Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H4] Wydobywanie plików z Heroes IV
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Dragonar PW
18 stycznia 2009, 19:09
Wydobywanie plików z Heroes IV

Mam z tym problem. Pliki przeglądam programem ResEdit 2. Gdy próbuję zapisać jakikolwiek plik wyświetla się taki oto komunikat: KLIK!
Pliku za nic nie da się zapisać. :(
Aby łatwiej było mi pomóc piszę, że mam program ResEdit 2 ściągnięty z Skarbca Kwasowej Groty, Heroes of Might & Magic IV Złota Edycja z EXtra Klasyki.
Proszę o pomoc - zależy mi na wydobywaniu plików z Heroes IV.

PS.: Gdy wyciągam pliki ResEditem 2 z Heroes III, błąd nie występuje. Tylko w H4. :(

AmiDaDeer PW
18 stycznia 2009, 19:22
Odinstaluj H4 i zainstaluj jeszcze raz - to samo można zrobić z ResEditem.

Dragonar PW
18 stycznia 2009, 19:43
Niedługo wrócę i napiszę, czy już jest dobrze.

EDIT: Przeinstalowałem H4, ściągnąłem jeszcze raz ResEdita 2 i nadal to samo. :( Może zainstalować H4 na dysku docelowym (wskazanym od razu przez instalator)?

EDIT: Na dysku docelowym też zainstalowałem i nadal ten błąd. ;( Co robić? Aha, wyświetla się czasami taki błąd: KLIK!

Altair PW
18 stycznia 2009, 20:20
Takie błędy występują jeśli korzystamy z nowej wersji H4 z dodatkami. Ten program nie obsługuje ich. Jedyne rozwiązanie to korzystanie ze starych wersji H4.

Dragonar PW
27 marca 2009, 20:06
Z której wersji Heroes IV można wydobywać pliki?

Wersja I
Wersja II


Alamar PW
27 marca 2009, 20:14
Zapewne z żadnej - musiałbyś mieć poszczególne części na osobnych płytkach (wydania premierowe).

Dragonar PW
14 kwietnia 2009, 23:09
Jak otworzyć, oraz edytować wyciągnięte pliki z Heroes IV, np. te o rozszerzeniu *.df2?

Ginden PW
15 kwietnia 2009, 17:15
Stary, dobry notatnik zwykle pomaga. Próbowałeś?

Dragonar PW
15 kwietnia 2009, 17:31
Po co? I tak zobaczymy tylko kupę bezsensownych, pomieszanych znaków. :P

Dragonar PW
25 kwietnia 2009, 21:25
Wie ktoś, gdzie znaleźć plik siedliska wilków w mieście? Szukałem długo i znalazłem tylko siedlisko na mapie. ;/
temat: [H4] Wydobywanie plików z Heroes IV

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel