Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Nasze własne gry
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3

Dark Dragon PW
31 marca 2009, 22:17
W tym temacie prezentujmy swoje własne gry, stworzone przez siebie, ewentualnie mody...

A więc: wersja 0.9 The Quest for Gold and Richness of Might and Magic (tytuł roboczy)

Nowa ver. zawiera dużo nowości, poprawek w stosunku do starej ver.:
- zawiera 10 lvl [4 nowe, każdy z osobnym tłem w tym 3 z osobnymi ścieżkami dźwiękowymi!]
- przyciski w menu [na razie 3]
- 3 r. monet [z brązu, srebra i złota]*
- 5 r. innych skarbów [skrzynki, sakiewki...]
- opcja restartowania leveli, w których mogą wypaść monety [co skutkuje niemożnością przejścia levelu]
- boss - stwór w ostatnim levelu niszczący monety i głazy...
- sekrety
- kamienie przesuwające się w pionie
- 2 nowe przedmioty - Puszka Pandory [masz 1/10 szans, że zdobędziesz 100 dodatkowych pkt. i 1/10 szans na utratę 50pkt., możesz też niedostać nic]i Klepsydra Zagłady [gdy moneta zetknie się z tym przedmiotem b. szybko tracisz po 1 pkt.]
- oraz wiele pomniejszych nowości

*rekoloring monet z następną ver. ;)


Dark Dragon PW
3 kwietnia 2009, 16:23
Prosiłbym o możliwe opinie nt. nowej ver. oraz sugestie co do poprawek, tudzież zmian.

Field PW
3 kwietnia 2009, 18:16
Co to w ogóle za gra? Tetris czy inny arkanoid? ;)

dambibi PW
3 kwietnia 2009, 19:57
Ogólnie to nie jest źle. Gierka fajna jak na możliwości programu. Tylko czasami monety uciekają i już nie wracają .

Dark Dragon PW
3 kwietnia 2009, 22:53
Takie levele można powtórzyć, choć mogę dodać opcję, by każde z monet wracały ;)
f!eld:
Co to w ogóle za gra? Tetris czy inny arkanoid? ;)
Ani to, ani to ;)

Dark Dragon PW
11 kwietnia 2009, 12:16
Przedstawiam wersję 0.91

Wersja ta może charakteryzować się pewnymi błędami i niedociągnięciami, jeśli takowe spotkacie to piszcie tu ;)
Po więcej informacji nt. zmian etc. odsyłam do pliku "redme".

Dark Dragon PW
15 marca 2012, 23:15
Reupload - jest to wciąż ta stara ver 0.91, jako, że w tamtych czasach nie było odzewu projekt nie był rozwijany dalej...

Acid Dragon PW
16 marca 2012, 07:37
Niestety Dark, jest to równie słabe, jeśli nie słabsze, co trzy lata temu.
Wytrzymałem do 50 monetki, ale to już szczyt mojej cierpliwości.
nuuuuuuda.

A wydaje mi się, że dałoby się z tego zrobić coś choć odrobinę grywalnego - chociażby podzielić liczbę monetek przez 10 ;P, a za to dodać bardziej skomplikowany teren gry i więcej szans na ich utracenie.

Dark Dragon PW
16 marca 2012, 11:07
Ekhem... napisałem, że to jest to samo co 3 lata temu :) jest to po prostu reupload dla ciekawskich :)

Acid Dragon PW
16 marca 2012, 11:45
a ja zrozumiałem, naprawdę.

Tyle, ze teraz jest to jeszcze gorsze niż 3 lata temu :P.
Tak, to jest możliwe - patrz H4. Kiedyś to nawet było grywalne ;P.

Alamar PW
16 marca 2012, 12:00
Po wyczynach Ubisoftu z najnowsza częścią, HIV JEST grywalne i na dodatek mniej zabugowane, niż HVI.

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 16:04
Cóż, grać w grę Dark Dragona nie próbowałem, ale może nijako spróbuje. Gdzie ją tworzyłeś? Bo wiem, że istnieją takie programy. Tylko zapomniałem jak się nazywają^^.

Dark Dragon PW
16 marca 2012, 18:33
Przy uruchamianiu gry podany jest program, w którym niejako była tworzona gra.

BanBreaker PW
16 marca 2012, 18:37
Jak zrobisz nową wersję to przy okazji zmień nazwę gry na "Might and Magic: The Quest for Gold and Richness" XD

AmiDaDeer PW
16 marca 2012, 19:00
Ja proponuję Gold and Richness: The Quest. Bardziej chwytliwe.

Dark Dragon PW
16 marca 2012, 19:07
Tytuł jak i gra były swoistym odniesieniem do tego co się wyprawiało z marką MM. Nastawienie nowych właścicieli marki :)

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 19:10
UWAGA! Avast wykrył w pliku Trojana! Radzę uważać przy ściąganiu!

Dark Dragon PW
16 marca 2012, 19:51
U mnie ani ESET ani Spyware Doctor nic nie wykrył, paczka jest czysta :)

AmiDaDeer PW
1 grudnia 2012, 23:35
Mam przyjemność zaprezentować pierwszą pełnoprawną grę, która doczekała się wersji finalnej i do której osobiście dołożyłem ręce. Gra powstała w roku bieżącym w wyniku wspólnej pracy grupy AtH Productions. Niestety, w dzisiejszych czasach powtarzających się schematów i narzucania planów odgórnie przez wydawcę nie znalazła się na rynku i grupa w wyniku braku środków finansowych musiała się rozpaść.

Uznałem jednak, że gra ta musi trafić w ręce odbiorców, czyli graczy, jako że to do nich była adresowana i dla nich była tworzona. Jeżeli nie mogę zarabiać na swoim tworze, to niech chociaż mam satysfakcję z tego, że ludzie grają w dobre, niezależne gry i widzą w nich większy potencjał niż w oficjalnych, wysokobudżetowych produkcjach. Mam nadzieję, że plik, który zamieszczę, zmieni oblicza undergroundu developerskiego.

DOWNLOAD

Gra nazywa się Paper Roller 2012. Jest to symulator zwijania papieru toaletowego na systemy Microsoft Windows. Gra zapewnia godziny niezobowiązującej zabawy przy klasycznej, schematycznej grafice przypominającej rysunki na tablicy szkolnej.

Całość ma sprawiać przede wszystkim frajdę w dowolnym przedziale czasowym - jest to bowiem najdłuższa gra świata. Jako przeciwnicy niezdrowej rywalizacji nie wprowadziliśmy żadnego licznika punktów, co wcale nie przeszkadza w organizowaniu turniejów.

Gra jest w całości w języku angielskim. Wersja polska została zagubiona przy okazji wyłączania serwera AtH Productions, a przetłumaczenie plików gry może zająć bardzo dużo czasu i wyjść dopiero w następnej wersji programu, o ile takowa powstanie.

Życzę miłego grania!

Acid Dragon PW
2 grudnia 2012, 00:13
Ano, ciekawa produkcja.

Grafika, jak na rysunkową, jest bardzo realistyczna z płynną animacją, ale na szczególną uwagę zasługuje bardzo przyjemne dla ucha udźwiękowienie. Widać, że tworzyli to profesjonaliści. Nie do końca rozumiem o co chodzi w fabule, ale może po prostu za krótko grałem. Czy na bossa w 10 levelu należy użyć jakiejś specjalnej taktyki? Bo rozwijam i rozwijam, korzystam nawet z dodatkowych warstw, a on ciągle siedzi...
strona: 1 - 2 - 3
temat: Nasze własne gry

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel