Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Jak jest?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

G_F_O PW
6 czerwca 2009, 16:33
po primo : Chciał bym się dowiedzieć jakie jeszcze są dodatki do WoG'a... osobiście mam 3.58F, nowe ulepszenia i battlefield's, czy w internecie jest coś jeszcze godnego uwagi (tak patrzałem już w googlu)... Oczywiscie poza VCMI

po secundo : czy WoG się jeszcze w ogóle rozwija ? Bo odniosłem wrażenie, że Slava ze swoją bandą od 3 lat nic nie zrobili

Drwal PW
6 czerwca 2009, 16:51
Przejrzyj całe forum to się dowiesz. Informacji o modach, samym Wogu, czy innych tego rzeczach jest pełno. To nie takie trudne. Temat pewnie do zamknięcia przez strażników.

Dragonar PW
6 czerwca 2009, 16:52
Skoro masz Nowe Ulepszenie, możesz je ulepszyć je sobie modem - Cztery Ulepszenia.
Zobacz też forum Heroes Community, albo jakieś rosyjskie fora - tam jest dużo mini-patchów i modów.
WoG 3.59 jest dalej tworzony, ale idzie to bardzo wolno. :P

G_F_O PW
6 czerwca 2009, 17:11
forum przejrzałem i nic ciekawego nie znalazłem pytanie miało podstawy...

G_F_O PW
6 czerwca 2009, 17:16
Acha a tak Łopatologicznie HEROES COMUNITY ?forum

Dragonar PW
6 czerwca 2009, 17:17
http://heroescommunity.com/forumdisplay.php3?FID=12

G_F_O PW
6 czerwca 2009, 17:23
Soryyy a jak by ktoś miał jakieś wonty "nie dyskutuj z gościem który ma nad tobą pół litra przwagi"

Dragonar PW
6 czerwca 2009, 17:32
Mógłbyś pisać poprawną polszczyzną, abym mógł Cię zrozumieć? Jak na razie muszę domyślać się o co Ci chodzi...

Nie_mam_nicka PW
6 czerwca 2009, 17:55
Z większych modów-dodatków poza WoGiem (które w ogóle wyszły, pomijając New Upgrades i Four Upgrades) kojarzę jeszcze tylko Quicksilver (Wyszła niestety tylko beta, twórca wziął się za Quicksilver II do FoMM5, a teraz ponoć porzucił dla Quicksilvera III...), Tournament Edition (Podobno aktualizuje ERM, dodaje możliwość zmiany Kawalerzystów i Czempionów w Czarnych Rycerzy w Szkieletorni i zwiększa balans [pliki balansujące z The Memory?], nie pytaj gdzie zdobyć), The Memory (Wyszło pod SoD, przed WoGiem, instalacja ciężka jak diabli, w przeciwieństwie do WoGa zawiera animowane stawy, animowane Drzewo Wiedzy i wykorzystanie NO USEDÓW [Jednostki graniczące z Confluksowymi ex-neutralami]), Phoenix Mod (Mod Berserkera, który jak obstawiam jest Sir Fourem, obecnie pracującym jako główny programista WoGa, tylko po Rosyjsku, zmienia animację Wilczych Jeźdźców/Wilczych Rycerzy i Mieczników/Krzyżowców, a także dodaje kilka skryptów) i Rekvizit (Autorzy chcą pieniędzy, ale Berserker/Sir Four (?) stworzył Antirekvizit, który chyba mam nadal na płycie... Dodaje kilka skryptów, podobno ulepsza graficznie HoMM3 [Grafiką z innych Uniwersów...] i JAKO JEDYNY poza The Memory ma odblokowane NO USEDY). Zdaje mi się że wyszła też jakaś beta modu "Better Colour", ale plik jest zapisany hasłem, którego nie znam.

G_F_O PW
6 czerwca 2009, 19:04
Oto mi chodziło :) niechaj ci to bóg w dzieciach wynagrodzi :D

Nie_mam_nicka PW
6 czerwca 2009, 19:20
G_F_O:
Oto mi chodziło :) niechaj ci to Bóg w dzieciach wynagrodzi :D
Z całym szacunkiem, ja wielbię czystość ;]. Jeśli chcesz, mogę podać również linki.

vinius PW
6 czerwca 2009, 20:32
A na koniec deser: wersja alpha nakładki z wyglądem H4 "New Look on Heroes" autorstwa Dru - serwer powinien jeszcze działać :P nowsza (pełna) wersja patcha (pacza?) miała wyjść jako element Four Islands.

Nie_mam_nicka PW
9 czerwca 2009, 03:41
Quicksilver Beta (Z aktualizacją).
Tournament Edition 1.03q (Znalazłem cudem, jest po Angielsku).
The Memory (Działa tylko pod SoD, nie pytać jak instalować).
Phoenix Mod 2.5 Gold (Po Rosyjsku).
Rekvizit (Nie pytać jak instalować).

G_F_O:
po secundo : czy WoG się jeszcze w ogóle rozwija ? Bo odniosłem wrażenie, że Slava ze swoją bandą od 3 lat nic nie zrobili
Patrz: 1.II.2008.
W teorii wszystko co Slava wiedział przekazał niejakiemu Sir Fourowi, który rzekomo jest liderem CoreWoG Team (Rzekomo, bo jak widzę na ich forum głównym adminem jest niejaki Berserker, chyba że to jedna i ta sama osoba), ale szczerze wątpię by WoG 3.59 kiedykolwiek wyszedł, bez Slavy nie pociągną (Pomijam że chyba nic od tych 4 lat się nie zmieniło, poza Script Update). Jedyną nadzieją jest tylko i wyłącznie VCMI, bo HoTA to pic na wodę, fotomontaż (Wieczne odkładanie premiery, "bardzo śmieszny żart" z linkiem do HoTA na HC, nie takie mistyfikacje już w internecie widywałem).
temat: Jak jest?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel