Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Alamar PW
25 lipca 2005, 20:12
Ostatnio nic się ciekawego w Grocie nie dzieje, a ja już dawno chciałem zadać to pytanie.

Co was skierowało do Groty? Jak tu trafiliście: przypadkiem (google) czy też znajomy/znajoma nakierowali was na to miejsce?

------------------------------------------------------------------------------------

Ja sam trafiłem tu przypadkiem. Zaraz po uzyskaniu dostępu do netu (gdzieś w kwietniu tego roku), szukałem trochę wiadomości związanych z fantastyką i mitologią (drowy, lisze, itp.), no i wpisałem "SMOKI". A że w google pojawiło się coś takiego, jak SMOKI W ŚWIECIE MIGHT AND MAGIC, postanowiłem zobaczyć, co takiego ciekawego autor znalazł, no i nie zawiodłem się. Potem ktoś (Boryna) zadał na forum pytanie odnośnie liszy, a że niedawno przeglądałem informacje o nich, więc odpisałem. I tak tutaj zostałem.

Acid Dragon PW
25 lipca 2005, 21:16
Jak trafiłem do Kwasowej Groty?


Nie pamiętam już... było ciemno, w tawernie było dobre piwo.... dużo dobrego piwa.... potem jakiś krasnoludzi barman mnie wkurzył.... ciemno... spadam.... no i to by było na tyle :P (nawet nie wiecie co to za szok dla smoka obudzić się obok zielonej galaretki :P).


A momentalnie na serio, to też jestem ciekaw odpowiedzi w tym temacie, choć myślę, że całkiem sporo osób dostało się tu zwyczajnie przez przypadek, bo o reklamę nigdy jakoś nie dbałem, czy nawet o skatalogowanie strony. Z kolei po wpisaniu słów 'Might and Magic' do okienka google.pl, Groty nie widać wogle na pierwszych 20 stronach wyników.


Więc jak?

Kathrin PW
25 lipca 2005, 23:35
Dobrze pamiętam ten dzień, gdyż jest to data moich urodzin:)
Poszukiwałam od jakiegoś czasu w necie odpowiedzi na pytanie dotyczące WoGowej kampanii - "Zła droga do domu" i syn poradził mi, abym wrzuciła temat na forum pclab (ja nie miałam o takim pojęcia:).

Tam odezwał się eta30 i odesłał do Smoka z Kwasowej Groty; podał dokładne namiary.
Wprawdzie powitanie na głównej nie było cieplutkie (wiecie, to o zakłócaniu spokoju:)), ale byłam tak zdeterminowana (to by była pierwsza nie dokończona kampania), że zaryzykowałam...

A potem jak się tu nieco porozglądałam, to... można rzec zadomowiłam:)
I niech tak zostanie.

Erdamon PW
26 lipca 2005, 15:44
Ja do Groty trafiłem przez Jaskinię Behemota; ktoś w jakimś temacie podał stronę Acida, mówiąc przy tym, że jest tam opisana historia świata M&M.

Kaazam PW
27 lipca 2005, 19:02
Ja dowiedziałem się o stronie od Rabicana. Późno zawarliśmy przyjaźń więc i późno się dostałem. Tak to bywa. Ale strona zasługuje na 6+.

Boryna PW
2 sierpnia 2005, 19:39
Ja znalazłem Kwasową Grotę stronę w linkowni Jaskini Behemota.Obserwowałem jej życie, aż do założenia forum i pomimo małych problemów założyłem konto.

Naruto-kun PW
26 sierpnia 2005, 20:56
Ja do Groty trafiłem kiedyś, tak ze dwa lata temu kiedy szukałem inf. o MM6. Zajrzałem i od razu mi się spodobało. Tym bardziej, że Acid pomógł mi uzyskać MM4, MM5 i SoX, za co wielkie Ci dzięki Smoku. Na samo forum wchodze od niedawna (tak od niecałego roku) od kiedy mam częstszy dostęp do neta.

Trang Oul PW
27 sierpnia 2005, 06:33
Ja do Kwasowej Groty trafiłem przypadkowo. Szukałem informacji o smokach, niekoniecznie o tych z gier (Ho)MM.
A o WoGu dowiedziałem się z Jaskini Behemota, też przypadkowo. Po prostu szukałem dobrej strony o zwykłym H3.

Szawy PW
3 stycznia 2006, 17:41
Ja pewnego razu w Jaskini Bechemota zauważyłem ze pewien smok jest dość popularny, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. A ponieważ byłem zaciekawiony jaka to on może mieć stronkę kliknołem na ikonce zamku (strona www). Od tego czasu byłem obserwatorem groty, lecz od wczoraj wstąpiłem do grona forumowiczów. A stronka mnie olśniła, a w szczególności dział o WOG'u i dział o The Forge.

vinius PW
3 stycznia 2006, 18:03
oto moja historia:
w IJB, w Obisydianowej Wyroczni, założyłem drugi temat na pomysł na fabbułę do H5. nie będe teraz mojej koncepcji opisywał, lecz tylko powiem, że miał w niej ponownie występywać "Almar" (przekręcenie moje). Acid odwiedził, poprawił mój błąd i mówił mądre rzeczy o Alamarze, których pojąć nie mogłem, gdyż historii nie znałem. tak więc odwiedziłem Jego stronę, gdzie po przeczytaniu kilku rozdziałów z Gildii doznalem szoku i przez długi czas nie byłem zdolny grac w Heroes'a. Chciałem się zalogować na forum, jednak nie mogłem :(
po wakacjach udało mi się zarejestrować i zostałem użytkownikiem forum. w sumie dzięki Acidowi poznałem historię światów :)

PS. zdaje mi się, że kiedys się już tutaj wypowiadałem, ale pewnie wraz z kataklizmem wcieło post.

Holgar PW
5 stycznia 2006, 22:30
Ja tutaj trafiłem poprzez kliknięcie bannera na stronie Bractwa Kartografów. Nagle mnie zamroczyło i jak się ocknąłem to widziałem tylko smoki :)

Acid Dragon PW
6 stycznia 2006, 00:09
???

Bractwo Kartografów? Oczywiście, znam tę zacną krainę, ale nie wiedziałem, że i stamtąd do Groty można trafić.

vinius PW
8 stycznia 2006, 19:57
ekhm... ta kraina nie jest godna miana zacnej, drogi Smoku! plakiatują, łamią prawa autorskie, kradną! niech będa przekleci! napisać o tym więcej?

Narsil PW
8 stycznia 2006, 20:11
Ja do tej smoczej krainy trafiłem poprzez magiczne zaklęcie Google zwane,i z braku innych dobrych stron o WoG

Acid Dragon PW
8 stycznia 2006, 20:28
Vinius - to zbyt poważne oskarżenia jak na *prywatne* zdanie o stronie, nie poparte żadnymni argumentami.

Trang Oul PW
8 stycznia 2006, 20:28
Co do bractwa kartografów (specjalnie z małej litery), to przydałoby się je umieścić na jakiejś czarnej liście, jeżeli taka istnieje.

Holgar PW
8 stycznia 2006, 21:46
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Bractwo Kartografów i plagiat? Chętnie o tym posłucham... zamieniam się w słuch, bo bardzo mnie to ciekawi. Proszę napisz o tym jak najprędzej.

MCaleb PW
22 stycznia 2006, 22:51
*Zasiada do stolika, przysłuchuje się prowadzonej rozmowie, wstaje, odkasłuje i mówi*
Szanowni Mieszkńcy, szacowni Starożytni, niewiem nic o wspomianym powyżej bractwu, ale pragnę przypomnieć, że temat naszych wypowiedzi przy tym stoliku - jakże wspaniałej tawerny - opierać się ma na przypadkach, przez które tu trafiliśmy i proponuję o odłożenie rozmowy o wyżej wymienionym bractwie na inny stolik.

Wybaczcie, że się nie przedstawiłem, nazywam się Caleb i bywałem w wielu tawernach, zwykle mniej zaludnionych niż ta tutaj, ale byłem także w karczmie Jaskini Behemota. Ale pozwolicie, że przejdę do meritum. Pierwszy raz dostałem się tu już jakiś czas temu, przejezdnie. Nie pamiętam już celów mej wizyty i nie zagrzałem miejsca na długo. Kolejnym razem sprowadziło mnie poszukiwanie owianego tajemnicą miasta Forge. Zdobyłem potrzebne mi informacje, lecz dowiedziałem się od wielu innych wędrowców, że takie miasto, które miało istnieć, nie zostało nigdy wybudowane, a przynajmniej nie zostało ukończone. Niepocieszony wstąpiłem do biblioteki, gdyż karczma była wtedy zamknięta. Dowiedziałem się w niej wielu informacji, o których nawet nie sniłem i wyruszyłem z nową misją znalezienia więcej przekazów o przeszłości świata M&M.
Dziś znów tu trafiłem i mam zamiar pozostać tu na dłużej, pod warunkiem że do tego piwa bedą dosypywać mniej siarki.

Narsil PW
23 stycznia 2006, 09:02
Khem,masz coś wspólnego z Games Corner na płytkach CDA czy to zbieżność ksywek?

Kathrin PW
23 stycznia 2006, 11:43
MCaleb witam cieplutko, piwo odkąd Kasiulka barmanuje naprawdę przednie:)
Nowych Forumowiczów pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdą tu miejsce dla siebie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel