Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Komiks o Kwasowej Grocie
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Mitabrin PW
28 sierpnia 2009, 19:30
A więc, pewnego razu wielce się nudziłem i zacząłem rysować, rysowałem różne dziwolągi aż w końcu zrobiłem twarz czegoś co mi przypominało Acida, miał trochę głupią minę więc, pomyślałem, że dorysuję jakiś powód jego dziwnej miny, dorysowałem Quia i pomyślałem, że wygląda to tak jakby kwasowy Smok pierwszy raz zobaczył tą istotę, więc dorysowałem wpis a także kwestię Quia. Po kilku namysłach doszedłem do wniosku, że to dość dobry pomysł na komiks o przybyszach którzy przybyli do groty... i oto jest twór mej chorej wyobraźni, mam nadzieję, żę się spodoba bo jak tak to pewnie zrobię całą serię komiksów o AC (i m&m).

ps. ten jaszczur/wilk co się często pojawia to Acid. :)



Jeśli rozumiesz powyższy żart, to podnieś sobie jeden dowolnie wybrany współczynnik o dwa punkty.





Ostentacyjny edit powyższego obrazka, uaktualniający go. Akurat ten obrazek z czasem zyskał na znaczeniu.


Ktoś jeszcze pamięta moda Four Upgrades?











@edit - przebrzydła autoreklama
Komiksów co prawda od jakiegoś czasu nie robię, ale polecam obejrzeć moje filmy animowane.



Field PW
28 sierpnia 2009, 19:38
I któryś ze Strażników, albo sama Jego Kwasowość cię sklnie za rozciąganie ramek. U mnie przy 1280x800 wywołało to apopleksję.

PS Mam nadzieję, że się to rozwinie, bo na razie na sam temat komiksu nie mogę wydać osądu.

Mitabrin PW
28 sierpnia 2009, 19:39
Przepraszam f!eldzie, ale po prostu testowałem jak to zmniejszyć by wyglądało przyzwoicie i nie wkurzało (nie ma opcji podglądu...).

ps. rozwinie rozwinie.. komiks ma 17 stron...

AmiDaDeer PW
28 sierpnia 2009, 21:23
Gratuluję inwencji twórczej i życzę, aby Twoje zdolności się rozwijały. Komiks - naprawdę niezły. :)

Field PW
28 sierpnia 2009, 22:04
No, uśmiech wywołuje. Btw: to z uszami i kijem to miałem być ja czy Alek? :>

Mitabrin PW
28 sierpnia 2009, 22:06
Od Alamara nie wyciągnąłem informacji o rasie i klasie, więc to jesteś ty (planowałem zrobić troszkę bardziej podkrążone oczy boś mroczny elf, ale mi nie wychodziło).

ps. to nie znaczy, że jakbym znał rasę i klasę Alamara to by cię nie było, po prostu byłoby pięciu strażników.

MCaleb PW
28 sierpnia 2009, 22:18
Zawsze doceniałem inicjatywę dotyczącą tworzenia komiksów o społecznościach internetowych. Chyba przez to, że uwielbiam wewnętrzne żarty.

Mam też nadzieję, że komiks będzie kontynuowany.

PS: Pięciu Strażników? Już samych liszy na tym stanowisku jest czterech. Którzy więc znaleźli się na rysunku?

Mitabrin PW
28 sierpnia 2009, 22:49
Cóż, jeśli komiks uzyska sławę w grocie (na co liczę) to z pewnością będzie kontynuowany, choć myślałem by zrobić ogólnie całą serię komiksów o M&M (a konkretniej klasach, gdyż już mam kilka pomysłów by zrobić komiks "poradnik dla nowych nieumarłych").

Co do tych strażników to początkowo myślałem o pięciu gdyż nie miałem tyle miejsca by naraz wszystkich wstawić (i dodałem tylko dwóch, gdyż patrz okienko z liszami), co do tego którzy to lisze to pierwszego zostawiam wam do odgadnięcia (pomóc wam może charakterystyczna dla niego czapka), a ten drugi to w zasadzie nie wiem, myślałem kogo by narysować (z początku miał być tylko jeden lisz) i z braku pomysłu nabazgrałem tego drugiego którym miał być Rabican... ale dlatego, ze ni ma on żadnego charakterystycznego dla niego atrybutu może być to każdy inny.

Field PW
28 sierpnia 2009, 23:37
W wypadku Rabiego można by mówić o skośnych oczodołach ;)

Zu PW
29 sierpnia 2009, 01:03
Moją opinię można streścić w ten sposób: http://img54.imageshack.us/img54/7272/pismo.png

Czy mogę zasugerować pisanie literami drukowanymi?

Trang Oul PW
29 sierpnia 2009, 01:43
Dlaczego na 2. obrazku mamy wilka (i kurczaka)?

Komiks nawet mi się spodobał i także liczę na jego kontynuację. Co do run, da się je odczytać.
P.S. Z tego, co mi wiadomo, Smok nie ma szklanej kuli, tylko kryształową płytę.

dambibi PW
29 sierpnia 2009, 02:31
Komiks mi się podoba. Lepiej zamiast ściskać napisy ściśnij obrazek bo w 2 czy 3 miejscach się doczytać nie mogłem. Kontynuuj!


Altair PW
29 sierpnia 2009, 08:46
Może być, ale ja raczej stawiałbym na jakoś nie ilość. Jeśli zaś chodzi o tekst w "dymkach" to jak ktoś słusznie zwrócił już uwagę nie zawsze są czytelne. Według mnie najpierw powinieneś wpisywać tekst, a dopiero potem dorabiać "dymki". :)

Dragonar PW
29 sierpnia 2009, 10:47
Komiks mi się podoba, jest zabawny, zwłaszcza obrazek nawiązujący do języka ERM, czy do ukrytych komnat. :P
Ja proponuję dorobić napisy w Paincie, ewentualnie pisać drukowanymi literami. ;)

Dark Dragon PW
29 sierpnia 2009, 10:58
Dobra robota ;)
Wzorowałeś się na kimś? np. na Lencie z CDA? ;)

Eniphoenix PW
29 sierpnia 2009, 10:58
Skoro już tyle osób skomentowało, to trzeba się dołączyć. Komiks mi się spodobał, zwłaszcza Heroes - C3PO i to o skryptach ERM. Ale wydaje mi się, że lepiej by było, gdybyś te napisy robił w paincie, bo czasami ciężko się doczytać. I gdzie się podział obrazek Nivelusa w deszczu borsuków? :P

Dark Dragon PW
29 sierpnia 2009, 11:10
Mitabirze, jeśli byś sobie tego życzył to mogę przerobić istniejące już obrazki (czyt. zmienić napisy).

Wiwern PW
29 sierpnia 2009, 11:19
Oryginalny pomysł i oryginalne wykonanie. Mi się podoba. Jedyny minus, że nie ma tam co najmniej połowy mieszkańców groty i w tym mojej skromnej osoby :-). Czekam na więcej.

Goldenraz PW
29 sierpnia 2009, 16:03
Gdyby mieli być wszyscy, to trochę długie musiałoby być (i nudne :P)

Mitabrin PW
29 sierpnia 2009, 22:47
Zu:
Czy mogę zasugerować pisanie literami drukowanymi?
Szczerze mówiąc początkowo miałem nie zamieszczać tego komiksu (a, że jestem dysgrafikiem wielkim to w prywatnych zapiskach nie piszę stylem "maszyny do pisania":3 ), ot taka zabawa ku morderstwie czasu, kolejne części (jeśli się kiedykolwiek pojawią) będą już miały bardziej czytelne pismo (bless you paint program).

Trang:
Dlaczego na 2 obrazku mamy wilka (i kurczaka)?

Akurat to, że jest kurczak było w pełni zamierzone (w końcu co zawsze przypominały feniksy w Homm? Poza tym przypomnij sobie kto ma feniksa w awatarze)
, a co do Wilka cóż... był to jeden z pierwszych obrazków (mianowicie drugi) i dopiero później zmodyfikowałem wygląd Acida (zauważ, że na obrazku pierwszym (tym z Quiem) też jest "wilczy").

Trang:
Z tego, co mi wiadomo, Smok nie ma szklanej kuli, tylko kryształową płytę.

Budżet komiksu był za mały by dodać takie rekwizyty. :P

Dark Dragon:
Wzorowałeś się na kimś? np. na Lencie z CDA? ;)

Szczerze mówiąc rysuję takim stylem (no trochę przez ten czas wyewoluował) już z 10 lat... (no może inspiracją dla wyglądu liszów był stary komiks który rysowałem na matematyce).

Dark Dragon:
Mitabirze, jeśli byś sobie tego życzył to mogę przerobić istniejące już obrazki (czyt. zmienić napisy).

Mitabrinie (ew. Lordzie Mitabrinie) :), a poza tym to jeśli miałbyś ochotę to zgadzam się... (tylko poczekaj bo chciałbym zrobić lepsze skany niektórych obrazków). :P

Wiwern:
nie ma tam co najmniej połowy mieszkańców groty

Cóż... mieszkańców jest ponad tysiąc, wiec musiałbym walić głową w ścianę przez najbliższe pół roku by coś wymyslić (i się nie powtarzało) a i jeszcze kolejne pół roku na rysowanie.

Mistrz ERM:
ja raczej stawiałbym na jakoś nie ilość.

Starałem się na to stawiać. :P

Taki wampir irytujący tylko troszkę mniej niż ja:
I gdzie się podział obrazek Nivelusa w deszczu borsuków? :P

Łola Boga! Racja! już dodaję.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Komiks o Kwasowej Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel