Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 35 - 36 - 37

Alamar PW
31 marca 2009, 11:52
Cytat:
A Ducha jest wstanie coś zniszczyć :?
Pogromców duchów się nie oglądało?

SaoSin PW
31 marca 2009, 12:20
Nie, tylko Constantin'a ;d a w ghost busters to głupie metody mieli

Alamar PW
31 marca 2009, 14:14
A co to jest Constantin'a? :P

dambibi PW
31 marca 2009, 14:36
To taka hiszpańska dama lekkich obyczajów ;p.

Constantine to taki film.Ciekawy.

EDIT:A owszem ja również miałem rekolekcje.
Co najlepsze:ksiądz się spytał dziewczyny co to jest nieumiarkowanie a ona mu na to że sakrament =D.

Rabican PW
31 marca 2009, 21:35
Offtop o wierze i religii przeniesiony do stosownego tematu. O tym, że ktoś miał danego dnia rekolekcje, randkę z trollem czy lewatywę proszę pisać w Prywacie. Ten temat z definicji służy powitaniom i niech tak zostanie.


Pozdrawiam serdecznie.
R.

Eniphoenix PW
8 kwietnia 2009, 15:14
Hobbicia Kupa Śluzu:
Jako, że nigdy nic nie wiadomo: Życzę wszystkim Grotowiczom Wesołego Helleluyah w Piekle! :P

A ja życzę wszystkim smacznego kurczaczka, mokrego jajka i żółtego dyngusa ^^ .

sachiel24 PW
27 kwietnia 2009, 17:12
witam! To mój pierwszy post na tym forum. Cieszę się że jest takie miejsce w sieci, gdzie tyle nowości o herosach ;) Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, w jaki sposób mógłbym pozmieniać statystyki stworów z gry, albo gdzie na forum mogę o tym znaleźć informację? Próbowałem ERM Script Mastera, ale nie wiem jak to zrobić.. serdecznie dziękuję.

Field PW
27 kwietnia 2009, 19:38
Kto szuka, nie błądzi :P

Poza tym witam. <podsuwa kubek kwasu>

Mrrrau. Kolejny?
Siedź cicho, kot.

sachiel24 PW
27 kwietnia 2009, 20:14
dobra, kwas był niesmaczny ;) dzięki za wskazanie tematu, ale - na Boga! - to, co tam się dzieje, przerasta moja wiedzę 1000-krotnie! Chciałbym po prostu zmienić trochę współczynniki stworów. Czy Erm Script Master jest do tego dobry? I jak (tylko łopatologicznie, najlepiej z przykładem) to zrobić? Za wszelką pomoc dzięki!

Gogol PW
27 kwietnia 2009, 20:57
Jeden: do tematu wskazanego przez mojego pożal się pana. Tam może coś napiszą.
Dwa: jest wyszukiwarka na forum.
Trzy: <wysuwa pazury>

S15p PW
27 kwietnia 2009, 21:20
witam serrrdecznie Sachiela24... hmm, to miło, że pojawił się kolejny "ktoś" z cyferkami w nicku ;) może to Ci zasmakuje..? <podaje Sachielowi kubek źródlanej wody> według mnie najlepszy napój ;P

Rabican PW
27 kwietnia 2009, 23:37


Zimna wódka for the win! Aby nie deprawować nieletnich: bezalkoholowa :P Nie żeby to miało jakiś sens...

Eniphoenix PW
28 kwietnia 2009, 15:03
-- plama po kwasie --

Dragonar PW
28 kwietnia 2009, 15:05
Cóż - Witaj. Nic dodać, nic ująć. :P

Zu PW
7 lipca 2009, 19:47
Krótko rzeknę: dzień dobry. Bardzo lubię gry z serii Might and Magic, ale niestety moje obcowanie z nimi ogranicza się jedynie do części siódmej i ósmej. Mam nadzieję, że mnie to nie wyklucza czy coś...

ziomal121 PW
7 lipca 2009, 19:55
Witam Cię serdecznie!
I tak na ogół, to że grasz w 2 części MM wcale Cię nie "wyklucza", ponieważ ja gram tylko w Homm3 :P

NecroPlayer PW
23 lipca 2009, 19:16
Witam wszytkich, jest to mój pierwszy post ( i mam nadzieje że nie ostatni), ale to nie znaczy że nie wiem jak się na forum zachowywać :P.
Ps. Wiem już wszystko co powinienem wiedzieć o Kwasowej Grocie ( przynajmniej tak mi się zdaje :D)

AmiDaDeer PW
23 lipca 2009, 19:21
Witam nowo przybyłych, których nie zdążyłem powitać. Mam nadzieję, że nie będziecie sprawiać kłopotów jak ja...

Zaraz, co ja miałem...

Ach - zdrówko!
A jak ktoś nie lubi - trudno. Więcej dla mnie.

Amaterasu PW
13 października 2009, 19:42
Nie będę może się rozpisywać, więc witam. Moje obcowanie z HoM&M ogranicza się do części czwartej i piątej, w trzecią jeszcze kiedyś grałam. Mam nadzieję, że się jakoś przyjmę (to brzmi trochę jak pojęcie z magazynu działkowca) :3

Mitabrin PW
13 października 2009, 19:55
Hmm... po rozpatrzeniu ciebie wydaję mi się, że jeśli zasadzimy ciebie w okolicach jakichś trupów to się przyjmiesz...

A tak na serio to witam nową twarz.
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel