Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [Archiwum][H4] Różnice poziomów a zwiad
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Hut PW
8 grudnia 2009, 22:07
Mam pytanie:

Mam w tej samej armii 2 herosow. Jeden ma wyzszy level, inny nizszy. Ten z nizszym levelem ma zwiad, znajdowanie drogi itp. Armie prowadzi ten z wyzszym levelem (jego wizerunek widnieje na armii). Czy bonusy ze zwiadu dzialaja mimo tego, ze "prowadzi" armie heros z wyzszym levelem bez zwiadu? Czy beda sie liczyly bonusy ze znajdywania drogi itp.?

Mitabrin PW
8 grudnia 2009, 22:30
Rozumiem, że chodzi ci o H4.

A zatem...
Najpierw weź swoją armię i wejdź z nią do groty. Później poświęć 4 dziewice i 2 krzyżowców smokowi, by cię przepuścił pod warunkiem, że pytania odnośnie hirołsów będziesz zadawał w tym temacie. Potem podejdź do mnie a poznasz odpowiedź. A brzmi ona tak: O ile mi wiadomo to sam zwiad działa, ale szybkość armii zależy chyba od średniej szybkości wszystkich jednostek (dlatego gdy jak wymieniasz się armiami jednostkami, to niektóre mogą się wymienić a inne nie, gdyż nie mają już punktów ruchu). Zatem znajdywanie drogi działa, ale tylko na tego akurat bohatera, więc wzrost nie jest zbyt wielki. To tyle ode mnie.

Pozdrawiam Mit.

f!eldf!eldTo, że dałem Ci postać w RPG, nie oznacza, że masz mnie tu zastępować w sarkazmie :P A akurat to nie wygląda mi na problem (pół)techniczny, więc... :P
temat: [Archiwum][H4] Różnice poziomów a zwiad

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel