Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 162 - 163 - 164

Dragonar PW
3 sierpnia 2009, 13:10
Pusty. ;P

AmiDaDeer PW
3 sierpnia 2009, 15:08
Bez tła?

Dragonar PW
3 sierpnia 2009, 20:08
Samo tło właśnie. ;)

zbigniew PW
9 sierpnia 2009, 12:07
No to może ja zaproponuję swoją pierwszą.


http://i25.tinypic.com/2r6gyrm.jpg.


Nazwałem ją Druida. I zastąpiłem nią niezbyt jak dla mnie ciekawego hierofantę. Narazie zamieściłem gifa który znajduje się pod wskazanym prze ze mnie adresie. Ale zamieszczę też niedługo defa (jak posiądę umiejętność wstawiania linków) żebyście drodzy forumowicze zobaczyć jak ta lala wygląda w grze.

Tak, wiem że jest to przerobiona wieśniaczka z MM8. Ale myslę że przerobiona przyzwoicie.

Edit: Dobra. Po za gifem którego można umieścić w data/ZVS/libres (jeżeli faktycznie chcemy podmienić druidę za hierofanta, który tak naprawdę jest przemalowanym i poskładanym magiem i mnichem) udostępniam jeszcze adres (bo linków nadal zamieszczać nie potrafię) pod którym pobrać można plik def:


http://www.upik.pl/index.php?id=1f1af6169dcdc5eb13809a6067aeea40391

Miłej zabawy.

Mitabrin PW
9 sierpnia 2009, 12:42
Muszę stwierdzić, że b. ładna (nigdy nie grałem w mm8), tylko czemu nazywa się ona...druida? :P

zbigniew PW
9 sierpnia 2009, 13:04
tylko czemu nazywa się ona...druida? :P

Bo klimatem i kolorystyką pasuje najbardziej do rasy "rampart" (czy bastion? bo już nie pamiętam jak nazywała się ta rasa oparta na siłach przyrody). A że postacie typu "magic" w tej rasie są przeważnie magami przyrody (bo maga z racji tego że dorobiłem jej laskę- najbardziej chyba przypomina) to nasunęło mi się takie właśnie rozwiązanie. Oczywiście nazwę można zmienić. Ale wg. mnie ze względu na ogólny wygląd (jasnozielono, świetliste szaty, biały kostur w ręce) uważam że zaproponowana przeze mnie nazwa pasuje najlepiej. Można ją nazwać też czarodziejka ale jedną (nawet w bastionie) już mamy.

Mitabrin PW
9 sierpnia 2009, 13:12
Chodziło mi oto, że nazwa "driuda" nie istnieje... (to trochę tak jakby nazwać kobietę "mężczyzna").

zbigniew PW
9 sierpnia 2009, 13:16
Jak to nie istnieje? Jest taki tytuł piosenki: "Be my Druidess", który przeważnie tłumaczony jest na "Bądź moją Druidą". Po za tym w literaturze fantasy często możemy spotkać się z druidami płci żeńskiej.

Mitabrin PW
9 sierpnia 2009, 14:05
Imo druid płci żeńskiej to wciąż druid nie druida...

zbigniew PW
9 sierpnia 2009, 14:36
Jak uważasz. Ja się spotkałem z druidą i to nie raz i u mnie tak właśnie będzie. Tego że druidy napewno nigdy nie było chyba nie udowodnimy. A WoG jest na tyle liberalny że w każdej chwili można sobie dać stworowi dowolną nazwę.

Trith PW
9 sierpnia 2009, 19:29
Przypomniało mi się, że kiedyś zamieściłem tu mój projekt dowódcy dla miasta Tower i po pewnym czasie udało mi się ten projekt zakończyć... Hm... Sukcesem?
Link do pliku *.def umieszczam, ponieważ czasami zdarza się jakaś niekontrolowana katastrofa, w której wszystko przepada, a nad tą pokraką pracowałem dobre dwa miesiące i nie chcę tego tak po prostu stracić. Jak ktoś chce sobie z tego korzystać, niech korzysta.

Quba Drake PW
10 sierpnia 2009, 08:14
Jednostka... No wykonanie nie jest super, mega wypasione, ale pomysł z wybuchającą głową jest świetny ;]



ziomal121 PW
10 sierpnia 2009, 08:59
Ciekawy projekt, aczkolwiek troszkę dziwnie się porusza.

Mitabrin PW
10 sierpnia 2009, 14:24
sam model jest świetny (kiedyś też myślałem o zrobieniu jednostki w tym stylu), jedyną dość nie pasującą rzeczą są kolory...

Acid Dragon PW
10 sierpnia 2009, 19:47
Same kształty jednostki to nawet mi się podobają (a to rzadkość :P). Ale Mitabrin ma całkowitą rację - kolory to są do całkowitej wymiany - to wygląda jak jeden wielki negatyw.

Trith PW
10 sierpnia 2009, 21:02
Widzę, że zainteresowanie tą jednostką jest więc...
Po zapoznaniu się z przedstawioną tu konstruktywną krytyką powyższymi ocenami, postanowiłem postąpić zgodnie z waszą radą i... Kurcze, nie umiem się posługiwać tym językiem wyższych sfer... Po prostu zmienić kolory tej jednostki... W efekcie wyszło mi coś takiego.
Jeśli zbyt jasne/ciemne/pstrokate/jakieś-dziwne* to wrzeszczeć, bo daltonistą jestem. (Widać, że jestem, prawda?)

*niepotrzebne skreślić

Ginden PW
11 sierpnia 2009, 09:58
Łaaadne.
Tylko paleta barw w ogóle wzięta z kosmosu - włosy powinny mieć bardziej naturalny kolor, skóra też powinna być bliższa ludzkiej.
A fioletowy kolor szaty do mnie nie przemawia.

Mitabrin PW
11 sierpnia 2009, 10:54
heh, mnie te kolory nie podobały się, nie dlatego, że były źle dobrane, ale ponieważ były strasznie wyblakłe.

Trith PW
11 sierpnia 2009, 12:21

Mitabrin:
(...) były strasznie wyblakłe.
Cóż... Próbowałem poeksperymentować z kontrastem, ale nie wyglądało to zbyt dobrze, więc uznałem, że prostsze będzie od razu zmienić wszystkie kolory.
Ginden:
(...) włosy powinny mieć bardziej naturalny kolor, skóra też powinna być bliższa ludzkiej.
W sumie racja. Skóra była "nieco" zbyt szara, na włosy też można ponarzekać, więc to też poszło do zmiany.
Znowu Ginden:
A fioletowy kolor szaty do mnie nie przemawia.
Dlatego tym razem przygotowałem kilka kolorów szaty (i w jednym przypadku peleryny), abyście mogli wybrać taki kolor, który najmniej was w oczy razi i najmniej mdłości wywołuje. Jakby ktoś miał inne propozycje kolorów, lub miał jeszcze jakieś inne zastrzeżenia, to dzwonić.... Patelnią po mej głowie

Mitabrin PW
11 sierpnia 2009, 14:13
Co do kolorów szat to szczerze mówiąc mm. zdaniem najbardziej "twierdzowy" był kolor pierwszy (może zrób taki sam kolor jak ten pierwszy, tylko bardziej żywy...).

ps. Skóra może być.
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel