Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

AmiDaDeer PW
17 sierpnia 2009, 13:26
Cytat:
...ani nikomu nic nie obiecujemy ani się wielce nie chwalimy naszym projektem.
Tak jak ja. :P

Mroczny Łowca PW
18 sierpnia 2009, 01:49
Cóż, nie będę się spierał. Konstytucje przestudiowałem dawno temu, aczkolwiek nie wiem w 100% czy tak dobitnie złamałem prawo. Jeśli tak, to nieświadomie, gdyż według mnie "*" raczej zneutralizowało wulgarne znaczenie, bo chyba to już na papierze inne słowo. Lecz jeśli uważasz inaczej, Altair, to rozumiem i postaram się wstrzymac. Poza tym to był też cytat, a nie dokładnie moja wypowiedź. Mimo to (na razie) dziękuje za pouczenie. :)

(Lecz strasznie mnie korci, by poprosic o zdanie Acida ;p)

Acid DragonAcid DragonStrażnicy otrzymali możliwość autonomicznego osądu tego typu sytuacji i instrumentu egzekucji w postaci klątwy. Od decyzji Strażników można się odwoływać do Starożytnych. Jeśli więc Strażnik wyraźnie nie nadużyje swoich uprawnień, to jego osąd staje się wiążący. Moim *osobistym* zdaniem, owa gwiazdka nie zmienia absolutnie niczego i "wygwiazdkowanie" ma sens tylko w przypadku całego słowa, ew. bez jednej litery. Był to więc wulgaryzm. Jedyna kwestia pozostawiająca lekkie wątpliwości to to, czy użycie wulgaryzmu było tu faktycznie nadużyciem. Osobiście uważam, że był zwyczajnie niepotrzebny i nie wyrażał niczego, czego nie można by powiedzieć w kulturalnych słowach, jak chociażby "i tak nic z tego nie będzie".

AltairAltairMożna polemizować czy ów wulgaryzm był tutaj faktycznie nadużyciem. Jednak ja osobiście nie toleruję podobnych zwrotów. Budzi to przynajmniej we mnie jak najgorsze odczucia.

Trang OulTrang OulJa także nie czuję się urażony wulgaryzmem (dlatego nie interweniowałem). Uważam, że nie było to nadużycie, wulgaryzm nie został użyty np. jako przerywnik.

MesioII PW
18 sierpnia 2009, 19:19
Jeśli to nawet nie ma jakiegokolwiek wpływu, to bez problemu mogę oświadczyć, że jako przedstawiciel RoTMu w tym przypadku nie czuję się urażony wulgaryzmem.

Jin PW
19 sierpnia 2009, 11:33
Te miasto jaszczurów dla mnie przejdzie, ale miasot duchów? To jest chora koncepcja, bo to tylko sklejki stworów.

AmiDaDeer PW
19 sierpnia 2009, 14:12
Miasto jaszczurów to też w gruncie rzeczy sklejka.

Co do tego wulgaryzmu: Nie poczułem się tym urażony, bo to nie było skierowane do mnie, aczkolwiek faktem jest, że ten wulgaryzm był niepotrzebny, bo nawet nie śmieszny.

Wiwern PW
28 sierpnia 2009, 16:23
Jaszczury nie podobają mi się WoGóle, duchy tak samo i ogólnie projekt nie wypali na 100%. Za dużo projektów nowych miast widziałem bym uwierzył w kolejny (a szczególnie taki). Mimo to mam malutką prośbę. Z wszystkich projektów miast tych bardziej się liczących (święta szóstka Bastion, Grove, Forge, Cove, Konverk i Cathedral) do użytku powszechnego wyszła chyba tylko jedna pełna animacja mrocznego elfa. O co mi dokładnie chodzi? Wydajcie (najlepiej jak najszybciej) wersje 0.05 czyli po prostu wersje alfa w której będą tylko 2/3 nowe jednostki, 2 artefakty i 1 lokacja (przykładowo). Po pierwsze będzie wiadomo, że coś już umiecie, po drugie będzie można już sobie pograć a w przypadku gdy projekt nie wypali to zawsze zostaną te właśnie potworki i różne takie. Po trzecie ludzie przychylniej będą patrzeli na projekt i zawsze będą mogli coś doradzić. Mimo wszystko życzę powodzenia i gratuluję, że co najmniej coś zrobiliście :-).

MesioII PW
29 sierpnia 2009, 10:58
Jakby nie patrzeć to byliśmy już jedną nogą gotowi do beta, ale: 1. Nie chciałem ludzi zmuszać i skończyło się na tym, że wszyscy się rozleniwiliśmy, 2. Co chwilę każdy wpadał na pomysł, żeby coś zmienić i wszystkie gotowe stworzenia, budynki, tła, pomysły na kampanie po prostu szły w kąt, a mi się już nie chciało bronić cały czas jednej koncepcji, którą każdy krytykował.

@Edit

LT powraca, a RoTM mam gdzieś tak samo jak i krytykę - nie muszę mieć 100% perfect zajefajnego projektu i mam gdzieś co kto myśli.

Fandor PW
27 sierpnia 2012, 14:52
Przepraszam ze odkopuje temat, ale zaciekawil mnie ten projekt, i nigdzie nie moglem nic znalezc na jego temat. Czy wyszla juz jakas wersja beta? Czy projekt jest jeszcze kontynulowany?

TopFunny525 PW
27 sierpnia 2012, 16:25
Część jednostek się zachowała a z tego co mi wiadomo wersja beta nie wyszła i projekt nie jest kontynuowany. Mitabrin gdzieś to napisał...

EDIT : Tutaj masz listę gotowych jednostek, wraz ze wszystkimi animacjami(ataki, obrona, śmierć itp.)... Wystarczy przekonwertować na plik Def(w którymś temacie, chyba o Two Islands mówiłem) i będziesz miał w grze:P... Pozdrawiam

Lista jednostek(odwołanie do tego posta) :

http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=32314

Fandor PW
27 sierpnia 2012, 17:36
Dzieki, chodz tym razem chodzilo mi tylko o to czy jest juz cos grywalnego, nie o sciaganie defow ;).
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel