Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 34 - 35 - 36

Aleee PW
21 kwietnia 2009, 18:41
Hello everybody.

Picolan hasn't been available for 3 days already so I'm not able to give you any information. Let's hope he has spent this time for beta.
What about downoad page... I'm just optimizing configuration for better download speed.
And little joke. Seasons change, time passes by...

ziomal121 PW
21 kwietnia 2009, 19:16
When will be version of beta?

Zombie PW
21 kwietnia 2009, 20:14
A trochę Po Polsku bo nie rozumiem zbytnio..
jedno pytanie:
Kiedy dokładnie będzie HotA?

Drwal PW
21 kwietnia 2009, 20:25
aleee:
hello everybody.

Picolan hasn't been available for 3 days already so I'm not able to give you any information. Let's hope he has spent this time for beta.
What about downoad page... I'm just optimizing configuration for better download speed.
Witam wsyztskich
Picolan nie jest dostepny od 3 dni wiec ja nie mam żadnych informacji. Miejmy nadzieje że spędza on czas dla wersji beta (cos takiego:) )
Co o stronie... Właśnie optymalizuje konfigruracje dla lepszej szybkości sciągania
ziomal:
When will be version of beta?
Kiedy wyjdzie wersja beta?

Odpowiadając na twoje pytanie Zombie, Aleee wyraźnie napisał że na razie nie ma żadnych informacji więc termin wydania HotA jest jeszcze raczej nieznany. Myślę jednak że skoro Aleee pracuje nad stroną na której mają być pliki do ściagniecia to raczej w niedalekim czasie doczekamy się premiery. Ja mam pytanie do Aleee, na jak bardzo zaawansowanym etapie jest strona która budujesz i na kiedy zakładasz jej ukończenie?

ziomal121 PW
21 kwietnia 2009, 21:48
Ekhm...Drwalu może by tak po angielsku???A ja się tamto zapytałem bo mi translator nie działał poprawnie i nie mogłem przetłumaczyć słów Aleee'go ;p

Aleee PW
22 kwietnia 2009, 07:48
It could be named "post-production". It means that almost all content has been done and the only thing they have to do is to compile it.
What about release... As I think developers are working on HotA in general not only on beta. Content for next versions is being developed too. That's why I think we have to wait more.

aivin PW
30 kwietnia 2009, 12:50
I tak w związku z ukrytymi problemami, projekt ten zapewne ujrzy światło dzienne podobnie jak WoG 3.59.
To, że twórcy tego dodatku tyle czasu odwlekają jego jakąkolwiek odsłonę świadczy tylko o tym jaki on jest niedopracowany i najpewniej z tego powodu niestety też bardzo słaby.
Jak zapewne ktoś już wcześniej stwierdził: prędzej od hota wyjdzie heroes 6 i wszyscy zapomną ponownie o tym projekcie.

i nie miałbym do twórców dodatku żadnych pretensji, wszak to co robią jest naprawdę godne podziwu, gdyby nie to, jak wygląda do tej pory premiera ich projektu.

ziomal121 PW
30 kwietnia 2009, 13:31
Następnym razem najlepiej niech nic nie ogłaszają zanim nie zrobią CAŁKOWICIE dodatku.
Później zaczynają się spekulacje typu:hmmm ciekawe kiedy to będzie?Ja myślę że 1 maja, itd...

Goldenraz PW
30 kwietnia 2009, 16:20
Nie zgodzę się. Zanim nie zrobią pierwszej wersji, którą udostępnią. Ciężko napisać "całkowicie" bez szerokich testów ;)

ziomal121 PW
1 maja 2009, 18:26
Nie zrozumiałeś mnie...
Chodziło mi o to żeby mówili wtedy kiedy będzie wersja udostępniona nie ważne czy z błędami czy bez ;]

stairwaytoheaven PW
4 maja 2009, 11:13
To prawda. Uważam, że lepiej byłoby dać betę z błędami niż oficjalną za rok

Drwal PW
4 maja 2009, 13:48
Ja tam wole żeby robili dłużej, ale dokładniej. Jedyne co mi się nie podoba z ich strony to brak jakichkolwiek informacji dla fanów, co jest powodem opóźnienia, na kiedy jest przełożona premiera. Zresztą sami pamiętacie jak HoTA miało wyjść 1 marca. Wszyscy czekali, odświeżali fora, a twórcy nawet sobie nie zadali trudu żeby poinformować, że jednak tego dna się nie ukaże.

Alamar PW
4 maja 2009, 13:56
Alamar:
I powtórzę, to co mówiłem wczoraj na czacie (i co pojawiło się już na HC) - nikt oficjalnie nie powiedział, że 1 marca będzie premiera - to tylko "cytat" od kogoś, kto zamieścił jakiś filmik na YouTubie.
Więc z tym 1 marca to miej pretensję tylko do siebie, że dałeś się komuś nabrać.

stairwaytoheaven PW
4 maja 2009, 15:10
Racja. Team HotA mógłby przynajmniej podać kolejną datę ( najlepiej już tę końcową )wyjścia dodatku. Mogę się założyć, że nie wiedzą jak teraz czują się fani...

AmiDaDeer PW
4 maja 2009, 19:46
Pan(i) Schodydonieba:
Team HotA mógłby przynajmniej podać kolejną datę ( najlepiej już tę końcową )wyjścia dodatku.
Nie sądzę, by jej wtedy dotrzymali. Tak to często jest, że jak się mówi "zrobię coś jutro/pojutrze/za rok", to i tak w końcu wychodzi to albo później, albo wcześniej (niezwykła rzadkość), albo wcale. Sam tego doświadczyłem na własnej skórze...

Goldenraz PW
4 maja 2009, 20:06
Zgadzam się (po trochu ze wszystkimi :) ). W dniu zapowiadanej premiery, albo najlepiej wcześniej - bo przecież dzień przed musieli wiedzieć, że jutro nie wyjdzie - powinni oficjalnie przeprosić, powiedzieć o błędach i byłoby OK.

Jeśli mówią prawdę o swoich osiągnięciach to może być tak, jak mówi Hobbit. Zostało coś do zrobienia i nikomu się nie chce. Przy słabej organizacji, jeśli to nie przerwie całkiem prac to może zatrzymać na miesiące, bo "tego jest tak mało i jest to łatwe, więc zrobię to jutro" :)

Z drugiej strony, może HotY w ogóle nie ma. Zrobili kilka grafik i teraz się zakładają jak głośno o tym będzie. Najpierw nieofcjalna data premiery, później strona download / ofcjalna data premiery, później osoba z ich otoczenia wypowiada się u nas...

stairwaytoheaven PW
4 maja 2009, 20:13
To byłby poważny cios poniżej pasa. Ale mimo wszystko mam nadzieję, że w końcu(jak najszybciej) wydadzą HotA.

Acid Dragon PW
4 maja 2009, 21:02
Od tego momentu wszelkie posty w stylu "łeee, jeszcze nie ma" i "kiedy będzie? wiadomo coś?" będą eliminowane. Dziękuję za uwagę.

Aleee PW
5 maja 2009, 15:17
Hi there. Sry again for posting there in English.

I've just read all the things you wrote there and have to say some words. I'm sure everybody understands that no one member from HotA team isn't obliged to do anything because of their promises. As it's only a fan project any of them may be diverted from his work if he has no time for it. It's a problem of all teams which are not paid for their work.
It means that some people now are not available. It hasn't stopped our work but it has become more difficult and slowly. Almost all content is done, the main part of work they have to do is to compile it.

About terms. Since our chiefs hadn't been able to tell an exact date, it was decided not to talk about it anymore. It doesn't mean that this term will be much more longer then we expects. But if you want to know something for sure I can post a quote from our chief's speech:
"We're going to do it before the 1st of June or I'm not sure if it releases in summer"

So. There is no any information about release at our russin forum and nobody cares about it. Instead of asking about it our forum members suggests new ideas and helps team to make decissions.
Take it easy guys. The new position of team is borrowed from Blizs: "It's done when it's done". If you're not able to take part in our russian discussions. you may write there everything you want to suggest. There are also treads at Englih-sp forums. If you don't have anything to say, you'd better say nothing. Especially about the date of release.

Believe me, we're all waiting for it.

Goldenraz PW
5 maja 2009, 19:18
Po co nowe pomysły, skoro stare nie są jeszcze gotowe? :) Łatwiej powiedzieć, czego brakuje jak już się zagra ;)

Chodzi nam o to, że była zapowiedziana premiera, później zapewniałeś, że już końcówka, a później cisza.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel