Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Freyda i Królowa Izabela - czy są spokrewnione?
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

YamiYugi PW
24 października 2009, 20:01
Witam! To mój pierwszy temat, więc jakbym coś źle napisał to poprawcie.

Zastanawialiście się kiedyś o tym czy Freyda mogła by być córką Izabeli?

To co wiem o rodowodzie Izabeli to: pochodzi z rodu Greyhound albo jakoś tak,
była żoną króla Nikolaja, ale nie mieli dzieci, nie wiem czy Izabela urodziła Mesjasza Demonów, ale Freyda żyła wcześniej niż eee... zapłodniono :P Izabelę do celów Kha-Beletha, więc Freyda nie jest Mesjaszem Demonów.

To co wiem o rodowodzie Freydy to: jest córką Godryka (nie wiem kto jest matką), więc pochodzi z Księstwa Jednorożców.


Modele 3D postaci: Wyglądają niemal identycznie!

Awatary: Sami zobaczcie... Jak dwie krople wody, tylko Freyda ma jaśniejsze włosy od Izabeli.

HoMM 5 całego nie przeszedłem, ale zaliczyłem całe demo i Dzikie Hordy.

PS: Pamiętacie Nicolaia Ironfista? Dziecko Katarzyny i Rolanda Ironfist.

Radek PW
25 października 2009, 00:08
Raczej nie, a przynajmniej nic o tym nie pisze

YamiYugi PW
25 października 2009, 21:03
Chodzi mi o to czy możliwe jest, to że są spokrewnione.

A wyglądem jest to możliwe, albo Ubi i reszta coś zataili :P.

Field PW
25 października 2009, 21:38
Albo - co bardziej prawdopodobne - poszli na łatwiznę, jak to zrobili w kupie przypadków w grze.

YamiYugi PW
25 października 2009, 22:57
Widocznie spieszyli się na premierę, ale kampanie Królowej robili chyba pierwszą, bo to na niej opierają się dalsze wydarzenia, co oznacza, że z Freydą poszli na łatwiznę.

A może kiedyś Izabela miała romans O.o?

Mitabrin PW
25 października 2009, 23:29
Jako trzynastolatka z Romanem Polańskim...

YamiYugi PW
25 października 2009, 23:31
xD

Alamar PW
26 października 2009, 00:57
Izabela nie miała romansów - nasz elf ciemniak się o to postarał (miał rozkaz "zachować" tę idiotkę dla Kha-Beletha na specjalną okazję, co też uczynił).

Izabela i Freyda są mniej więcej w tym samym wieku - około 20 lat, nie są bezpośrednio spokrewnione (jeśli dobrze pamiętam, to Godryk miał jakieś powinowactwo z rodziną królewską), zaś modele 3D w HV to tylko lenistwo Nivalu.

YamiYugi PW
27 października 2009, 00:03
Każdego Heroesa pod koniec czasu tworzenia gry robiono wszystko na odwal. Mam nadzieję, że H6 nie będzie tak zabugowane i leniwie robione.

Alamar PW
27 października 2009, 01:37
Co to jest Heroes'a? :P

YamiYugi PW
27 października 2009, 08:12
Rzeczownik Heroes w dopełniaczu :P

Field PW
27 października 2009, 09:12
YamiYugi - zerknij do tego tematu. Tam jest trochę powiedziane o odmianach rzeczowników obcojęzycznych (post mój i następujący po nim Alistaira).

YamiYugi PW
27 października 2009, 17:25
Dzięki f!eld

MCaleb PW
27 października 2009, 23:25
Ja tam bardziej przyczepiłbym się do "szkoda gadać", niż do apostrofów. W końcu to tylko błąd gramatyczny, a nie herezja. Herezja, za którą łamanie kołem, ćwiartowanie i spalenie na stosie to za mało. Potrzeba więcej wodorostów.

Tak na marginesie, to wygląda mi na to, ze temat cały swój potencjał wytracił już na drugim poście i najpewniej poleci cały. Za dużo roboty z oczyszczaniem.
Mimo to, jeżeli rozmowa wróci na właściwe tory, zmienię zdanie.

Naadir PW
10 czerwca 2011, 22:20
Nie, wątpie by Izabela była matką Freydy. Tak na moje oko odejmijcie domyślny wiek Freydy, od domyślnego wieku Izabeli. Mi na przykład wyszło, że nasza królowa urodziła będąc nieletnią. Dodam mocno nieletnią. Tak więc szerze wątpie.

Alamar PW
10 czerwca 2011, 23:33
Rany, znowu groboarcheologia? I to bez czytania poprzednich postów?

Izabela w HV ma około 20 lat i jest jedynym dziedzicem Księstwa Wilczarza (Greyhound).

Freyda pochodzi z Księstwa Jednorożca, jest córką Godryka i dziedzicem owego Księstwa (w sumie to jest jeszcze Aidan) i też ma około 20 lat.


I jak widać po kampaniach w ToE, nie są one spokrewnione.
temat: Freyda i Królowa Izabela - czy są spokrewnione?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel