Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 35 - 36 - 37

AmiDaDeer PW
13 października 2009, 20:34
Dzień dobry, witam, siema, itp. Mam nadzieję (chyba :P), że zostaniesz na dłużej.

S15p PW
14 października 2009, 15:17
Witam serdecznie, jasne że się przyjmiesz, już ja o to zadbam ;]
Miejsce, do którego trafiłaś jest fantastyczne, polubisz je, wierz mi ;)

Logos PW
12 listopada 2009, 01:07
Wielkie Cyt wszystkim :)
Witać Was wszystkich (wiarusów i młodych) będę jeszcze, jak rzeka długa, a morze szerokie xD
Gdzieś tu i gdzieś tam, zauważy ktoś moją obecność, ale będzie to jak mrugniecie cienia w słońcu, muśnięcie skrzydeł motyla...
A więc do następnego oddechu wiatru.

Mitabrin PW
4 grudnia 2009, 12:02
Witaj Logosie w naszych (nie)skromnych progach. (Wow ale mam refleks.)

MrShadow PW
17 grudnia 2009, 21:42
Witam Wszystkich.

Trafiłem do Kwasowej Groty szukając do HoM&M 3 dodatku WoG.
Mam na imię Wojtek. 19 wiosen na karku. Aktualnie pracuję, od przyszłego roku zacznę studiować psychologię na UAM'ie w Poznaniu.
Jako że muszę czas dzielić między pracę a projekty, z moją obecnością może być różnie.

Pozdrawiam
MrShadow

Mitabrin PW
17 grudnia 2009, 21:48
Witaj "Panie Cieniu" w Kwasowej Grocie. Mam nadzieję, że ci się tu spodoba i będziesz nas odwiedzał jak najczęściej. :3

Goldenraz PW
17 grudnia 2009, 22:30
Nikogo chyba nie witałem... witam wszystkich nowych wędrowców, którzy tu przybyli :) (no to nadrobione...)

A Ty Mitabrin powinieneś zostać oficjalnym witaczem :)

AmiDaDeer PW
18 grudnia 2009, 20:15
Witaj, MrShadow. I powtarzam: mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej.

Mitabrin PW
18 grudnia 2009, 20:40
Cytat:
A Ty Mitabrin powinieneś zostać oficjalnym witaczem :)

Najlepiej od razu strażnikiem od PR. :P

Vandergahast PW
30 stycznia 2010, 00:36
No patrzcie, a wydawało mi się że założyłem tu konto parę lat temu :] No ale że nabijacz postów ze mnie żaden, to pewnie żadna strata. Szalom

Acid Dragon PW
30 stycznia 2010, 02:10
Kogo moje piękne ślepia widzą? ^^

(technicznie nikogo, ciemno tu jak w grobowcu lisza)

Żywiołaka piwa przywiało z Jaskini ;).

AmiDaDeer PW
30 stycznia 2010, 14:07
Vandergahast? TEN Vandergahast?! WIELKI VANDERGAHAST?!?

Nie znam.

Mimo to witam "nowego" użytkownika i - jak zwykle - mam nadzieję, że zostanie tu na dłużej.

packa PW
13 marca 2010, 18:41
Hello!

I'm from Russia)

Mamy wiele podobnych słów. :)
I mam nadzieję, że wiedzą lepiej jezyk

Who can give me the polish alphabet? :)))

if interesting,
It's my:

А Б В Г Д Е Ё Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ы Ъ Э Ю Я

:)

AmiDaDeer PW
13 marca 2010, 19:31
Hi. It's nice to meet some foreigners in Polish site. :)

About alphabet:

A Ą B C Ć D E Ę F G H I J K L Ł M N O Ó P R S Ś T U W Y Z Ż Ź

And your alphabet is something like this in our (I guess :P):

A B W G/H D Je Jo Ż Z I J K L M N O P R S T U F Ch C Cz Sz Szcz(?) [soft sign] Y [hard sign] E Ju Ja

Can somebody tell me if I'm wrong?

EDIT: Dzięki Assassin/Thanks Assassin.

Aklantes PW
8 września 2010, 21:42
Witam wszystkich mieszkańców Groty. Szwendam się już tutaj od miesięcy paru, więc pomyślałem sobie, że wypadałoby się przedstawić. Nazywam się Aklantes i zajmuję się szeroko pojętą kulturą/-ami starożytną/-ymi. :)
Jeżeli chodzi o podział graczy stworzony przez Smoczego Władcę, to zdecydowanie plasuję się w grupie "Poszukiwaczy przygód".

Aha... "Bawię się" jeszcze językiem, który skądinąd niektórym może być znany...

Habitatores Antri Acidi vivant!

AmiDaDeer PW
8 września 2010, 21:48
Eee...

Witam? :P

Nie no, oczywiście miło nam etc. Jak zwykle mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Field PW
8 września 2010, 22:57
Cavernam sive cavum vel speluncam maiores esse puto, sed antrum bonum sit. Interim ego, coccus eae tabernae inferorum, complector te, tibi cervesiam acidam do, bona tempora huc tibi esse sperans, Alkantes ;)

Aklantes PW
9 września 2010, 01:14
Tibi ex accepto gratiam ago, f!eld, sed linguae latinae usi cessemus, nam alii habitatores certe nostri non intellegunt (quid perfecte intellego - haec lingua mortua est :) ).

Post scriptum: Mihi mendas excuse, nam latinam ex duo anni studeo.

Koniec, zatem z łaciną i jeszcze raz serdecznie witam. Owszem, Hobbicie zamierzam "zostać na dłużej", jak raczyłeś to określić.

EDIT: Późna pora zrobiła swoje - literówka w dyftongu -.-". No i jeszcze przegapiona I koniugacja. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi na te błędy. :)

Field PW
9 września 2010, 06:21
To jedno pytanie - skoro już dwa lata, i to najwyraźniej summa cum diligentia studes, a nie tylko studes ;), to gdzie poznajesz ten język, jeśli mogę zapytać? Jakieś liceum, gdzie nie zaprzepaścili jeszcze ideałów w klasach humanistycznych, wybitny lektor na studiach, czy też może faktycznie filologia klasyczna?

A jeśli tak, to gdzie? Przyznawać się :>

I drugi wtręt - wolałbym widzieć cessemus jako prohibitivus niż imperativus, ale to takie prywatne zboczenie ;) Poza tym śliczna łacina, dawno już takiej nie widziałem, naprawdę, chylę czoła, zwłaszcza jeśli faktycznie dopiero dwa lata się z nią zmierzasz :)

Aklantes PW
9 września 2010, 16:50
Łaciny uczę się w XI LO. im M. Reja w Warszawie (profil klasyczny). Dziękuję za komplement :).

A co do Twojej opinii o tym języku Viniusie, to masz częściowo rację, gdyż jest bardzo dużo rzeczy do "wkucia", jednakże potem przy tłumaczeniu czy też tworzeniu zdań, używana jest przede wszystkim logika (i słownik). :)

f!eldf!eldI na piękną łacinę zżymajcie się tam, gdzie na to miejsce (czyli najlepiej w piekle, ale Lucek wziął klucze :P)

strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel