Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Graciarnia] Baldur's Gate
komnata: Podziemna Tawerna

Mroczny Łowca PW
7 marca 2009, 23:35
Jak nazwa wskazuje, temat o sadze BG. Graliście? Co myślicie o niej? Czy wam sie podoba? Którą część wolicie? I tak dalej.

Dla mnie jest to najlepsza gra w jaką grałem. Ciekawa, wciągająca na długie godziny, klimatyczna i w ogóle "naj". Osobiście wolę BG2, ale jeśli gram z zainstalowanym modem, który konwertuje BG1 na silnik z dwójeczki, to BG1 jest jeszcze lepsze.

dambibi PW
8 marca 2009, 00:07
Zakładać temat specjalnie dla 1 gry? Jest specjalny temat na gry z poza uniwersum M&M.

A ja nadal się zbieram żeby kupić z dodatkami...

Mroczny Łowca PW
8 marca 2009, 00:13
Ale ta gra to klasyka. Każdy kto gra w gry RPG powinien w to zagrać - to nie tylko moje zdanie. A poza tym, to chyba nikt nie pisał, że nie mozna (zaznaczam - chyba) zakładać tematu specjalnie dla jednej gry. ;p

vinius PW
8 marca 2009, 10:47
To świetna gra, naprawdę :) godzinami można "pykać"... chociaż dawno tego nie robiłem. Brak czasu. Ale polecam wszystkim fanom fantasy!

Kirin PW
8 marca 2009, 13:31
BG to klasyka... Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych RPG-ów.

Jak dla mnie to ta gra długoooo nie umrze, ponieważ cały czas tworzone są do niej mody.

Mroczny Łowca PW
8 marca 2009, 13:56
Jaką drużyną zazwyczaj gracie? Stawiacie na magię, siłę mięśni i ostrość stali, czy może na zwinność rąk i precyzje strzału?

Ja najbardziej lubię to drugie, ale i trzecia opcja też jest świetna. Zazwyczaj moja drużyna składa sie z: łowcy - głownego bohatera, 2-3 wojowników, kolejnego łowcy i złodzieja. Ale czasem i mag lub kapłan znajdzie swoje miejsce w moim teamie.

Alamar PW
8 marca 2009, 18:37
Jakoś innym mieszkańcom nie przeszkadzało opisywanie swoich wrażeń itp. z ulubionych gier w już istniejącym temacie, więc osobiście nie sądzę, by dla jednej gry robić wyjątek. :P

Cytat:
Dla mnie jest to najlepsza gra w jaką grałem
To w mało gier grałeś. :P

filus PW
8 marca 2009, 20:31
Cytat:
Jakoś innym mieszkańcom nie przeszkadzało opisywanie swoich wrażeń itp. z ulubionych gier w już istniejącym temacie, więc osobiście nie sądzę, by dla jednej gry robić wyjątek.

Przychylam się do tej wypowiedzi. Temat zamykam, z ew. dyskusją proszę się przenieść do tematu traktującego o innych grach komputerowych (jest w Tawernie). Pozdrawiam.
temat: [Graciarnia] Baldur's Gate

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel