Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Nowa kampania
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

fanheores PW
2 lutego 2009, 00:21
zacząłem robić nową kampanię, póki co gotowa jest pierwsza misja, w której zadaniem jest skompletowanie Rogu Obfitości.

jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę zamieścić mapę. przeszedłem 2 razy (za pierwszym była łatwa, za drugim miałem problemy :-) ). chętnie przyjmę wszelkie uwagi.

robię teraz drugą część, błędy w pierwszej poprawię jak je ktoś zgłosi (więc grajcie, aż tak nudna nie mogła mi wyjść:D)

hugo PW
2 lutego 2009, 03:24
jestem za lubie dobre wywania i chetnie się wypowiem
http://www.chomikuj.pl/felip
jak zaiteresują ciebie kampanie to do rzucam linka

Klekot PW
4 lutego 2009, 09:14
Zamiesc ja to zobaczymy co zmajstrowałeś bo ciekawie się zapowiada ;]

avatar PW
4 lutego 2009, 13:27
Co się ciekawie zapowiada? Skompletowanie Rogu? Na razie tylko się zapowiada.

Klekot PW
4 lutego 2009, 13:37
Dla mnie ciekawie bo nigdy nie skompleotowalem tego czegos ani nie znalazlem xddd

Eteryczny Smok PW
4 lutego 2009, 14:53
W niektórych tłumaczeniach zamiast artefaktu "Miasto Dobrobytu" występuje właśnie "Róg Obfitości" i chyba o to chodzi.

Assassin PW
4 lutego 2009, 14:57
Artefakt, który jest składany z bezdennego tygla rtęci, pierścienia siarki, pierścienia klejnotów i kryształowego płaszcza. Troszkę nazwy poprzekręcałem :P a i ten artefakt codziennie daje po 4 kryształów, rtęci, klejnotów i siarki.

Dragonar PW
4 lutego 2009, 15:19
Eteryczny Smok:
W niektórych tłumaczeniach zamiast artefaktu "Miasto Dobrobytu" występuje właśnie "Róg Obfitości" i chyba o to chodzi.
Albo będzie to nowy artefakt.
temat: Nowa kampania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel