Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Animacje kampanii
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Blackdragon4 PW
22 lutego 2009, 11:06
W wogu nie ma animacji podczas kampanii i nic nie mówią.Czy można pobrać jakoś te animacje?

Dragonar PW
22 lutego 2009, 12:24
http://www.wog.acidcave.net/download.php#opcj

Tak trudno się rozejrzeć? Najpierw szukajcie, potem pytajcie na forum!
Aby filmiki działały, trzeba mieć też płytę z H3 SoD w napędzie.

Mroczny Łowca PW
22 lutego 2009, 20:18
Może szukał, a ty tak na niego najeżdżasz ;p

Tak czy inaczej, pod tym własnie linkiem znajdziesz te, jak określiłeś "animacje" do kampanii.

Drwal PW
22 lutego 2009, 21:54
Zgadzam się z poprzednikiem Władco, nie ma co się denerwować, każdy z nas czasami ma problemy, potrzebuje rady i pyta o głupoty. Nie świadczy to od razu, że komuś nie chcę się szukać. Ja, Ty i każdy inny użytkownik nie raz zaśmiecał te forum.

Blackdragon4 PW
23 lutego 2009, 09:12
Chodziło mi ofilmiki z kampanii ROE i AB! W wogu nie moge ich odtwarzać co prawda są te litery pod spodem ale nie ma animacji

avatar PW
23 lutego 2009, 09:21
Władca Smoków udzielił ci odpowiedzi - musisz mieć płytę z H3 w napędzie CD.

Dragonar PW
23 lutego 2009, 11:24
Nie chciałem na nikogo najeżdżać. Dziwi mnie tylko to, że ktoś pyta, gdzie można ściągnąć rzecz, która jest w dziale Download. :P Pytał się ktoś już o polskiego WoGa, teraz to...

@Blackdragon4
Napisałeś, że w WoGu nie ma animacji podczas kampanii. Nie było słowa o RoE i AB. Skąd, mogłem wiedzieć, że o nie chodzi?

Blackdragon4 PW
23 lutego 2009, 13:53
Sorry właśnie chodziło kampanie ROE i AB nie ma animacji jak gram w woga.

Mroczny Łowca PW
23 lutego 2009, 22:41
A to jest już inny problem. ;p

U mnie poza tym, że nie odtwarza głosów (podczas gdy z muzyką jest wszystko dobrze), to wszystko ok. Ale brak narratora to chyba problem wszystkich, jeśli wogóle mozna to uznać za problem.
temat: Animacje kampanii

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel