Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: mapa "The 300 Spartans"
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

hugo PW
6 czerwca 2009, 00:43
nie pisałem dawno ale cosik znalazłem coś fajnego do pobrania jak ktoś chce polecam na stronie do woga http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=30023
sam używam 14 nowych jednostek tylko się gryzie z nowymi ulepszeniami i z fu ale polecam wszystkim

nicolas PW
6 czerwca 2009, 15:07
Te nowe jednostki są odjazdowe. Już wcześniej o nich czytałem, ale nie ściągałem, bo myślałem, że WOG będzie po nich całkowicie po angielsku. Na szczęście się myliłem. Jedyne co na razie zauważyłem to konflikt z portretami z jednostek z NU czy FU, ale tylko to. Tak wszystko działa. :)

PS. Czy instalowałeś również 300restore.wog? Podobno zmienia budynki z tego dodatku. Warto?

hugo PW
7 czerwca 2009, 00:22
tak, działa wszystko i budynki też są inne w folderze data są wszystkie pliki i trzeba pokoleji zaistalować i 300.wog też .

hugo PW
21 czerwca 2009, 02:32
http://packa.ucoz.ru/forum/61-0-1
może coś was zaciekawi, trafiłem przypadkiem, polecam i pozdrawiam

Nie_mam_nicka PW
21 czerwca 2009, 04:45
Widzę zbiór modów z Rosyjskiego Forum, w tym wiele jednostek exxa, dziękuję Hugo xD. Wreszcie wszystko w jednym miejscu (Btw, czy odtąd nie zaczęło się aby gadanie nie na temat? ;p).

Shin0bi PW
22 czerwca 2009, 12:37
Ściągnąłem tą mapkę 300 ale po zainstalowaniu wszystkiego zgodnie z instrukcją mam w edytorze nowe obiekty, zasoby itd. ale żadnej nowej jednostki. Może ktoś pomóc?
Mam zainstalowane: Wog 3.58f + spolszczenie, NU, patch do edytora map i 300 (instalowałem w tej kolejności).

Acid Dragon PW
22 czerwca 2009, 12:49
Masz je, tylko ich nie widzisz.

Po prostu w edytorze widać tylko pliki miniaturek potworów, a instalacja mapy "300" tych właśnie nie podmienia.

Czyli - w edytorze widzisz behemota, ale na polu walki w samej grze będzie to ... coś innego :P.

nicolas PW
23 czerwca 2009, 09:30
Nie instalujcie pliku "300restore.wog"! Ten plik przywraca wam standardowe jednostki. Tylko temu służy. Nowych jednostek z 300 po instalacji jeszcze tego pliku nie zobaczycie.

Instaluje się tylko:

commanders-gods-small.wog

new_objects_patch_ver_1_8.wog i INSTALL.wog

Acid DragonAcid DragonPosty przeniesione z offtopu w "New Upgrades".
temat: mapa "The 300 Spartans"

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel