Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Ostatni bal
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 13 - 14 - 15

dambibi PW
25 maja 2009, 10:59
Nivelus-istnieje coś takiego jak komputery w bibliotece szkolnej.

Usterkę postaram się unieszkodliwić jak najszybciej
.

Rabican PW
25 maja 2009, 23:59
Hobbit:
Pomyśl - czy na prawdziwej sesji (czyli nieforumowej) też byś tak robił?
Nie jest to wykluczone, chociaż podejrzewam, iż wskazana byłaby raczej prywatna rozmowa z MG. Niemniej specyfika sesji forumowej jest odmienna od sesji papierowej, toteż na odstępstwa od tradycyjnego stylu rozgrywki można sobie chyba pozwolić. Nie dajmy się zwariować szablonom. Odgrywanie postaci w warunkach Internetu to wyzwanie zupełnie innego rodzaju niż na żywo, nie widzę powodu, by nie pomagać w tym sobie opisami przemyśleń. Oczywiście jeżeli MG ma inne zdanie, podporządkuję się.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Alamar PW
9 czerwca 2009, 16:38
@Altair - mógłbyś w końcu odpowiedzieć. :P
Reszta także mogła by COŚ zrobić.

I co ja to miałem jeszcze powiedzieć...?

A tak...


F!ELD!!!

Altair PW
9 czerwca 2009, 20:53
Kiedy ja czekam na f!elda. XD

Field PW
10 czerwca 2009, 17:26
Hehehehe... Dobra, jeszcze mam w piątek jeden przerąbany egzamin, ale już po najgorszej traumie jestem, więc biorę się do pisania... :)

AmiDaDeer PW
11 lipca 2009, 16:11
O czymś nie wiem, czy też znowu potrzebujemy nekromanty? W naszym przypadku nie warto czekać... bo na co?

No, chyba, że wakacje i te sprawy, wtedy - mea culpa i post do anihilacji.

Field PW
11 lipca 2009, 16:15
Nekromanty nie trzeba. Po prostu piszę magisterkę. Coś się w przyszłym tygodniu pojawi.

dambibi PW
24 lipca 2009, 00:53
Minęło trochę więcej jak tydzień i nic ;(.

Poza tym Avelin o nas zapomniała więc może ktoś ją zastąpi?

Alamar PW
24 lipca 2009, 10:26
MG powinien niedługo coś ruszyć, ale Nietzschego nie obiecuję na 100%.

Field PW
24 lipca 2009, 10:39
Plan MG na najbliszy czas:

- najdalej do niedzieli: zakończenie magisterki
- sobota: ślub
- do 15 VIII: zakończenie tłumaczenia na zlecenie (ale to już nie powinno wpływać)
- 15 VIII: Madonna na Bemowie :P
- do 26 XI: przygotowywanie benefisu Monty Pythona na uczelni

Ergo: najdalej od poniedziałku powoli ruszymy z powrotem. Przejrzę ostatnie wpisy i przejmę najwyżej część charakterów. Tymczasem: do niedzieli proszę o wpisanie się jeszcze raz wszystkich, którzy deklarują dalszy udział w grze :P

Xelacient PW
24 lipca 2009, 10:57
No to oczywiście ja się deklaruje, w międzyczasie z Quba Drake, graliśmy gdzie indziej, więc bynajmniej nie wyszliśmy z formy.

To może, przy okazji wspomnę, że całkowicie sam o RPG nie zapomniałem i zacząłem retuszować sobie historię postaci.
Co prawda wolno mi idzie (ach ten brak presji), ale biografia postacii jest najważniejszym elementem, a ja na tą "pięciodniówkę" patrzeć nie mogę.
Nie wiem jak odbierasz ten pomysł drogi f!eldzie ;P, ale zaznaczam, że statystyk i postaci w żaden sposób zmieniać nie będę(Ja tylko uzupełniam fakty z przeszłości! ;D).

Field PW
24 lipca 2009, 10:59
Spok ;)

Eniphoenix PW
24 lipca 2009, 11:49
Skoro prosisz o wpisanie się, to proszę - wpisałem się. Deklaruję dalszy udział w forumowym RPG.

dambibi PW
24 lipca 2009, 12:34
Melduję gotowość do udziału.

Rabican PW
24 lipca 2009, 13:21
You have my dagger.

Nivelus PW
24 lipca 2009, 14:55
wpisuje sie

AmiDaDeer PW
24 lipca 2009, 16:10
Yeah, I'm ready to battle, coś tam... wpisuję się po prostu, no!

MCaleb PW
25 lipca 2009, 19:12
Moje istnienie obecnie znajduje się w granicach błędu statystycznego, więc proszę prowadzić moją postać wedle uznania. Ewentualnie mogę udzielić krótkiej konsultacji a propos zachowania postaci poprzez komunikator, lecz nie jestem w stanie wykrzesać z siebie tyle, by w ogóle napisać coś sensownego w temacie sesji.

Quba Drake PW
25 lipca 2009, 20:10
No... Macie mojego demona ^^ W końcu, aby jedna sesja z mym udziałem musi się udać ;]

Altair PW
25 lipca 2009, 20:21
Ja deklaruje swój dalszy udział w sesji, aczkolwiek nie mogę zagwarantować, że moje wpisy będą pojawiać się regularnie.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 13 - 14 - 15
temat: [OGÓLNY] Ostatni bal

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel