Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 162 - 163 - 164

Dragonar PW
2 marca 2009, 22:47
Mroczny Łowca:
Gnolli centaur? Ciekawe połączenie... Kiedyś tu padały nazwy typu "halabardnicki łucznik", ale to były czasy kiedy tu mnie jeszcze nie było. Lepiej tą hybryde nazwać inaczej ;p
Nazwa "Halabardnicki łucznik" była nielogiczna, "Gnolli Centaur" jest prawidłowa, ale jednak ją zmienię. Może "Bagienny Centaur"?

Mroczny Łowca:
Drugi potworek jest średni. xD Aczkolwiek pomysł był/jest ok.

Goldenraz:
Wg mnie jaszczuroczłek wojownik powinien dostać zbroje - jaszczurki w zbroi jeszcze nie widziałem.
To tylko projekt. Poważnie myślę o zrobioniu pełnej animacji Gnollego/Bagiennego Cenraura.

Mroczny Łowca PW
2 marca 2009, 23:25
Władco (ale nie mój xD), może i nazwa "gnolli centaur" jest logiczna itp., ale napewno nie brzmi dobrze. I pierwszy, jak i drugi człon strasznie się ze sobą gryzą. "Bagienny" jest już lepszy. Mimo wszystko można poszukać innych nazw.

Dragonar PW
5 marca 2009, 15:42
Nie, nie mam konta na HC. Jednostkę sam wymyśliłem i zrobiłem (mam już połowę animacji - pokażę, jak zrobię). Po za tym - on prezentuje połączenie ulepszonego Centaura i ulepszonego Gnolla - ja złożyłem jednostkę z form nieulepszonych.

Dragonar PW
16 marca 2009, 12:31
Skończyłem Bagiennego Centaura. :) Jego plik def można pobrać tutaj:

POBIERZ - plik *.def Bagiennego Centaura

ZOBACZ
Mglisty Smok

Trochę się nie udał. Rozmazałem Diamentowego Smoka. ;)

EDIT:

Ginden:
Pirata robiłem...
Robiłeś Pirata? Mógłbyś mi wysłać pliki?

Dragonar PW
17 marca 2009, 14:55
Kolejna jednostka z MM8 - Arbalistka:

POBIERZ
POBIERZ [link alternatywny]

Zmieniłem perspektywę.


Mroczny Łowca PW
21 marca 2009, 09:56
Dorób animacje ataku wręcz (i zaprezentuj), to może ściągne ^^

Dragonar PW
21 marca 2009, 22:10
Mroczny Łowca:
Dorób animacje ataku wręcz (i zaprezentuj), to może ściągne ^^
Skąd wiesz, że już jej nie dorobiłem, hmm? :>
Nie chce mi się - po prostu nie warto. :P A dlaczego nie może z bliska strzelać?

Mroczny Łowca PW
22 marca 2009, 16:41
Bo co, jak co, ale taka innowacja by była, no nie wiem... Bezsensowna? Po prostu, jakby miało to coś animacje ataku wrecz, byłoby czymś więcej, niż przekonwertowanym czymś z kuszą w ręku.

Trith PW
26 marca 2009, 22:42
Dziś zarejestrowałem się na tej stronie i teraz klasyczne i lizuskie słodzenie jak mi się tu podoba i rozprawianie o moim pierwszym poście(epicki moment), ale kończę o tym i nawiązuję do ogólnego tematu... Więc oto całkowicie (dosłownie) rujnujący świat HoMM 3, szpetny, niechlujny, odstający i niepasujący projekt jednostki. Wracając do tematu, oto (famfary):

http://img257.imageshack.us/img257/282/bananowymonster.jpg

Bananowy Monster...
Dobrze z nazwą to kiepski żart, lecz istota naprawdę przypomina skórkę od banana...
Więc nieulepszony mógłby się nazywać Cydis a ulepszony Cyjodis, przynależność neutralna.

Statystyki: Cydis/Cyjodis
poziom: 2
atak: 11/13
obrona: 3/6
wytrzymałość: 6/10
strzały: brak
ruch: 8/9
typ ruchu: lot
przyrost: 7
koszt: 175/200 sztuk złota
rekrutacja: tylko na mapie przygody, w metaliczno-łososiowych, spiralnych kolumnach lewitujących nad ziemią (też mam projekt, tak równie okropny)
specjalne: ignoruje 25/33% obrony celu(lub zamiennie rzuca na cel ataku "Promień osłabienia" czy jak-to-się-tam-nazywało co obniża obronę wroga) oraz 15/25% szansa na usunięcie losowej przeszkody z pola bitwy na zakończeniu tury Cydisa/Cyjodisa.

ewentualna biografia:
"Pewnego dnia spotkałem maga, który bardzo lubił banany"...dobra, koniec tych głupot. Biografia poniżej:
Cydisy pochodzą z innego wszechświata, w którym władzę między sobą dzielą istoty potężne jak bogowie, lecz bogami nie są. Zwą się Anuzi, ale skupmy się na Cyjonie, Anuzi zniszczenia i katastrof. Ona sama jest niezwykle uprzejma, dobrotliwa i ubolewa nad każdą klęską, którą wywoła. Jej dotyk sprawia, iż wszystko się rozsypuje w piach, wybucha, tłucze się czy rozpływa, więc stara się niczego nie dotykać. Jeśli jednak dochodzi do tego nieszczęścia, możemy zaobserwować dziwne zjawisko, mianowicie spod jej palców spływają dziwne żółtawe twory. Tak jak każde jej dzieło, przypadkowe czy nie, te istoty zwane Cydisami mają talent do niszczenia i są bardzo podatne na destrukcję inną niż pochodzącą od ich stworzycielki. Cydisy uwielbiają się ocierać o wszystko, co znajdzie się na ich drodze, lecz nie są świadome zła jakie wyrządzają, w przeciwieństwie do Quonkeri - fanatycznych wyznawczyń czystej destrukcji, o których istnienie Cyjona obwinia się osobiście, oraz Molloku - najpotężniejszym jej dziele. Lecz Cyjona Cydisy właśnie za to, że nie rozumieją swych działań, a gdyby rozumiały, dawno by ich zaprzestały, w przeciwieństwie do innych "dzieł zniszczenia". Cydisy były szybkie, zgrabne i delikatne, wyróżniające się na tle innych istot oraz rozległych Pustkowiach w Tle Wszechświatów na których żyją. Jak wiadomo Cydisy uwielbiają się ocierać i oplatać wszystko swymi mackami, więc Cyjona nakazała stworzyć wielkie, magiczne kolumny, mogące oprzeć się dotykowi jej podopiecznych, aby ci mogli całymi dniami wirować wokół nich. Te kolumny nie tylko zaczęły sciągać coraz większe ich ilości, ale pobudzone bodźce tych istot doprowadziły do dziwnych mutacji. Tak powstały o wiele wytrzymalsze Cyjodisy, które były w stanie lepiej przetrwać w mniej gościnnych światach, więc część z nich rozeszła się z Pustkowi Tła wszechświata na poszczególne światy. W każdym Cyjona postawiła kolumny, aby trzymać swych podopiecznych w ryzach, aby nie dopuścić do spustoszenia całych światów. Z czasem mieszkańcy danych światów prestali uważać je za zagrożenie i zaczęli wykorzystywać ich siły w działaniach taktycznych, a władcy zaczęli się uśmiechać słysząc o tajemniczych kolumnach na terenie swego państwa, a ich miny bladły kiedy słyszeli o tych samych kolumnach na terenie wrogów.

Tak jeszcze od siebie: przepraszam za bezsensowne zaśmiecanie forum, ale to jest ten temat o dziecięcych marzeniach, a ja się często rozpisuję.

Trith PW
28 marca 2009, 10:09
Teraz mam coś innego, lecz nie znalazłem odpowiedniego tematu (tak, bo ślepy jestem), więc umieszczę to tutaj:

Westalkę

Nie jako nową jednostkę, tylko jako nowy wygląd dla dowódcy z Tower, bo ta niby-meduza niezbyt przypadła mi do gustu, więc chyba zastąpię ją tym czymś.

Sandro17 PW
26 kwietnia 2009, 21:00
Witam. Jestem tu nowy i chciałem wam przedstawić mój projekt Łowcy zła.

Oto i on
img91.imageshack.us/img91/3131/owcazai.png

Trang OulTrang OulZmieniam na link, bo zajmuje za dużo miejsca.
Qui:
Aby zadziałało, nawiasy zwykłe należy zastąpić kwadratowymi - [ ].


I jak z tym Łowcą
EDIT:jeszcze mam pomysł na Mistrza areny

Trang OulTrang OulTo go pokaż, od samych pomysłów jest HC.


to ten mistrz

Field PW
27 kwietnia 2009, 19:36
Jakość kiepska i za nic nie dałoby się tych jednostek wsadzić do H3.

Ginden PW
27 kwietnia 2009, 21:22
Porównaj to z jednostkami z H3.
Wsadziłbyś to do gry? Nie pokazuje się publicznie wszystkiego, tylko te co ładniejsze jednostki.

Sandro17 PW
27 kwietnia 2009, 21:42
Ok ale robiłem to w paitcie

Assassin PW
28 kwietnia 2009, 13:53
Ja tez wszystkie robię w paincie i czasem irfanview ;], więc mógłbyś się trochę postarać.

AmiDaDeer PW
28 kwietnia 2009, 15:15
Pan Nowy:
Ok ale robiłem to w paitcie

Fajnie. Równie dobrze NWC mogłoby dać podobnej jakości jednostki i powiedzieć "Robiliśmy w paincie" - niezła wymówka, nieprawdaż?

Anyway - w pierwszym ogólny zarys jednostki nie jest najgorszy, ale już z faktycznym wyglądem o wiele gorzej. Co do drugiego - bez komentarza.

Nie_mam_nicka PW
28 kwietnia 2009, 19:30
Sandro17 - Takie pytanie. Wyciągasz jednostki z gry (to znaczy ich klatki), czy przerabiasz screenshoty? Bo jakość dosyć marna i wygląda mi to na ręczne wycinanki ze screenshotów ;]

Sandro17 PW
28 kwietnia 2009, 20:27
Niestety to drugie

Nie_mam_nicka PW
28 kwietnia 2009, 20:37
Jak myślałem ;] Podaj jakiś kontakt do siebie (Gadu-Gadu czy coś) to nauczę Cię wyciągać te pliki prosto z gry. Swego czasu pisałem samouczek dla paru osób - Ale niestety, przepadło razem z formatem.

Assassin PW
29 kwietnia 2009, 13:58
@Altair
W skrócie:
- W folderze Data z zainstalowaną grą H3 są pliki z rozszerzeniem .lod
- W pliku h3sprite.lod są animacje jednostek w postaci plików def.
- Aby wydobyć defy z .lod potrzebny jest program Resedit
- Aby wydobyć klatki z defu potrzebny jest program Defview.
- Programy te są dostępne w skarbcu Kwasowej Groty.

___________________________________________________________________________________________
Jakbyś czegoś jeszcze nie rozumiał to pisz ;P.
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel