Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 34 - 35 - 36

Alamar PW
1 marca 2009, 21:15
Hoty!!!111!!!
W jakim języku Ty piszesz - polska-im? :P

Drwal PW
1 marca 2009, 23:16
HotA v 0.1 beta will be released in april-may 2009

Taką dostałem odpowiedź na pytanie, kiedy spodziewana jest premiera HotA. Niestety można było się tego spodziewać. Miejmy nadzieję, że ten termin będzie ostateczny.

buster PW
2 marca 2009, 05:43
http://forum.df2.ru/index.php?s=96355e0c748200d005e222fdaa99fab2&act=announce&f=90&id=10 na tej stronce napisane jest że premiera jest przewidziana na koniec lutego-początek marca więc może jednak

Drwal PW
2 marca 2009, 07:20
"we want to achieve maximum quality"

Tak napisał mi ten sam gościu, który poinformował mnie o zmianie daty premiery. Zobaczymy ile będzie z tego prawdy, ale dopiero w kwietniu/maju.

Do posta powyżej:
To jest post napisany o ile się nie mylę dość dawno.


Wiwern PW
2 marca 2009, 07:29
Cholera a ja tak czekałem :P Mówi się trudno. Oby teraz naprawdę wydali.

Goldenraz PW
2 marca 2009, 08:00
@Alamar
Pisałem tak, jak pokazujesz i kto inny mnie poprawił.

A co do przesunięcia premiery, obstawiałem, że o 3, nie o 2 miesiące przesuną :)

Alamar PW
2 marca 2009, 09:38
@Goldenraz
Gdybyś przeczytał tamta dyskusję do końca, to byś wiedział jak pisać. Były odpowiednie linki (albo tu, albo na czacie - później sprawdzę).

FILIP22 PW
2 marca 2009, 09:57
Wszystko fajnie tylko czemu w http://forum.df2.ru/index.php?act=announce&f=90&id=10 jest napisane że luty-marzec ? B. Mylące D:

Alamar PW
2 marca 2009, 10:56
A przeczytałeś dalszą część Na HC, czy tylko kopiujesz linki stamtąd?
Poza tym post ten wspomina o tym, że data może ulec zmianie (jeśli translator czegoś nie przekręcił) - więc w czym problem?

I powtórzę, to co mówiłem wczoraj na czacie (i co pojawiło się już na HC) - nikt oficjalnie nie powiedział, że 1 marca będzie premiera - to tylko "cytat" od kogoś, kto zamieścił jakiś filmik na YouTubie.

Mroczny Łowca PW
2 marca 2009, 11:31
Więc poczekamy. Nie ma sensu rozwodzić się nad czymś, czego już się nie zmieni. Jak już Alamar wspomniał - nie było oficjalnie powiedziane, że premiera będzie 1 marca 2009. Poza tym, jeżeli dodatek jest już w tak zaawansowanej formie, to jeśli ma wyjśc to wyjdzie. Może nawet lepiej, że później, bo będzie bardziej rozbudowany i napewno mniej będzie tych irytujących rzeczy pod nazwami bug, crash itp.

ziomal121 PW
2 marca 2009, 14:17
Oby szybko wyszło...

Goldenraz PW
2 marca 2009, 16:57
Jeśli data premiery nie wyszła od twórców Hoty to pewnie i tak o niej słyszeli, więc mogliby się ustosunkować, jeśli jest (była?) nieprawdziwa, skoro stała się taka "popularna".

@Alamar
Nie chcę się kłócić - pisownię poprawiłem, a "tamta" dyskusja...to ta ;)
Post Tarnuma z 2009-02-09 11:55:43

Alamar PW
2 marca 2009, 17:07
@Goldenraz
Tak... tylko, że offtop o błędach Tarnuma został wykasowany.
Podsumowując - napisał głupoty.

Alamar PW
3 marca 2009, 09:00
Cytat z HC:
Docent says: "HotA v 0.1 beta will be released in april-may 2009" OK..

in april Docent says: "HotA v 0.1 beta will be released in november-december 2009"

in december Docent says : "HotA v 0.1 beta will be released in february-march 2010"
;P

AmiDaDeer PW
3 marca 2009, 15:33
Pomyłka dat - dajcie rok do tyłu i będzie się w pełni zgadzało. :P

Miejmy nadzieję, że im dalsza będzie premiera, tym będzie mniej błędów.

avatar PW
3 marca 2009, 17:07
A mi się wydaje, że goście nic nie mają. Pisząc nic - mam na myśli, że mimo chęci miasto nie jest skończone (w sensie grafiki może i są gotowe, ale po włożeniu do gry wyglądają kiepsko) i co gorsza - nie mają bladego pojęcia jak dodać nowe miasto nie zastępując już istniejącego :)

Drwal PW
3 marca 2009, 17:15
Obyś się mylił Avatarze, ale rzeczywiście taki scenariusz jest możliwy. Nie ma wątpliwości, że mają jakiś problem . Niestety naprawdę ciężko wyciągnąć jakiekolwiek informacje. Udzielają tylko dyplomatycznych odpowiedzi i każą czekać.

Grubeciu PW
3 marca 2009, 18:23
Pewnie wiedzą, jak dodawać(nowe)miasta, ale było sporo błędów i nie chcieli wydawać tego w tej postaci.Mają rację, lepiej później, ale bez crash'ów.

Ginden PW
3 marca 2009, 20:04
Pewnie ja wiem jak dodawać nowe jednostki i miasta, ale nie chcę się z wami podzielić.
Sorry, ale nową jednostkę dodaje się, lub nie. Nie ma miejsca na błędy, takie jak to, że jednostka jest tylko w niektórych bitwach, czy coś równie dziwnego.

Goldenraz PW
3 marca 2009, 20:27
Nie zgodzę się. Nie mówię, że umieją dodać, ale mają błędy, lecz na przykładzie dodania jednostki:
1) Gdy stoi na mapie wyświetla się jej animacja
2) Umie jakoś tam walczyć w zależności od swoich statystyk i liczebności
3) Przyrasta w mieście
4) Jest w ekranie bohatera
itd.
Dodanie nowej jednostki może powodować, że któryś z tych punktów nie będzie spełniony, bo np. gra nie będzie widziała, że jednostka "spoza skali" ma walczyć.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel