Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 29 - 30 - 31

Zu PW
11 lipca 2009, 20:19
Ceville (w wersji PL, dołączony do NAJNOWSZEGO NUMERU CD-ACTION)

Co to za gra? Cóż, jeśli macie styczniowy numer CDA (ten z dwoma mafiosami na okładce), to możecie tam znaleźć recenzję tej gry. Jest to przygodówka w starym stylu, wykonana w pełnym, doskonale wykreowanym, bajkowym i kolorowym środowisku 3D. Ogólnie rzecz biorąc, naszym zadaniem jest pomóc Ceville'owi - wypędzonemu ze swego zamku złemu tyranowi - odzyskać tron zagarnięty przez jeszcze bardziej nikczemnego tyrana, Basiliusa. Do towarzystwa będziemy mieć też dobroduszną Lilly, która wespół z Ceville'm będzie tworzyć zgraną paczkę, doskonale uzupełniającą się nawzajem. Co dla niej będzie zbyt nikczemne do zrobienia, on uczyni to bez trudu, a co dla niego będzie zbyt obrzydliwie miłe i uprzejmie, ona zrobi od razu. Sterujemy nimi, jak na przygodówkę przystało, metodą point&click - czyli patrząc na otoczenie od boku i klikając wszędzie kursorem.

Całość aż do złudzenia przypomina przygodówki z dawnych lat, często też odnosząc się do największych klasyków spośród nich - i nie tylko. Przy grze można naprawdę dobrze się bawić, a słuchanie wrednych docinków Ceville'a, komentującego niemal każdą sytuację w grze, potrafi przyprawić o złośliwy uśmiech. Jedyna wada gry to to, że zdaje się kończyć zbyt szybko - choć mnie zajęła ok. 11 godzin, to oglądając creditsy czułem się, jakby kończyła się w połowie, ledwie zdążywszy się porządnie rozkręcić. Nie zmienia to jednak faktu, że to świetna przygodówka, którą warto zdobyć, póki jest jeszcze dodawana do nowego numeru CDA. Biegiem do sklepów! Nawet jeśli nie zagracie w nią teraz, zawsze można odłożyć ją na półkę i poczekać z tym na lepszą okazję. A później (tzn. jak już nie będzie tego numeru CDA w sklepach) może już nie być tak różowo...

Asior96 PW
26 lipca 2009, 18:06
Tu jest fajna gra

<a href="http://www.roblox.com?userid=3841100">Free Games</a>. Check out <a href="http://www.roblox.com/User.aspx?ID=3841100">what I have been building lately</a>!

Mitabrin PW
26 lipca 2009, 18:15
Asiorze proponuję ci zapoznać się z tym tematem. :)

Alamar PW
12 września 2009, 16:57
Demo Majesty 2 - prawie 700 MB po rosyjsku. Wprawdzie tekst może być trochę niezrozumiały, ale za to kwestie wypowiadane w demie każdy powinien zrozumieć.

W demie mamy dwie misje - pierwsza treningowa z animacjami co i gdzie kliknąć, zaś druga to już normalna misja, gdzie trzeba przetrwać przez 75 dni (niestety wtedy scenariusz automatycznie się kończy).

Warto się pomęczyć ze ściągnięciem i instalacją dema, bo gra jest naprawdę ciekawa i mimo zmienionej grafiki to wciąż stare, dobre Majesty z nowymi usprawnieniami (jak możliwość wybudowania siedlisk elfów i krasnoludów czy świątyń Agreli i Krypty w jednym scenariuszu).

EDIT:
Demo w języku angielskim z Megauploada

Alamar PW
16 października 2009, 15:14
Reklama:

Najnowszy Komputer Świat Gry (listopad 6/2009) zawiera na płytkach gry Icewind Dale 1 z obydwoma dodatkami (po polsku rzecz jasna) oraz Beyond Divinity (wprawdzie nie tak dobre jak DD, ale nadal grywalne). Jak ktoś ma zbędne 13 złotych, to chyba warto zakupić ten numer.

...i po reklamie

Alamar PW
3 grudnia 2009, 19:05
Disciples III u naszych wschodnich sąsiadów - czyli orientacyjna cena, wersje wydań, system zabezpieczeń i takie tam.
Aha - jakby ktoś nie wiedział, DIII nie ma w sobie ani edytora map, ani opcji gry wieloosobowej (nie pamiętam czy w ogóle, czy tylko przez sieć), ani dyplomacji, ani kilku innych opcji znanych z DI i DII (o braku krasnali czy nieumarłych już nie wspomnę).
Tak więc póki nie pojawi się jakaś wersja Gold, radzę wstrzymać się z zakupem tego produktu (jeśli kogoś on interesuje). Zresztą na razie dostępna jest (a raczej będzie na dniach) tylko wersja rosyjska.

Goldenraz PW
3 grudnia 2009, 23:22
Na screenach cały tekst jest po angielsku :)

Mitabrin PW
4 grudnia 2009, 10:27
Ale trzeba przyznać, że jednostki w tej grze wyglądają bardzo ciekawie:
uśmiechnięte od ucha do ucha gobliny
panowie z poprzedniego awatara f!elda
Ulubiona rasa Acida
maniacy komputerowi
Złe lisze
Rockersi przebrani za chłopów
sukkuby nie posiadające piersi
inkuby posiadające piersi
Saurony
dziub-dziuby
jednostki, których nikt się nie spodziewał
Gandalfy
Alamar?

Ale tak serio to naprawdę wygladają one świetnie.

Alamar PW
6 grudnia 2009, 15:42
CDP opróżnia magazyny - towar można kupić w sklepach sieci "Stonka" po 10 zł:

- Unreal Anthology
- Gears of War
- Blacksite
- Stranglehold
- Penumbra: Czarna Plaga
- Toca 3
- Lionheart
- Agatha Christie: Zło, Które Żyje Pod Słońcem
- Dead Reefs
- Gore
- Juiced 2
- Puzzle Quest
- Freakout
- Saga The Suffering
- Painkiller Overose
- Painkiller
- Sega Rally
- Supreme Commander
- Colin 2005
- Sam & Max: Season 1
- Świątynia Pierwotnego Zła
- Saga Icewind Dale
- Gothic II ZE

PS
Sprawdzać ile waży pudełko - im cięższe, tym lepiej dla kupującego.

Mitabrin PW
15 grudnia 2009, 16:51
Kontynuując wieść Alamara o D3 ogłaszam, że gra już w Rosji wyszła i na youtube pojawił się pierwszy gameplay. Imo ciekawie to na pierwszy rzut oka wygląda.

Alamar PW
15 grudnia 2009, 17:33
Zaś na drugi już nie. :P

EDIT:
Nie cierpię tego typu zagrywek marketingowych.

Field PW
29 grudnia 2009, 16:15
Wczoraj zacząłem się zmagać z Wizardry 8. Zaskakująco dobre, choć sterowanie doprowadza do szału... Lepsze od M&M IX w każdym razie :P

RabicanRabicanTysiąckroć.

Cuthbert2 PW
14 stycznia 2010, 03:31
A graliście w coś takiego? Gra RPG w przeglądarce ja tam ją lubię ;)
Edit:
Prosiłbym kogoś kumatego i mającego odpowiednie uprawnienia o przerobienie tego na link bo ja za głupi jestem :(. Próbowałem komendami jakie zapisał Qui ale nic mi nie wyszło
Edit2:
Mam czas, to więcej napiszę. Rzecz dzieje się po trzeciej wojnie światowej i świat opanowały wampiry. Gracz jest jednym z nich. 4 rasy do wyboru, m każda z innymi umiejętnościami rasowymi. Walczysz, chodzisz na wyprawy. Można handlować z innymi graczami itd, itp. Ponieważ ostatnio znów przeczytałem trylogię nocarską Magdaleny Kozak, to strasznie mnie to wkręciło.
Edit3
Dziękuję uprzejmie :P
filusfilusProszę bardzo;).

Mitabrin PW
13 lutego 2010, 18:43
W ramach promocji nowej części Command & Conquer (czyli nowej serii gier, przy której pracuje Jon Van Caneghem) Electronic Arts udostępniło za darmo poprzednie części tej gry. Oto linki:

Command & Conquer: Tiberian Dawn (843 MB)

Command & Conquer: Red Alert – dysk Allied (499 MB)
Command & Conquer: Red Alert – dysk Soviet (502 MB)

Command & Conquer: Tiberian Sun (1, 24 GB)

Dalerius PW
22 lipca 2010, 12:16
Witam mam pytanie. Grał ktoś może w Arx Fatalis? Słyszałem że jest podobny do Morrowinda ale czy to prawda? Na razie gram w MM6 i trochę zajmie mi przejście go.

Trith PW
22 lipca 2010, 13:06
Ja grałem ostatnio w Arx. Gra się dosyć przyjemnie, jak się zrozumie o co w niej chodzi. Na pierwszy rzut oka może przypominać nieco "okrojonego" Morrowinda, lecz posiada (moim zdaniem) o wiele ciekawszą mechanikę rzucania czarów, oraz co równie ważne, główna postać może przetwarzać różne napotkane przedmioty (nie tlyko robić mikstury, ale nawet przy odpowiednich warunkach wypiekać chleb, lub łowić ryby). Lecz jest również rzecz, która może nieco zniechęcać. Najprawdopodobniej przez większość gry postać będzie się błąkać po podziemnych tunelach, bez jakiejkolwiek możliwości wyjścia na powierzchnię (wynika to z fabuły gry i historii tego świata). Choć jeszcze nie ukończyłem tej gry, więc mogę się w tej kwestii mylić.

Woyto PW
22 lipca 2010, 14:05
Hmmmmm oprócz heroesa 3 i 5 to w żadną turówkę nie gram ale mam inne gry takie jak:Gta Vice City, Call of Duty 1 United offensive i Icewind Dale 1 i 2

Dragonar PW
23 lipca 2010, 23:34


------------------------------------------------------------------------

Chciałbym zapytać, czy ktoś oprócz mnie posiada tę grę i jest chętny do gry dwuosobowej przez Internet.

------------------------------------------------------------------------

Warunki gry:
- posiadanie wszystkich trzech części Yu-Gi-Oh! Power of Chaos
- odblokowane wszystkie 771 kart (patch dostępny w dalszej części posta)
- program Hamachi (program dostępny w dalszej części posta)
- program Battle.Lan (program dostępny w dalszej części posta)

------------------------------------------------------------------------

Instrukcja:
1. Instalujemy wszystkie części gry tak, aby się połączyły ze sobą.
2. Instalujemy patch udostępniający wszystkie karty.
3. Gdy już mamy połączone części gry oraz wszystkie karty, pobieramy i instalujemy Hamachi.
4. W Hamachi tworzymy nową sieć, tudzież dołączamy do istniejącej, aby drugi gracz mógł się z nami połączyć.
5. Pobieramy i uruchamiamy Battle.Lan. Dodajemy adres Hamachi przeciwnika.
6. W grze włączamy grę dla dwóch graczy i wchodzimy jako hostujący lub gość - w zależności od tego kto zakładał sieć. Jeżeli przeciwnik - wchodzimy jako gość. Jeśli my - wchodzimy jako hostujący.
7. Klikamy na nick przeciwnika i zaczynamy pojedynek!

------------------------------------------------------------------------

Pobieralnia:
> patch na wszystkie karty
> Hamachi
> Battle.Lan

------------------------------------------------------------------------

Gildia Dragonara:



Polecam dołączać do tej sieci. ;)

------------------------------------------------------------------------

Sama gra nie znalazła się w pobieralni, gdyż udostępniać tego typu programów po prostu nie można. ;)
W razie problemów z połączeniem trzech części gry, bądź zainstalowaniem patcha na wszystkie karty albo z czymkolwiek innym, zgłaszać się tutaj.

------------------------------------------------------------------------


EDIT: Dzięki... A teraz prosiłbym o usunięcie ramki, bo oszpeca ten jakże przejrzysty post. :P
f!eldf!eldWybaczone :P

Dalerius PW
24 lipca 2010, 11:19
RabicanRabicanPost odnośnie do Arx Fatalis.

Hmm. Pomijając to wszystko gierka jest podobna do Morrowinda?

ziomal121 PW
24 lipca 2010, 12:24
Kiedyś w jakiejś gazecie były wszystkie trzy części tej gry i mam je gdzieś zagrzebane. Jeżeli znajdę i opanuję trochę grę, to może spróbuję z tobą zagrać.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel