praktycznie od początku istnienia Groty? Co jest na obrazku, który ustawia się jako domyślny avek wszystkich nowych? :) Bo za każdym razem jak na niego patrzę, to widzę co innego.

Dragonar PW
11 stycznia 2010, 20:28
Mnie też to ciekawi...
To przypomina mi albo nagiego, skulonego człowieka, albo łasicę... :P

Haregar PW
11 stycznia 2010, 20:43
Na początku mi to przypominało nagiego, skulonego faceta z dżungli. Później łasicę (sądząc również po gatunku Qui, czyli dwugłowa łasica, taki element easter egga forumowego), a teraz pień drzewa... :)

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2010, 21:50
To jakaś łasicotchórzofretka. Jednogłowa.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Co będzie z Kwasową Grotą za 5 lat?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel