Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3] ModHomm3 i inne...
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

dragon99919 PW
25 lipca 2009, 23:31
Witam. Prosiłbym bardzo, aby w tym temacie były podane informacje o programach do moddingu H3. NP. Nowe obiekty, artefakty, bohaterowie...
Czemu nie napisałem tego tematu w dziale o WoG? Bo nie o WoG chodzi, tylko o czystą wersję Heroes 3 (z dodatkami oczywiście). Interesuje mnie modding, ale za WoGa nie mam ochoty się brać. Czemu? Chcę stworzyć dla fanów h3 coś mniej zaawansowanego. W WoGu często niektórych denerwowało to, że jest za wiele opcji, engine jest sypki (gra często się crashuje, jeśli zrobimy coś nie tak), a tak? Parę nowych obiektów, artefaktów i jest dobra rzecz. :D Z góry dziękuję za pomoc i przydatne informacje.

Assassin PW
26 lipca 2009, 11:43
To ja Cię poinformuje, że artefaktów do HoMM3 nie dodasz. Modding czystego SoDa robiłem za pomocą SimplyLod. Teraz to pliki dodaje za pomocą instalatora plilów *.wog. (tak do SoDa ;P)

Ps. Damn... podczas mojego pobytu w grocie nie stworzyłem żadnego tematu, a tu nowy użytkownik i już dwa. ;]

Field PW
26 lipca 2009, 14:50
dragon, zdecyduj się, który temat jest do wywalenia - czy ten, czy z komnaty poświęconej WoGifikacji i bądź łaskaw poprosić o likwidację jednego, bo to bezczelny flood.

dragon99919 PW
26 lipca 2009, 15:29
W takim razie proszę o usunięcie tego tematu z kategorii o WoGu.

Hellburn PW
8 listopada 2009, 16:41
Witam :)

Nie chciałem zakładać nowego tematu o moddingu Heroes 3, więc piszę tutaj:
1. Gdzie (lub czy) mogę znaleźć pliki ze standardowymi umiejętnościami drugorzędnymi bohaterów? (chciałbym podmienić umiejętności Erdamona/Thunar żeby nie były takie same)
2. Gdzie (lub czy) mogę znaleźć szczegóły dot. umiejętności jednostek? (np. chciałbym zwiększyć % szansę na wejście postarzenia lub zatrucia)

Pozdrawiam

Ginden PW
13 listopada 2009, 13:13
1. Któryś plik LOD.
2. heroes3.exe.
temat: [H3] ModHomm3 i inne...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel