Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 34 - 35 - 36

AmiDaDeer PW
9 kwietnia 2009, 19:39
marek11:
Szkoda jeżeli będę musiał wybierać czy grać w H3 z dodatkiem Hot albo WOG.
HotA (Horn of the Abyss, nie Hot :P) jest na podstawie WoGa, więc zapewne nie zrezygnują ze skryptów... ale nigdy nic nie wiadomo.

Teraz pytanie, na ile informacja o tym, kiedy wyjdzie HotA, jest prawdziwa...

Alamar PW
9 kwietnia 2009, 20:00
Na tyle, co i poprzednia. :P

Drwal PW
12 kwietnia 2009, 13:47
Chyba znów nic z tego nie będzie, żadnej informacji ani na rosyjskim forum ani nigdzie indziej.

Goldenraz PW
12 kwietnia 2009, 13:51
Ciekawe ile jeszcze będą ogłaszać premier, zanim powiedzą, że HotY nie będzie xD

Aleee PW
12 kwietnia 2009, 18:02
Hello. Sry I'm posting in English. I understand Polish quite well but of course I'm not able to write in it.
I'm writing there because anylyze of statistics for our sites and forums has shown that most of our visitors are from Poland. Btw 2nd place occupies Bulgaria, then USA and only then Russia (from where HotA Crew is).

According to your words have to say that I'm not a member of developing team, I'm only webmaster and hopefully producer in future. But I'm close connected with Picolan because it's important to me to know how they are getting on. There are some troubles with city screen now and my projection about this week hasn't come true. Anyway their job is almost finished. It's dangerous to say that next week is the most probable term again but I hope (and almost sure) it will be so if we don't get any other problem.

May be smb will translate it into Polish. If you have any questions you can ask memebers at our rissian forum (you can use english, may be polish - than I'll translate your post) or there and I'll answer you not as team member but as a man who just knows more :)

Tnx for your interest.

Goldenraz PW
12 kwietnia 2009, 19:05
Przetłumaczona wersja:
"Witam. Przepraszam, że piszę po angielsku. Rozumiem język polski całkiem dobrze, ale nie jestem w stanie pisać po polsku.
Piszę tu, ponieważ analiza statystyk naszej strony i forum pokazuje, że najwięcej odwiedzających jest z Polski. Drugie miejsce zajmuje Bułgaria, później USA i dopiero Rosja (z której jest HotA team).

Nawiązując do waszych słów muszę powiedzieć, że nie jestem członkiem teamu rozwijającego HotĘ. Jestem jedynie webmasterem i pełnym nadziei producentem w przyszłości. Jestem jednak w bliskim kontakcie z Picolanem, ponieważ ważne dla mnie jest, jak im idzie. Na razie są pewne problemy z ekranem miasta i moja zapowiedź na ten tydzień nie sprawdzi się. Tak czy inaczej praca jest prawie skończona. Boję się zapowiedzieć przyszłego tygodnia, jako najbardziej prawdopodobnej premiery, ale mam nadzieję (jestem prawie pewny), że tak się stanie, jeśli nie powstaną nowe problemy.

Może ktoś przetłumaczy to na polski. Jeśli macie pytania, możecie je zadać członkom teamu na naszym rosyjskim forum (możecie pisać po angielsku, może po polsku - wtedy przetłumaczę posty) lub tutaj - wtedy odpowiem wam nie jako członek drużyny, ale człowiek, który po prostu wie więcej :)

Dzięki za zainteresowanie"

Nie jestem najlepszy z angielskiego, chciałem po prostu spróbować pobawić się w tłumaczenie. Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem ^^

Dragonar PW
12 kwietnia 2009, 20:06
No to może ja zacznę. ;)
- Czy to prawda, że HotA Team przekroczył limit jednostek i artefaktów?
- Jakie problemy opóźniają wyjście dodatku?
- Jak poinformowałeś na forum Heroes Community, dodatek miał pojawić się w tym tygodniu. Jeżeli nie w tym tygodniu, to kiedy się pojawi?

Aleee PW
12 kwietnia 2009, 20:32
Goldenraz, your translation is quite good. Tnx for your help.

Władca Smoków,
1) Yes, this limit has been overcome. But every unit need changes in the exe-files so only HotA team will be able to add new units. Btw there is also a program for this task for 3.58 but it's in russian, now it's being translated. There is topic about it at heroescomunity.
2) There are some problems with 3D DEFs on the town screen. Also they have to do installer and some other things.
3) As I said we all hope it'll appear next week. But anyway most of work has done, so term can't be long. Just wait, guys... We're waiting too :)

And. gethota.com - isn't website, it's just a download page. Website will be open in some weeks after release of the beta and it'll include all information you need. May be there will be translations, we'll discuss it later. So just check this page everyday. And if the beta has come I'll inform you immediately.

Field PW
12 kwietnia 2009, 20:48
Może ja jestem głupi, albo nadinterpretuję... ale z tego ostatniego zdania odnoszę wrażenie, że pierwszy download będzie tylko po rosyjsku -_-"

Goldenraz PW
12 kwietnia 2009, 21:15
I niekoniecznie w ogóle pojawi się jakaś inna wersja językowa...
Z drugiej strony, jeśli będzie tak dobre, na jakie się zapowiada, to chyba musi pojawić się chociaż angielska wersja...

Drwal PW
12 kwietnia 2009, 21:31
No to ja zadam pytanie odnośnie języka, może nasz znajomy odpowie:
Czy HotA bedzie wydana tylko w języku rosyjskim czy też dostepne będą inne wersje językowe???

Goldenraz PW
12 kwietnia 2009, 22:57
Ewentualnie, czy będzie możliwość zmiany języka przez ludzi spoza teamu?

Z tego, co się orientuję (mogę się mylić), WoG ma pliki tekstowe odpowiedzialne za język i wystarczy je zmienić, a zmieni się język WoGa, czy z HotĄ będzie podobnie?

Aleee PW
13 kwietnia 2009, 06:47
First beta-version will be russian. After release translation into English will begin immediately. I don't know how many time it'll get, but not more than 5-7 days. It's known nothing about other translations and I think this quiestion may be discused only after 1st full release (1.0).
And of course, to install russian/english version you'll need russian/english version of game.

Goldenraz PW
13 kwietnia 2009, 08:08
5-7 dni to chyba akurat...
Najbardziej zapalone osoby tydzień potestują i będzie wiadomo, czy rzeczywiście warto instalować :)

Wiwern PW
13 kwietnia 2009, 10:36
Czekać tydzień na wersje angielską? Trochę głupio ale trudno, przynajmniej będe czekał z świadomością, że Hota naprawdę wyszła. Pozostało tylko czekać.

Aleee, thanks for the information.

Dragonar PW
13 kwietnia 2009, 11:47
Ja będę grał po rosyjsku, od razu jak wyjdzie pierwsza beta. Z krzaczkami, ale będę. ;P

Drwal PW
13 kwietnia 2009, 12:25
Ja podobnie jak Władca Smoków, ale czy wersja rosyjska będzie działać na polskiej?
Ponoć
Aleee:
And of course, to install russian/english version you'll need russian/english version of game.

Wiwern PW
13 kwietnia 2009, 12:36
O wy też będziecie próbować po rosyjsku :D Tylko nie wiem czy pójdzie :-).
And of course, to install russian/english version you'll need russian/english version of game.
To zdanie sugeruje, że jednak by zagrać w wersje rosyjską będzie potrzeba rosyjskiej wersji h3 tak samo angielska wersja hoty będzie wymagać h3 angielskiego. Oczywiście jest wyjście. Ściągnąć wersje angielską/rosyjską i wtedy pójdzie (do wydania hoty zdążymy ściągnąć obie wersje). Albo łatkę "zaangielszczajacą" ściągnąć by zagrac w hotę angielską. To chyba pomoże.

Assassin PW
13 kwietnia 2009, 12:36
Jeśli cyrlica będzie poprawnie wyświetlana to mogę grać bo język rosyjski mam opanowany na poziomie ponad podstawowym ;P.

Dark Dragon PW
13 kwietnia 2009, 13:06
Wiwern:
To chyba pomorze.
U mnie Śląsk...

Co do HotA to na pewno zagram, chociażby i ze słownikiem w ręku ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel