Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 34 - 35 - 36

Aleee PW
5 maja 2009, 19:54
If I keep silence it means I don't have any news for you. Or I have and it's bad.

Mroczny Łowca PW
12 maja 2009, 20:33
Uważam, że dodatek wyjdzie tylko wtedy, jak twórcy faktycznie znajdą sposób na wstawienie miast do gry itp.

Shin0bi PW
17 maja 2009, 11:47
A czy nie wydaje ci się, że jeśli nie znali by sposobu na wrzucenie miasta do gry to by się za nie w ogóle nie zabierali? Po co mieli by robić już tyle grafiki i animacji z Cove, jeśli na końcu miałoby się okazać, że nie są w stanie zamieścić swych prac w grze?

Drwal PW
29 maja 2009, 11:48
Chyba nie prędko, na HC cisza, podobnie na oficjalnym forum dodatku. Myślę, że problemy mają dużo większe niż te o których wspominał Aleee. Ja już dawno przestałem się niecierpliwić i Tobie też to radze. Takie wyczekiwanie nic nie daje a tylko wzmaga frustracje. Pograj sobie w inne mody, albo czyste h3. A jak w końcu HotA będzie ukończona to sobie wszyscy pogramy.

marek11 PW
29 maja 2009, 23:50
Już od dawna przestałem wierzyć że komuś uda się dodać nowe miasto do gry i dodatkowe jednostki. Projektów miast - modów było bardzo wiele, przyznam szczerze że ten zapowiadał się najciekawiej i rozbudził moje nadzieje na nowo. Naturalnie nadal trzymam kciuki za twórców ale wygląda na to że jest to wyzwanie, któremu bardzo trudno sprostać. Aktualnie bardziej licze na to że wydzie VCMII i rozwiąże problem lub WOG-a 3.59 bez nowego zamku ale z nowymi skryptami.

Goldenraz PW
30 maja 2009, 10:29
Co do HotY - zgadzam się całkowicie. Planowali za dużo, skoncentrowali się na tworzeniu trzech miast, a się okazuje, że nie umieją wprowadzić jednego. Zastanawia mnie, czemu, gdy ktoś, albo jakaś grupa twierdzą, że umieją wprowadzić nowe miasto do gry, nie dodają istniejącego, lekko zmienionego, żeby było widać, że to różne miasta, potwierdzając, że potrafią to zrobić. Od razy zyskali by pomoc w tworzeniu nowych miast itp.

Co do VCMII - coraz mniej w to wierze. Dobrze zaczęli, ale im później tym trudniejsza i nudniejsza robota. Na szczęście udostępnili kod źródłowy - może wiec projekt nie zostanie porzucony.

Największa szans chyba na nowego WoGa - nie wiadomo kiedy, ale kiedyś na pewno powstanie :)

avatar PW
30 maja 2009, 12:00
Tak to bywa. Wydaje się, że wystarczy namalować graficzki i już wszystko zrobione. A potem okazuje się, że kontury nie pasują, że budynki się źle nakładają, że gra się crashuje na starcie itp.
Średnio wierzę w woga 3.59. Właściwie to czekam aż ktoś odważny zdecyduje się wypuścić "okrojoną" wersje, by móc zagrać skryptami Sagamosy.

Acid Dragon PW
30 maja 2009, 13:52
mać... czy ja mówię po hiszpańsku?

Cytat:
Od tego momentu wszelkie posty w stylu "łeee, jeszcze nie ma" i "kiedy będzie? wiadomo coś?" będą eliminowane. Dziękuję za uwagę.

Zgodnie z tym, "trochę" tu posprzątałem.

Teraz poprawka - jeszcze jeden post w stylu "kiedy będzie?" i "łeee, jeszcze nie ma" i zamykam temat.

Dragonar PW
3 czerwca 2009, 14:53
Przedstawiam stronę Cove/Moorage, którą znalazłem w Internecie:

http://cove.vndv.com/

Nie jest bardzo stara, bo ostatni news jest z września 2008 roku.

Mroczny Łowca PW
5 czerwca 2009, 20:34
Ale nie wnosi nic nowego o projekcie HotA. Właściwie jest to strona przeterminowana.

Altair PW
5 czerwca 2009, 23:53
Ile razy tak można o tym "HotA"? Nie nudzi to już was? :P

Dragonar PW
6 czerwca 2009, 00:07
Naprawdę nic nie wnosi? Na stronie jest duży obrazek miasta, być może nawet aktualny, są też dwa screeny, których nie pokazano w tym temacie i niektóre obiekty z miasta, też może aktualne. Po za tym można zobaczyć, jak wyglądało Cove, przed włączeniem do projektu (niestety Altairze, muszę napisać te cztery litery i wcale nie chodzi tu o wulgarne słowo :P) HotA.
Czy to nadal nic nie wnosi?

PS.: Ja już i tak w to coś nie wierzę. Zginie jak reszta... Prędzej wyjdzie WoG 3.99. ;P

Goldenraz PW
6 czerwca 2009, 07:37
VCMI ciągle żyje. Jeśli VCMI wyjdzie to tu już nie powinno być przeszkód.

G_F_O PW
6 czerwca 2009, 17:08
Za około pewnie minimum rok vcmi dojdzie do skutku i wtedy jego twórcy bedą wszechmogący (jęśli do tego czasu się nie znudzą) ale śmiem sądzi, że HotA to jak narazie fotomontaż...

Mroczny Łowca PW
7 czerwca 2009, 00:21
Władco Smoków, chodzi mi o Horn of the Abyss - nie o samo Cove.

Dragonar PW
7 czerwca 2009, 01:59
Miasto Cove jest częścią projektu HotA, więc wszystko co dotyczy Cove, dotyczy również HotA. :P

Mroczny Łowca PW
7 czerwca 2009, 10:29
Ale to jest już przeterminowana strona. Owszem, o Cove coś tam informuje, ale już w HotA to miasto ma być troche inne.

Shin0bi PW
7 czerwca 2009, 11:44
>>>> HotA fotomontaż

Nikt nie zadawałby sobie trudu by założyć stronę z downloadem na płatnym serwerze....

Mitabrin PW
7 czerwca 2009, 15:47
a ja szczerze mówiąc nie chciałbym by HoTa wyszła, wyjaśniam otóż jeśli to że złamali kod źródłowy jest prawdą to praca chłopaków od VCMI prawdopodobnie poszła by na marne(nikt by na nie nie czekał już)

Goldenraz PW
7 czerwca 2009, 17:37
Nie wydaje mi się, że HotA Crew nawet jeśli są w stanie dodać nowe miasto do gry to umieją wprowadzić/zmienić praktycznie każdy element gry.
Gdy powstanie VCMI, do gry będzie można dodać pełno nowych miast, jednostek, artefaktów itd (o ile ktoś je zrobi), do tego będzie można zmienić właściwości wszystkiego.
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel