Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: ModHomm3 - nie działa
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Haregar PW
3 stycznia 2010, 22:04
Witam!
Chciałbym jak za dawnych czasów pokleić sobie nowe jednostki, ale problem w tym, że ModHomm3 nie działa. Pojawia się komunikat, że program przestał działać no i grupę twórców (666's Dream Team) ... co jest nie tak?

Mitabrin PW
3 stycznia 2010, 22:10
Gdybym był złośliwy napisałbym "nie działa ci", ale dlatego, że nie jestem poradzę ci po prostu, byś skorzystał z H3deftool. :3

Trang Oul PW
3 stycznia 2010, 22:17
ModHoMM3 powstał przed WoGiem, dlatego nie jest z nim kompatybilny.

Haregar PW
3 stycznia 2010, 22:20
Chodzi właśnie o to, że ja używam go do HoMM3 bez żadnych dodatków. Dziwne tylko, że ta wersja od Acida to nie działała mi na XP i na Viście też teraz nie działa.
A skąd można ściągnąć deftoola? Bo muszę odpakować parę plików def.

Drwal PW
3 stycznia 2010, 22:40
Haregar:
A skąd mogę ściągnać deftoola?
Nie wiem, może już znalazłeś, a jak nie to podaje link:

http://www.acidcave.net/download/H3DefTool.rar

Haregar PW
3 stycznia 2010, 23:00
Dzięki. Przy okazji, jak przeglądam Resedit czy włączam Modhomm, to Avast! wyskakuje z wirusem. Mam nadzieję, że to kolejny fałszywy alarm? Bo to, że modhomm nei działa nie znaczy, że jest zawirusowany, ale wolę się upewnić.

Trang Oul PW
4 stycznia 2010, 01:48
Wywal Avasta i zainstaluj antywirusa :P .

Acid Dragon PW
4 stycznia 2010, 02:21
Niewykluczone, że winowajcą faktycznie jest wirus, który zaraża pliki exe uruchamianych programów.

W każdym razie nie przypominam sobie, by wersje programów z Groty powodowały jakiekolwiek wirusowe komplikacje ;)

Haregar PW
4 stycznia 2010, 14:15
Norton mi się skończył, dzisiaj kupiłem i nic nie wykazuje, więc wirusów nie ma. Ech, to tak jest jak się z lenistwa ściąga darmowego Avasta, którego antywirusem nazwać jednak można nie za bardzo.

I dzięki Acid za upewnienie, że wszystko jest dobrze, chociaż przydałoby się usprawnić te programy, ale to już nie wnikam, bo programistą niestety nie jestem. ;)
temat: ModHomm3 - nie działa

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel