Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 34 - 35 - 36

AmiDaDeer PW
15 marca 2009, 18:40
Mhroczny Łapacz:
Angielski jak najbardziej jest przydatny. W końcu na HC wszystko po angielsku jest o tym dodatku.
Tylko, że projekt robią Rosjanie, a oni na HC niezbyt dużo mówią. Lepiej wejść sobie tu - tam jest chyba najwięcej informacji.

Mroczny Łowca PW
15 marca 2009, 23:32
(c)HłobZbit(y):
Tylko, że projekt robią Rosjanie, a oni na HC niezbyt dużo mówią. Lepiej wejść sobie tu - tam jest chyba najwięcej informacji.

Ale najważniejsze info jest na HC, a po co szukać więcej na siłe, skoro bez większego trudu można mieć tyle, ile wystarczy?

Drwal PW
16 marca 2009, 18:44
Ale HotA to projekt rosyjski. HC to forum które działa podobnie jak nasze, a swoje informacje czerpie z oficjalnego forum dodatku.

Dragonar PW
28 marca 2009, 19:12
Nowy screen.

Wiwern PW
29 marca 2009, 13:11
Wydaje mi się, że na Rosyjskim forum ten screen był już parę dni temu, więc taki nowy nie jest ale nie zmienia to faktu, ze jest naprawdę dobry. Jednostki, bohaterowie i siedliska na mapie wyglądają bardzo przyzwoicie. Ten pirat (jednostka) z kulą magiczną w łapie to chyba nowa jednostka bo nie przypominam sobie jej wcześniej. W portretach martwi mnie to, że nie ma żadnego "nie-człowieka". W wszystkich zamkach (prócz zamku :P) były jednostki różnych ras. Gnolle i Reptilioni, Elfy wraz z Krasnoludami itd. Sami ludzie będą mało różnorodni ale czepiam się mało znaczących szczegółów.

Goldenraz PW
29 marca 2009, 15:14
O ile będą... :P
Premiera pierwszej wersji beta miała być (nieoficjalnie) miesiąc temu. Nic się wtedy nie pojawiło i jak dotąd nie słyszałem o nowej dacie...

AmiDaDeer PW
29 marca 2009, 17:13
Wiwernie - to nie jest nowa jednostka (patrz poprzednie screeny) i BĘDZIE nowa rasa dla piratów - Niksy (które wyglądają nieco jak zmutowane reptilliony :P).

Zombie PW
30 marca 2009, 09:36
Właśnie miało to być miesiąc temu...
Pojutrze kwiecień Więc miejmy nadzieje na wersje Beta która znając życie przed świętami napewno nie wyjdzie...
Jeszcze został maj..
Kto wie jak się to potoczy.

Grubeciu PW
30 marca 2009, 13:51
Napisali kwiecień-maj więc może wyjść 1 kwietnia lub 31 maja... Ale coś mi się wydaje że wyjdzie 22 czerwca, prezent na koniec roku szkolnego. Byłoby śmiesznie.

Goldenraz PW
30 marca 2009, 15:16
Oni, czyli ci sami, co napisali, że w marcu?
Czy teraz to już oficjalnie?

Ginden PW
30 marca 2009, 16:08
A mi się najbardziej podobają podcieniowane strzałki, wskazujące kierunek ruchu.
A reszta? Plastelinowe jakieś i niezbyt mi się podoba.

Wiwern PW
30 marca 2009, 16:53
o Nixach już słyszałem (nawet je widziałem na screenach :D) i swoją drogą to mogli dać po prostu reptilionów a nie wymyślać coś nowego, podobnego/skopiowanego. Ale i tak jest w porządku bo nowa wersja ulepszeń nixów co nie dawno pokazali jak dla mnie jest najlepsza, że wszystkich jednostek Hota.

A kiedy wydadzą nie będe spekulował bo mogę i tak tylko zgadywać.

AmiDaDeer PW
30 marca 2009, 17:40
Truposz:
Więc miejmy nadzieje na wersje Beta która znając życie przed świętami napewno nie wyjdzie...
Wersja Beta nie zostanie pokazana publicznie - to, na co czekamy, to jest wersja 1.0.

Wujek Ginden:
Plastelinowe jakieś i niezbyt mi się podoba.
Nie przesadzaj - mogli równie dobrze dać złą perspektywę (MM8!) lub posklejać już istniejące jednostki. Tak przynajmniej pokazują, że potrafią coś zrobić samemu. No i zauważ, jak całkiem sprawnie został wrzucony do gry Louis de Funès...

Latająca Jaszczurka:
...mogli dać po prostu reptilionów...
A po kiego grzyba kolejne jaszczuroludy? Już są zarezerwowane dla Cytadeli - przynajmniej dodali jakąś całkiem ciekawą rasę (choć z drugiej strony niksa to w mitologii germańskiej coś na kształt rusałki...).

Wiwern PW
30 marca 2009, 18:22
Ta ciekawa rasa to TYLKO kopia jaszczuroludzi (mimo, że udana). Mi pasowałoby akurat rozwiązanie takie jak z krasnoludami w Hota. Są w Bastionie ale jeszcze mają swoje własne miasto. Są tu i są tam. Ale tu są inni i tam są inni. Tu mają inną rolę i tam inną. Coś orginalnego. Nie zmienia to faktu, że nix pasowałby doskonale na alternatywną jednostkę cytadeli ale i tak jest w porządku tak jak jest teraz. Tak samo ten ptak nie pasuje mi do morskiej nacji ale nie jest źle wykonany, w oczy nie razi, na tle piratów wcale się tak przesadnie nie wyróżnia, jest po prostu w porządku. Ale przekonamy się o tym dokładnie wtedy gdy Hota wyjdzie.

Dragonar PW
8 kwietnia 2009, 15:35
Aleee (z Heroes Community):
First beta coming soon. It's known that this week is the most probable term of release.
Official download page is http://gethota.com
Hurra! :P Dziś już mamy środę, więc HotA wyjdzie najpóźniej za 4 dni! :)


Wiwern PW
8 kwietnia 2009, 17:55
Gdy me wiwernie oczy zobaczyły 4 dni w wypowiedzi Władcy to normalnie pobiegłem do najbliższego kalendarza z radości :-). Euforii jednak nie ma, po ostatniej zmianie premiery jestem przygotowany na wszystko. Czyli jak przesuną premierę, znudzi im się Hota, stracą wszystkie pliki, wybuchnie wojna, wydadzą nie grywalną i zabugowaną wersję, w języku rosyjskim bo po angielsku zapomną zrobić, wydadzą z terminem ale o 23:59, zepsuje mi się komputer, znowu ktoś będzie miał urodziny (jak 1 Marca :P) albo gdy Hota będzie tylko zwykłym chłamem to nie będę zawiedziony. Nie nastawiajmy się lepiej.
PS:A ten Aleee to w teamie Hota jest wogle? Na rosyjskim forum się udziela to zakładam, że tak. Myślałem, że ktoś bardziej znany z teamu poda tak ważną informację :).
PS2:Władco Smoków tak swoją drogą to ty zawsze pierwszy z świeżymi newsami jesteś :-).
PS3:http://gethota.com/en/ IMHO myślałem, że strona będzie miała już informacje jak instalować :-).

Dragonar PW
8 kwietnia 2009, 18:11
Ten Aleee jest raczej w ich teamie, skoro miał prawo podać link do oficjalnej strony projektu...

Wiwern:
PS2:Władco Smoków tak swoją drogą to ty zawsze pierwszy z świeżymi newsami jesteś :-).
Zawsze? To chyba dopiero pierwszy raz. :P

EDIT: Cóż - pozostało mi podziękować za uznanie. :)

Wiwern PW
8 kwietnia 2009, 19:07
Pierwszy raz? Akurat to ty pierwszy założyłeś temat o Hota, jakieś pliki do ściągania zamieściłeś w tym temacie (kilka razy zamieszczałeś różne), masę świeżych screenów i newsów na temat dat wydania, że o innych modach i VCMI nie wspomnę :D.

marek11 PW
9 kwietnia 2009, 08:11
Podobna informacja pojawiła się na heroescommunity, ale czas pokaże...
Szkoda jeżeli będę musiał wybierać czy grać w H3 z dodatkiem Hot albo WOG. Wbrew pozorom WOG ma dużo do zaoferowania - sporo ciekawych skryptów, nie wiem co będzie w Hot oprócz nowych miast, lokacji i artefaktów?

Dragonar PW
9 kwietnia 2009, 12:26
marek11:
Podobna informacja pojawiła się na heroescommunity, ale czas pokaże...
Przecież mój cytat to właśnie cytat z Heroes Community. ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel