Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Wygląd jednostek
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Haregar PW
21 grudnia 2004, 15:39
Hej, Acid, mógłbyś wszystkim powiedzieć z jakich klatek animacji są zrobione czarodziejka i wilkołak? Bo moi koledzy mówią, że wilkołak to goblin, piekielny ogar, ja myśle coś innego, ale powiedz nam, z czego są?

Acid Dragon PW
21 grudnia 2004, 17:02
Nie, nie powiem tego - inaczej nie byłaby to ciekawostka, prawda? A tak poza tym, obowiązuje mnie tajemnica służbowa.

Możecie się zawsze domyślać ;)

Haregar PW
8 marca 2005, 11:54
Hehe, o resztę raczej się nie będe pytał (koszmar z jednorożca, a piekielny ogier z koszmara :P ) . Jednostki są naprawdę dobrze zrobione. Tylko animacje władcy piorunów mogliby trochę zmienić (te uzbrojenie takie zbyt podobne... ).

Kryształowy smok PW
2 stycznia 2006, 10:34
I mają zamiar zmienić:(.
http://www.quicksilver.co.nr/index.html

Trang Oul PW
2 stycznia 2006, 11:51
To nie jest robota WoG Teamu, tylko mod Bigjockera.

fishy PW
5 stycznia 2006, 19:40
Chyba wiem jak zrobiono Wilkołaka: tułów czarta (przekolorowany na brązowo), głowa piekielnego ogara, spodnie goblina. Czarodziejka (i tu mogę się mylić) to: szata maga wraz z twarzą kobiety która dosiada pegaza, "dym" podczasz przemiany w ptaka (czy to kormoran?) to dym wampira, a sam ptak to odpowiednio zmiejszony i przekolorowany rok. Acid, czy mam rację?

Trang Oul PW
5 stycznia 2006, 19:56
Głowa Wilkołaka to głowa Cerbera. Acid i tak nie powie, czy masz rację, bo by go za to pewnie zobojętnili.

vinius PW
5 stycznia 2006, 20:50
Jedno jest pewne - chyba żadnej jednostki nie stworzyli sami, od podstaw :) .

Trang Oul PW
5 stycznia 2006, 20:53
Na pewno żadnej nie zrobili sami. Ale co z tego, Wilkołak, Czarodziejka i Dowódcy to prawdziwe dzieła Heroesowej sztuki.

Kryształowy smok PW
25 stycznia 2006, 10:04
Chciałbym włożyć tylko do WoGa nowe wyglądy krwawego smoka i lorda piorunów, bez gorynicza i mnie.
Co mam zrobić?

Darevon PW
5 marca 2006, 16:28
Witajcie :)
mój pierwszy post - mam nadzieje, że nie napisze głupoty :)

moim zdaniem to łeb Wilkołaka to chyba jest głowa Gnolla albo Zwierzołaka/Gnolla Marudera(różnie się oni nazywają, chodzi mi o ulepszonego kolesia z 1lvl w Cytadeli)

pozdrowienia

vinius PW
5 marca 2006, 16:39
A mnie się zdaje, że jednak piekielnego ogara.

Darevon PW
5 marca 2006, 17:53
Eee... jednak masz rację :) .
Tu dowód
Takim sposobem można sprawdzić każdą jednostkę, z jakiej jest złożona :) .

Nya PW
6 marca 2006, 14:53
Jak na mnie, to najgorzej wyszedł krwawy smok... Po prostu tragicznie! Jaki on tam krwawy?! Raczej z waty cukrowej! Podobieństwo jednostek 8-poziomu do 7 to pikuś, którego da się przeboleć. Ale krwawego to się nie da... Niby chcieć to móc, ale nie w tym przypadku...

Altair PW
6 marca 2006, 15:04
Ale przecież wygląd krwawego smoka można zmienić, jest do tego odpowiedni patch. ;)

Trang Oul PW
6 marca 2006, 15:21
Jest też patch, który zmienia Krwawego smoka na naprawdę krwawego (podczas lotu zamienia się w krew, wysysa krew), ale nie mogę znaleźć tego pliku. Tak wygląda: 1, 2.

EDIT: Mam za to link do Szkarłatnego Smoka.

DEW PW
7 marca 2006, 15:58
A jak dodać te zmiany?

Trang Oul PW
7 marca 2006, 16:50
O którego smoka ci chodzi? Niestety, nie ma już krwawego (tego, co wysysa krew), będzie on w modzie Quicksilver.

DEW PW
8 marca 2006, 12:14
Nie orientuję się, co to jest mod Quicksilver. Gdzie można znaleźć informacje o nim?

Trang Oul PW
8 marca 2006, 14:20
Quicksilver to mod do WoGa tworzony przez Bigjockera. Będą tam m. in. nowe jednostki (neutralne i 8. poziomu) i nowy wygląd miast. Zobacz http://www.quicksilver.co.nr/index.html.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Wygląd jednostek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel