Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 120 - 121 - 122

Cichy PW
3 lipca 2009, 16:53
Szyld pewnego sklepu monopolowego:
Piwo -> Wino -> Wódka -> Spać.

AmiDaDeer PW
3 lipca 2009, 18:28
To już wiemy, jak zarabia Mistrz...

Trith PW
3 sierpnia 2009, 17:41
Gdy instalowałem pewną grę instalator wykrył coś niesamowitego!

Eteryczny Smok PW
3 sierpnia 2009, 19:31
Zaprawdę niesamowite odkrycie xD
Dam coś od siebie:

Gryphonheart PW
14 sierpnia 2009, 16:41
http://demotywatory.pl/80723/Kochanie-juz-ide

Alamar PW
14 sierpnia 2009, 21:35
W związku z premierą pewnego filmu na podstawie serialu animowanego, pewien szczegół, czemu film fabularny jest gorszy od swego animowanego poprzednika:

Który reżyser wpadłby na takie coś?

Dragonar PW
30 sierpnia 2009, 02:00
Przedstawiam dwie animacje *.gif:

Death of Badger
Wall of Death

W pierwszej człowiekowi zmienia się głowa, bo się spieszyłem, a w drugiej jest na końcu "Władca Smoków", bo *.gif jest bardzo stary. ;]

Mitabrin PW
30 sierpnia 2009, 11:08
Lepiej by było "Władca Smoków" niż "Stary Władca Żabków". :P

AmiDaDeer PW
31 sierpnia 2009, 12:57
Blood is tasty, not funny.

vinius PW
31 sierpnia 2009, 17:05
W "Death of badger" jest błąd w postaci tego, że strzała odbija się jak chce, a jakiś grotowy fizyk (Trang?) winien nam zaraz wytłumaczyć, co, gdzie i jak, kąt padania równy kątowi odbicia, e=mcKWADRAT, 20 deko mąki etc.

Trang Oul PW
31 sierpnia 2009, 20:08
A skąd WoGóle bierze się energia strzały? Z tego, że łucznikowi zmniejsza się objętość głowy?

Dragonar PW
31 sierpnia 2009, 21:57
No to co, że strzała się źle odbija? To tylko zabawny *.gif. :P

Trang Oul PW
31 sierpnia 2009, 22:55
Uczenie bzdur zamiast fizyki NIE jest zabawne.

Mitabrin PW
31 sierpnia 2009, 23:30
Obejrzałem dokładnie ten gif i spróbuje wyciągnąć jakieś wnioski, a więc na samym początku przez krótką chwilę widzimy jak strzała jeszcze nie jest wystrzelona, wygląda to trochę nie realistycznie, ale przyjrzyjcie się linie od łuku, jest ona w pełni brązowa co może świadczyć, że jest ona zrobiona z jakiegoś specjalnego materiału (możliwe, że magicznego), który odbija wszystkie ciała które na niego upadną (w chwili przed wystrzałem łucznik mógł po prostu upuszczać strzałę na linę), więc teoretycznie można by powiedzieć, że jest to możliwe.
Teraz przyjrzyjmy się szarym ścianom, jak widać po pierwszym odbiciu strzała zmienia kierunek lotu o 90 stopni nie tracąc przy tym na szybkości, można by sugerować, że ta płyta była w ciągłym ruchu, tylko z racji zakłóceń wytworzonych przez umysł łucznika (możliwe, że jest telekinetykiem, stąd jego anomalie głowy) ludzkie oko tego nie zauważa i ta płyta uderza w strzałę z siłą o wiele większą niż siła strzały i pod takim kątem, że strzała zmienia kierunek o 90 stopni.
Teraz jest jeszcze kwestia drugiej ściany, pragnę zauważyć, że jest ona trochę ciemniejsza (przynajmniej dla mnie) od drugiej, co może świadczyć o tym, że jest to zupełnie inny materiał, przypomina ona (ściana) mi trochę mithril z WoG'a, który był metalem magicznym i możliwe, że przy zderzeniu z nim lekka część energii mithrilu mogła zostać przejęta przez strzałę która zyskała moc samo naprowadzania i zaczęła lecieć w kierunku liny.
I pozostaję kwestia samej liny, która przecież utrzymuje taki ciężar a zostaje przebita przez strzałę, zauważcie, że po zetknięciu z liną strzała znika co może świadczyć, że był w nim materiał wybuchowy bądź magia mithrilu nadał jej wybuchowe właściwości, dzięki któremu mogła przebić taką linę, czyli w zasadzie ten gif jest zgodny z zasadami przyrody.

Dragonar PW
1 września 2009, 10:15
Co za wytłumaczenie. ;P
Czy to jest zgodne z zasadami przyrody? Nie.
Zrobiłem *.gif tylko dla zabawy i proszę się nie czepiać. Chodziło tylko o to, żeby zgniotło borsuka. To tyle na temat. Zamykam przewód sądowy i udzielam głosu panu prokuratorowi. :P

AmiDaDeer PW
1 września 2009, 12:07
Pan wyżej:
Czy to jest zgodne z zasadami przyrody?
Jak najbardziej tak.

Field PW
1 września 2009, 13:02
Na takie przejawy humoru jest jedno lekarstwo...


Alamar PW
1 września 2009, 13:07


:P

Field PW
1 września 2009, 13:55
DESU!


Alamar PW
11 września 2009, 11:24
Z cyklu mądrości ludowych:

Sam się Jasiu ucz, bo szkoła to do niewiedzy klucz.
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel