Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Trashid PW
10 maja 2009, 20:30
Ok jestem członkiem zespołu pracującego nad lizards town.
W poprzednim temacie byliście trochę zniesmaczeni tym, co ujrzeliście na HC.
Jednak nasz projekt jest zupełnie poważny i ma on stronę tu: http://lizard.omgforum.net (niestety moi koledzy ukryli większość informacji).

O to nasze zamiary:

- wprowadzenie 2 nowych grywalnych miast: miasta jaszczurów(Hill Keep) i miasta dusz(Barrow).

- wprowadzenie neutralnego(Neutralipolis), bardzo silnego miasta, z którym nie można zacząć, za to można je zdobyć.

- nowe artefakty

- bossowe ulepszenia z Grailem - jeśli masz graila możesz upgradować wszystkie istoty z tego zamku w specjalną istotę 8 poziomu

- super herosi - będzie możliwość kupna w Neutralipolis super herosów, którzy oprócz dobrych umiejętności będą mieli specjalność we własnych, specjalnych dla nich istot, które będą otrzymywać na różne sposoby.

- nowa kampania

Pytajcie o niezrozumiałe części.

Dragonar PW
10 maja 2009, 20:43
Trzy miasta... Czy to nie trochę za dużo? Wiele było projektów na nowe miasta, ale żaden nie ujrzał światła dziennego... Czy aby nie lepiej zrobić jedno miasta, za to porządnie?
Skąd mamy wiedzieć co będzie dokładnie w dodatku (jednostki miast, budynki, lista artefaktów), skoro niemal wszystko na Waszym forum jest ukryte? :P

Trashid PW
10 maja 2009, 20:46
Nie za dużo :) To co już mamy starczy na 1 miasto.
Wyproszę kolegów aby odkryli część prac.

Acid Dragon PW
10 maja 2009, 20:48
Cytat:
Pytajcie o niezrozumiałe części.

Zaraz...

...hmmm...

...eee...

...nie no, brak pytań. Wszystko jest jasne i zrozumiałe. Powodzenia życzę.

Sweet dreams are made of these.
Who am I to disagree...

Trashid PW
10 maja 2009, 20:54
Niedługo wyjdą pierwsze screeny.

Dragonar PW
10 maja 2009, 21:01
Trashid:
To co już mamy starczy na 1 miasto.
Bardzo się cieszę. Gdyby coś z dodatkiem nie wyszło, dajcie fanom do ściągnięcia chociaż to jedno miasto. ;)

Trashid:
Niedługo wyjdą pierwsze screeny.
Już znalazłem jeden screen:

ZOBACZ


Mitabrin PW
10 maja 2009, 21:04
heh ten screen to fake, po prostu dawaliśmy propozycje jak mógł by wyglądać "wygląd" miasta i widać ktoś musiał to przekazać(ale defy jednostek na tym "screenie" w większości są gotowe)

Dragonar PW
10 maja 2009, 21:07
Mam jeszcze pytania:
Czy potraficie dodać miasto?
Czy potraficie dodawać jednostki?

ziomal121 PW
10 maja 2009, 21:14
Czyżby te jednostki to odwrócenie kolorów(czy coś takiego)?
Jakoś te potwory ze screena nie przypadły mi do gustu...
Wszystko to przemalowanka(?)

Quba Drake PW
10 maja 2009, 21:15
Acid spokojnie, poczekamy zobaczymy(fajnie tak patrzeć na świat z naszej perspektywy xD).
Osobiście uważam Lizard... Town za słaby pomysł.
Ok. Mamy miasto mrocznych elfów, jaszczuroludzi… Co teraz? Miasto żywiołków ognia?
Trashid po co to wszystko? Chcecie się pochwalić ile już zrobiliście, że starczy wam "części" na jedno miasto? Pomysł z neutralopolis jest no całkiem, całkiem... Ale miasto dusz!? Zostawcie dusze w spokoju już i tak jest problem z nekrofilami z Deyi.
Wybacz, że od razu tak ostro, ale większość projektów i tak nie została ukończona. Zresztą o tak uważam, że tego nie zrobicie, a jak zrobicie to osobiście zajmę się propagowaniem tego... projektu.
Proszę, nie mydlcie fanom HoMMa oczy, tylko zabierzcie się do pracy i pokażcie ukończone miasto, a nie obrazki i animacje...

Ps. Napisałeś tutaj w sprawie rekrutacji czy tylko żeby się pochwalić, że coś jest robione?

Mitabrin PW
10 maja 2009, 21:17
cóż na razie nie, chociaż próbujemy, w każdym bądź razie doszliśmy do wniosku że w odróżnieniu od innych większych modów(wskazanie na Hota) nie będziemy czekać aż zrobimy coś czego jeszcze nie było i dużo więcej i odkładać premierę na nie wiadomo kiedy, ale wydać najpierw moda który zamieni jakieś miasto(najpewniej padnie na conflux)na nasze(prawdopodobnie nie będzie tym miastem hill keep czyli Lizard's town)

W zasadzie nie będą to 3 miasta, z tego co wiem neutralipolis będzie bardziej czymś w stylu budynku w którym możemy zrekrutować neutralne stwory itp.

ps. Trashid napisał ten teamt ponieważ kiedyś pokazałem naszemu małemu team'owi to co pisaliście o lizards town w temacie zrobionym przez Władcę Smoków i mieliśmy wziąć sobie do serca co powiedzieliście(zdradzę że aktualnie trochę zmieniamy lizards town)a także zrobić u was pierwszą prezentację czegoś konkretniejszego, cóż Trashid'a nie było więc mógł nie doczytać i po prostu zrobił temat :P

[quote]Jakoś te potwory ze screena nie przypadły mi do gustu...
Wszystko to przemalowanka(?) [/quote]
nie te jednostki to posklejane z innych jednostek jednostki(wiem że dziwnie to brzmi), na tym tle brzydko wyglądają ale w praktyce są lepsze

Dragonar PW
10 maja 2009, 21:37
Potraficie zmieniać położenie budynków w mieście? Mi udało się je przesuwać w poziomie. Sprawdźcie TEN temat.
Być może to się przyda.

Mitabrin PW
10 maja 2009, 21:40
dzięki pewnie się przyda jeśli nie na pewno(masz u mnie piwo)

Trashid PW
10 maja 2009, 22:56
Na razie dam tego shota, byście mogli zobaczyć jak to wygląda:
http://s5.zapodaj.net/images/72088997.png

Mroczny Łowca PW
11 maja 2009, 04:06
Można było tego nie dawać. Nie chce być krytykiem, bo i tak nie gram obecnie w WoG, lecz ten screen, a mianowicie te jednostki to tragedia. Mogliście zostać przy tych jaszczurach - szło wam lepiej, niż tym... "czymś".

Poza tym, jeśli chcecie by wasz projekt spotkał sie z jakąkolwiek przychylniejszą opinią, to powinniście - zamiast uprzedzać, co zrobicie (a czego raczej nie zrobicie, gdyż staną wam na drodze wasze możliwości techniczne oraz ograniczenia silnika gry) - chociaż spróbować wykonać conajmniej 40% prac nad modem.

Dragonar PW
11 maja 2009, 15:08
Cóż... Muszę powiedzieć, że to miasto dusz to po prostu niewypał. Same kolorowanki, wszystko białe... Jedynie ognik mi się podoba - bardzo dobra jednostka.
Według mnie powinniście zrobić tylko miasto jaszczuroczłeków, ale za to starannie.

nicolas PW
11 maja 2009, 15:23
Nie wygląda to tak, źle Władco, a skoro są to dusze to muszą być takie białe. Mnie ciekawi jak się sprawują w boju. Czy maja jakieś dodatkowe nowe czary czy może wszyscy zachowują się tak jak duchy z Nekropolis? :P

Trashid PW
11 maja 2009, 15:58
Każdy ma swoje umiejętności i własną osobowośc :)
Na przykład drugi od góry, Trash collector, ma umiejętność odzyskiwania życia usuwając przeszkody(zjadając)
I to nie tylko kolorowanki.

Goldenraz PW
11 maja 2009, 17:24
Cóż... dla mnie wygląda to bardziej na "wycinki" eksperymentów szalonego naukowca - całe białe, posklejane jednostki. Zgadzam się też co do ognika - jedyna jednostka, która wg wygląda.

Field PW
11 maja 2009, 18:49
Moim zdaniem problem nie leży w tym, że te jednostki wyglądają jak posklejane, ale właśnie w palecie barw - taki zestaw kolorów po prostu będzie męczył oczy.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel