Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zmiany na forum
komnata: Przeklęta Machina

Qui PW
19 sierpnia 2004, 15:44
Znaczek "new" jak na razie funkcjonuje jedynie w tematach... przy stolikach pojawi się w poniedziałek. Mam nadzieję, że ta drobna i tymczasowa niedogodność nie zniechęci naszych szanownych gości. Aha, oczywiście w przyszłości na znaczku będzie jakiś smok :). Tak to już jest, tu wszędzie jest jakiś smok ;).

Qui PW
2 września 2004, 09:29
Dla odmiany ostatnio znaczek "new" funkcjonuje jedynie przy stolikach (jeżeli oczywiście w ogóle u kogoś funkcjonuje). W najbliższym czasie powinien zacząć działać normalnie.

Qui PW
16 listopada 2004, 17:41
Znaczki "new" powinny działać lepiej, niż do tej pory działały. Tylko powinny, ponieważ nie bardzo mam czas na testy. Wyjdzie w praniu przez wąż z wodą :P.

Qui PW
7 stycznia 2006, 17:12
Taki nowy przycisk się pojawił (chwilowo na dole głównej, zobaczymy gdzie wyląduje) - jak sama nazwa wskazuje, zaznacza wszystkie posty napisane do chwili kliknięcia jako przeczytane. Czyli po prostu usuwa wszsytkie znaczki new.

Qui PW
30 grudnia 2006, 03:05
Forum przeszło (nie)wielkie zmiany. W związku z tym mogą (choć nie muszą) wystąpić jakieś anomalie. Jeśli się tak zdarzy, proszę je zgłaszać, aczkolwiek bym "prosił" najpierw zaczekać z 10 minut i spróbować ponownie zrobić to co nie wyszło - może akurat coś tam zmieniałem.

Tagi html obecnie nie działają. Żadne. Wkrótce zostaniecie poinformowani jak można z nich korzystać.

Qui PW
17 lutego 2007, 20:51
Mieszkańcy, którzy nie mają avatara wpisanego w profilu, będą mieć (tak jak kiedyś) wyświetlany domyślny avatar przy swoich postach. Automat dziś usunął z pola "avatar" wszystkich użytkowników linki (i inne rzeczy ;)), które nie prowadziły do obrazków. Jeżeli któryś z tych obrazków był tylko chwilowo niedostępny, to trudno, zdarza się, jak już będzie z powrotem dostępny to można go ponownie dodać.

Acid Dragon PW
24 czerwca 2011, 23:04
Dziś Forum przeszło mały lifting.
Wszelkie zmiany graficzno-layoutowe mają na celu sprawić, by z obiektywnego i bezstronnego (czytaj: mojego) punktu widzenia Forum wyglądało lepiej.

Funkcjonalność nowa jest tylko jedna - ikonka grzyba przy każdym temacie przenosząca do najnowszego posta.
temat: Zmiany na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel