Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37

Holgar PW
5 stycznia 2006, 22:27
Witam wszystkich tutejszych ludzi. Jestem tutaj nowy i juz na sam początek mam problem. Czy znajdzie się ktoś kto powiedziałby mi... od czego zacząć? Czytałem wasze posty i czasem niebardzo rozumiem o czym mówicie. Może jakies linki do tematów?

Trang Oul PW
5 stycznia 2006, 23:07
Witam. Jak czegoś nie rozumiesz, to po prostu spytaj. Ale wcześniej przejrzyj temat, może to zostało już wyjaśnione.

Acid Dragon PW
6 stycznia 2006, 00:28
W sumie taki temat może być jednak przydatny dla wszystkich nowo przybyłych.

Well, na samym początku, jeszcze przed zostaniem mieszkańcem Groty, każdy stwór winien jest przeczytać Konstytucję Kwasowej Groty - znajduje się tam zbiór praw, zasad i zakazów, które powinny być znane każdemu.
Aby się zorientować jaki charakter ma Grota i co tu tak naprawdę robimy ;) przeczytać też należy nieco o jej istocie i ustroju.

Potem już można zacząć przechadzać się po kolejnych komnatach poświęconych m.in. serii Might and Magic, serii Heroes, czy fabule we wszystkich grach Mocy i Magii. Jeśli Twe posty będą spełniać te kilka skromnych zasad zawartych w konstytucji i będą znajdować się we własciwych miejscach, to właściwie ograniczeń nie ma - dyskutuj o wszystkim, co tylko w grach Mocy i Magii cię interesuje!

Chociaż nadmienić też chyba można, że Kwasowa Grota jako strona internetowa skupia się głównie na merytoryce gier - na fabule, na opisach spotykanych elementów, na projektach fanowskich, etc - raczej niewiele tu materiałów np dla ludzi biorących udział w turniejach HoMM czy tych, którzy interesują się statystykami jednostek, punktami i tym podobnymi. Dlatego też większość dyskusji w Grocie ma również charakter merytoryczny, ALE nie jest to absolutnie żadna reguła i w każdej chwili każdy mieszkaniec może w granicach tematyki komnaty założyć dowolny temat.

No i zostały do opisania jeszcze dwie specyficzne komnaty:
Tawerna, w której teraz przebywasz, w której zasady są nieco luźniejsze, a także tematyka ma prawo być bardziej ogólna i nieco wychodzić poza gry Mocy i Magii.
Przeklęta Machina, gdzie dyskutować można o wszelkich sprawach technicznych Groty i Smoczego Forum - takich jak zauważone błędy.

Holgar PW
6 stycznia 2006, 11:20
Wilekie dzięki Czerwony Smoku, od razu biorę się za lekturę i postaram się zastosować do waszych obowiązujących reguł, aczkolwiek zaklimatyzowanie może potrwać trochę czasu (nigdy jeszcze nie byłem w jaskini, a tymbardziej w Kwasowej Grocie, gdzie pełno jest smoków). Rozmowę uważam za zakończoną.

Murister PW
6 stycznia 2006, 17:29
Witam wszystkich mieszkańców groty. Dopiero co tu przybyłem i jest to mój pierwszy (i mam nadzieję że nie ostatni) post.

Kaazam PW
6 stycznia 2006, 17:38
Witam cię Muristerze. Myślę, że będzie ci się miło spędzało czas w Kwasowej Grocie.

PS: uważaj na Acida. To naprawdę groźny Smok.

Narsil PW
8 stycznia 2006, 12:19
Witam wszystkich,nareszcie udało mi się znaleźć porządne forum o HOMM i spółce.Kongratulejszyn!

Kathrin PW
30 stycznia 2006, 09:35
Witam Wszystkich nie witanych:)
Jakby co to w Tawernie porządku pilnuje Kasiulka:)), ale przyznam, że ostatnio niewiele mam do roboty, gdyż poziom postów bardzo się poprawił.
Myślę, że nie ma jakiegoś przewodnika po Grocie:) jej labirynty należy przemierzać samemu, kierując sie własnym nosem i gustami.

vinius PW
30 stycznia 2006, 10:56
Ja tez witam. Jakby co, nie mam zadnej funkcji, więc nie mam żadnych obowiązkó (oprócz pzrestrzegania konstytucji i kłócenia się ze smokami o KB :P). mimo to - miło mi powitać wszystkich nowych.

Nya PW
27 lutego 2006, 16:05
Hej! Właściwie, to rozumiem wiekszosć tutejszych zagadnień, ale coś mi nie idzie z awatarkiem :( Pomożecie?

vinius PW
27 lutego 2006, 16:12
Chętnie. Ale powiedz, co konkretnie nie działa :) wklejasz link do obrazka w sieci (jpg/gif/png) i powinno być ok. Podkreślam: w sieci, nie będzie odtwarzało obrazków bezpośrednio z komputera.

Nya PW
2 marca 2006, 14:38
No i nic... Wpisuję, co trzeba i nic! No i nie wiem, co źle robię, bo to nie moje pierwsze forum i zawsze jakośbyło, a tu klops... Ale dzięki za dobre chęci...:)

Altair PW
2 marca 2006, 15:02
Wpisałeś adres strony a nie adres pliku obrazka. Dlatego nie działa.

Nya PW
6 marca 2006, 13:50
OK, już rozumiem... Spróbuję cos z tym zrobić...

Roland PW
7 marca 2006, 18:39
Witam wszystkich jestem tu nowy i ciesze się że znalazłem dobrą strone o might and magic(jakich mało w chwili obecnej) oraz ciekawe forum.Pozdrawiam

Kathrin PW
10 marca 2006, 21:07
Witaj Rolandzie, każdy wędrowiec jest tu mile widziany:)

Wiedzmin Talic PW
11 marca 2006, 17:16
Hej, kelnerzu, brendi z toberisków!

Może kto wie czy możno gdzie w on-line zagrać w Arcomage?

Kathrin PW
12 marca 2006, 16:16
Hej, Wiedźminie, brendi tylko dla stałych i zasłużonych bywalców:)
Co do drugiego pytania - nie, nie zetknęłam się. Może ktoś inny?...

Blackmaster PW
8 kwietnia 2006, 18:34
Witam wszystkich mieszkańców groty!! Piszę na waszym forum po raz pierwszy i mam nadzieję, że będe pisał posty często. Pozdrawiam was wszystkich, a w szcególności Acid Dragona.

Joneleth PW
11 kwietnia 2006, 11:17
Witam wszystkich serdecznie. ^^
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel