Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Umiejętności
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

filus PW
21 czerwca 2005, 13:54
Ponieważ na forum (prawie) nic się nie dzieje, pragnę zadać kolejne pytanie. WoG wprowadza sporo ulepszeń w umiejętnościach drugorzędnych... tak więc chcę się spytać, które z tych umiejętności są godne uwagi (poza mistycyzmem)?

Trang Oul PW
21 czerwca 2005, 14:18
Według mnie godne uwagi są: Artyleria, Pierwsza pomoc, Nauka, Taktyka, Talent magiczny, Finanse i w ostateczności Odkrywanie (szpiegostwo).

DEW PW
6 stycznia 2006, 13:14
Czy ktoś umie lub wie jak zmienić umiejętność nekromacji, by działała podobnie jak Płaszcz nieumarłego króla lub na poz. podst. szkielety, na zaawansowanym duchy (zjawy lub wampiry), a na arcymistrzowskim lisze lub arcylisze.

Trang Oul: Czy ty wiesz, jak się pisze na forum? Po co wszędzie zadawałeś to samo pytanie? Skasowałem wszytkie posty poza tym, a w temacie o artefaktach zostawiłem tylko pytanie o artefaktach i H5.

Trang Oul PW
6 stycznia 2006, 13:37
Według większości graczy nekromancja JUŻ jest za silna, a ty chcesz jeszcze więcej?

DEW PW
6 stycznia 2006, 13:46
Czy ktoś wie, jak to zrobić i jeśli tak, to czy mi napisze?

Kaazam PW
6 stycznia 2006, 17:14
Moim zdaniem godne uwagi są: Magia Ziemi, Wody, Powietrza, Ognia; Atak; Obrona; Logistyka; Mądrość;.
A co do tej nekromancji. Wierz mi, nie wolno z nią przesadzać, i tak jest zbyt silna.

DEW PW
6 stycznia 2006, 20:37
To jakie umiejętności i jak umiecie edytować, jak umiecie, to proszę o instrukcje.
P.S. Jak można zmienić obrazek przy imieniu, chodzi mi o ten na stronie forum.

Trang Oul PW
6 stycznia 2006, 21:06
Aby zmienić avatar (obrazek przy imieniu), wejdź do swojego profilu (na górze strony) i w rubrykę "avatar" wpisz adres tego obrazka.

Kaazam PW
7 stycznia 2006, 13:40
Aby zobaczyć co dana umiejętność daje, należy kliknąć prawym przyciskiem na ikonę umiejętności.


Co do awatara. Aby wrzucić go do neta należy wejść tutaj i wybrać "host it", następnie dokument a po wyświetleniu adresu, wybrać ten na samym dole w okienku.

Trang Oul PW
7 stycznia 2006, 14:43
Obrazki można też umieszczać na photobucket.com.

emek12 PW
14 czerwca 2006, 23:37
Nekromacja jest silna według mnie, po co mi po walce głupie kościotrupy, są za słabe. Godna uwagi jest dyplomacja. Moższ mieć mierne wojsko, a jak masz mistrza dyplomacji, to się przyłaczają i robisz super wojsko. Więc takie jest moje zdanie :P .

Kurczę, nie wiedziałem, że jak masz mistrza (jest arcymistrz?), to możesz mieć po walce zjawy lub lisze, myślałem, że tylko kościotrupy. Może ten patch WoG to dodał, bo z tego, co pamiętam, bez dodatku tylko kościotrupy dostawałeś.

Trang Oul: Poprawiłem post jak należy, ale na drugi raz zrób to sam.

avatar PW
16 czerwca 2006, 13:34
Dyplomacja na mapach losowych i w większości map autorskich jest do niczego, gdyż wędrowne potwory mają ustawioną domyślną opcję "nigdy się nie przyłączą'.
A 10 000 szkieletów zdobytych dzięki nekromancji je na obiad Błękitne Smoki. Ot, co...

Acid Dragon PW
16 czerwca 2006, 16:55
No z tą dyplomacją to się nie zgodzę. Istotnie, takie ustawienia potworów były obecne w wersji 3.57F, aczkolwiek obecnie jest już *prawie* normalnie. W każdym razie dyplomacja zdecydowanie działa na mapach losowych i na mapach autorskich, o ile autor nie miał jakichś konkretnych planów co do danego oddziału potworów. Potwory mogą się od święta też przyłączyć i bez dyplomacji, gdy w armii jest wolne miejsce.

a Tu coś na dowód :). Mapa losowa, drugi tydzień, bohater z zaawansowanym poziomem dyplomacji.

Qui PW
16 czerwca 2006, 17:35
Jak ktoś chce się bawić w dyplomację, to proponuję ustawić wszystkim graczom ten sam zamek, a podczas wogifikacji pozwolić na miasta neutralne tylko tego rodzaju. Następnie włączamy tygodnie potworów i zezwalamy na pojawianie się potworów na mapie. Teraz tylko trzeba mieć dużo złota ;). (UWAGA! Gra z dyplomacją przy takich ustawieniach nie ma sensu. :P)

Myszor PW
3 lipca 2006, 20:57
Dyplomacja to potęga, ja raz dzięki dyplomacji miałem coś koło 5k pegazów. Dyplomacja to naprawdę potężna umiejętność, jeśli masz złota dużo
temat: Umiejętności

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel