Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Gildia Lingwistówtemat: [MM VI] Kto, co, gdzie, jak, kiedy...
komnata: Gildia Lingwistów
strona: 1 - 2

wasil PW
13 września 2009, 18:04
Ech.. nie mogę się już doczekać! Tak bardzo chciałbym w końcu przejść 'VI', a po angielsku to mi się nie chce po prostu czytać tyle tekstu... W 'VII' i 'VIII' tłumaczenie było jak dla mnie wspaniałe - świetny styl, aż się chciało czytać :). Mam nadzieję, że tłumaczenie do 'VI' będzie równie wspaniałe.

Ah, i jeszcze mam pytanie jedno. Czy dałoby radę wyciągnąć również polskie głosy z 'VII' i 'VIII', żeby było bardziej 'swojsko'? Chodzi mi oczywiście o takie które się da, jak np. przy wchodzeniu do sklepów, banku, czy głosy postaci niektórych.. Wiem że mnie teraz fantazja ponosi, ale to ot, taki luźny pomysł :P

Pozdrawiam i liczę na to, że w końcu dane będzie zagrać w wersję PL :)

Alamar PW
13 września 2009, 18:14
Pliki da się wyciągnąć, problem w tym, że kwestie mówione choćby w sklepach w MM6, w MM7 czy w MM8 są od siebie różne.

wasil PW
13 września 2009, 18:59
Wiem, wiem, ale czy komuś by takie drobne różnice przeszkadzały..? No cóż, jak mówiłem - luźny pomysł :P

Zu PW
15 września 2009, 15:47
Wybaczcie mi marudzenie i powtarzanie się po Paulusińskim, ale... kiedy tłumaczenie będzie gotowe? Mówiliście, że wydacie betę pod koniec wakacji...

Kreator PW
16 września 2009, 10:34
A ja bym nie był przychylny pomysłowi o "polskich karczmarzach". Uważam, ze popsułoby to klimat. Niech wszystkie dźwięki zostaną oryginalne! Zwłaszcza, że w M&M 7 mówiąc łagodnie polski podkład nie był najlepszy...

Dla mnie osobiście to tak jak obejrzeć np, "Star Wars" z dubingiem (ohyda):P,
aczkolwiek można zrobić porządny dubing (przykład Shreka;)).

Alamar PW
16 września 2009, 12:59
Kreator - to się zwie dubbing.

Co do tego, kiedy ten projekt się ukaże, to:
a) Czytać pierwsze posty
b) 3 dni po premierze Duke Nuken Forever. :P

Kuraito PW
16 września 2009, 14:46
Chyba każdy przeczytał pierwszego posta, ale wszyscy nie mogą się doczekać i się pytają.
Ja tam aż drzę z niecierpliwości. (Co prawda mam gdzieś na dysku jakąś starą wersję, ale wolę poczekać na finalną...)

Paulusinski PW
2 grudnia 2009, 20:00
Kiedy wyjdzie spolszczenie?

Alamar PW
3 grudnia 2009, 08:23
Tak trudno przeczytać dwa posty wcześniej? :P
strona: 1 - 2
temat: [MM VI] Kto, co, gdzie, jak, kiedy...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel