Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: [różne] Dział WoG Kwasowej Groty
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
4 grudnia 2004, 17:08
Miejsce to poświęcone jest wszelkim uwagom, propozycjom i sugestiom odnoszącym się do tekstów, wiadomości, plików i innych materiałów zamieszczonych w dziale WoG.

Inaczej mówiąc: Co schrzaniłem? :P

Haregar PW
11 grudnia 2004, 16:12
No,no dobra robota :)
Gratuluje ci wersji alfa(a może beta?)jednostek i budynków.Niektóre jednostki mi się podobają,ale niektóre to dno...
A ogólnie to zamieściłem wszystkie informacje dotyczące wog i nie tylko.
Jeśli możesz,to zrób jakiś prosty poradnik do ERM,bo ja chce cośzrobić w erm,ale sęk w tym,że nei umim erm... :D

Acid Dragon PW
11 grudnia 2004, 18:50
Poradnik ERM prawdopodobnie powstanie, ale nieprędko... chyba, że znajdzie się jakiś specjalista, który będzie mógł co cieco o tym napisać :). Być może jednak przetłumaczę całkiem niezły kurs ERM dla bardzo początkujących autorstwa jednego z członków Teamu.

A jak chodzi o wersje alfa-beta, to w sumie jest tam taki mały mix. Choć faktem jest, że znaczna większość tych grafik nigdy nie weszła do grywalnej wersji WoGa, a więc pozostała w fazie tworzenia - czyli w fazie alfa.

Haregar PW
8 marca 2005, 11:58
Heh, wszyscy mapmakerzy albo testerzy byli by ci wdzięczni :) . Ale ten poradnik to chyba dla baardzo początkujących, nie? Chodzi mi o to, czy jest w miare dobrze napisany, a nie tak nie zrozumiale jak w Krainie WoG Jaskini Behemota. I to "dla bardzo początkujących" to jest takie coś dla tych, co nie mają zielonego pojęcia jak się skrypt tworzy? (mówię tu o sobie, bo ja całkowicie nie wiem, co to ten ! albo E# czy jak to sie tam pisze :p )

Narsil PW
8 stycznia 2006, 12:13
Możnaby dodać solucje do kampanii z WoG, bo kiedyś chyba były?

Trang Oul PW
8 stycznia 2006, 12:23
Ja mam na dysku opisy pochodzące jeszcze z działu WoG Jaskini Behemota. Mogę wysłać, jak ktoś chce.
EDIT: Umieściłem na serwerze, można ściągać stąd.

DEW PW
8 stycznia 2006, 13:38
Haregar, gdzie dokładnie znalazłeś lub masz te dokładne opisy?

Altair PW
8 stycznia 2006, 14:12
@Acid Dragon: Poradnik ERM prawdopodobnie powstanie, ale nieprędko... chyba, że znajdzie się jakiś specjalista, który będzie mógł co cieco o tym napisać :). Być może jednak przetłumaczę całkiem niezły kurs ERM dla bardzo początkujących autorstwa jednego z członków Teamu.

Cóż... ja znam się na ERMie. Myślę, że mógłbym o tym "trochę" napisać. Jeśli to nadal aktualne :P .

DEW PW
8 stycznia 2006, 15:04
Altair, byłbym bardzo wdzięczny za sporządzenie takiego poradnika, jeśli nie będzie dostępny w internecie to mogę podać e-mail.

Altair PW
8 stycznia 2006, 15:12
Poradnik się tworzy:
http://republika.pl/wog/
Jeszcze pewnie trochę potrwa, zanim wszystko opiszę, ponieważ cierpię na chroniczny brak czasu :) .

Narsil PW
8 stycznia 2006, 16:50
Ahaaaa ,to ta strona JESZCZE nie jest kompletna? Ja głupi myślałem,że JUŻ nie działa, bo jest przestarzała :P , a tu się okazuje że to nówka... Powodzenia!

To-ja PW
8 stycznia 2006, 18:03
Czy to jest cała strona, zrobiona do tej pory, czy tylko nie wiem na co kliknąć?

Acid Dragon PW
8 stycznia 2006, 19:55
Altair - jeśli tylko chcesz, możesz i faktycznie jesteś w stanie napisać poradnik do ERM, który mógłby być umieszczony w Grocie, to nie widzę większych przeszkód. Reszta dyskusji - na maila.

Kaazam PW
9 stycznia 2006, 17:31
Świetnie. To przystąpie do nauki. Czekałem na takie coś. Więc, szkoda tracić czasu.

Kryształowy smok PW
10 stycznia 2006, 07:55
Kiedy będzie działał dział "WoGifikacja i ERM"? Nie chciałbym zadawać w KÓŁKO tych pytań.


Acid Dragon PW
10 stycznia 2006, 21:29
Gdy będzie skończony. a co? oczekiwałeś daty?
Wydaje mi się, że prędzej altair coś stworzy....

Corvus PW
11 marca 2006, 11:11
Szkoda, że w Jaskini Behemota nie działa WoG... Nawet fajny dział był, a szczególnie amatorskie jednostki. Jeśli ktoś wie, gdzie można coś podobnego znależć [jednostki] oprócz Kwasowej Groty, byłbym wdzięczny.

Trang Oul PW
11 marca 2006, 13:57
Może uaktualnią dział WoG w JB do 3.58F.
Amatorskie jednostki można znaleźć np. tu: Heroes Community.

Acid Dragon PW
29 kwietnia 2006, 22:48
Uprzejmie informuję, że do Skarbca WoG w Grocie powróciły linki do plików instalacyjnych WoGa, hostowanych przez serwer oficjalnych tzw 'mirrorów' dodatku - hmm3.fclan.ru.

Mniej zorientowanym tłumaczę - ściąga się łatwiej niż z fileplanet ;).

Seener PW
7 stycznia 2007, 23:26
Załóżmy (załóżcie :-) ) kryptę map, na wzór tej z jaskini behemota, np w skarbcu.
strona: 1 - 2
temat: [różne] Dział WoG Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel