Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 34 - 35 - 36

vinius PW
20 stycznia 2009, 21:18
Cathedral - full wypas, miodzio, klimacik i ogółem gitara :) będę mistrzem w graniu tym zamkiem :P!

Drwal PW
20 stycznia 2009, 21:35
Stworki ogólnie fajne, zobaczymy jak przyjmą się w grze, jedyne co mi się nie podoba to jednostka 4 poziomu z The Cove, zbyt dobrze chyba ją znam.

Dragonar PW
20 stycznia 2009, 22:12
Mi się Cathedral najmniej podoba. :/ II i III poziom za bardzo do siebie podobne.

Cytat:
Stworki ogólnie fajne, zobaczymy jak przyjmą się w grze, jedyne co mi się nie podoba to jednostka 4 poziomu z The Cove, zbyt dobrze chyba ją znam.
Skąd znał? Ta jednostka z The Cove akurat najfajniej wygląda. :)

Dowiedziałem się, że jednostki Kronverka na tej stronie są przestarzałe. Teraz są inne. Mi Kronverk podoba się najbardziej ze wszystkich nowych miast w HotA (z tych trzech).

Drwal PW
20 stycznia 2009, 22:50
Cytat:
Skąd znał? Ta jednostka z The Cove akurat najfajniej wygląda. :)

Miałem na mysli tego przekolorowanego Ptaka.



Dragonar PW
21 stycznia 2009, 15:20
Drwal-siekiery:
Miałem na mysli tego przekolorowanego Ptaka
Mi się ta jednostka właśnie najbardziej podoba z The Cove. To chyba przekolorowane połączenie Ptaka Gromu z Twierdzy i Ognistego Ptaka z Wrót Żywiołów.

Drwal PW
21 stycznia 2009, 18:40
Mi natomiast najbardziej podoba się jednostki z Cathedral, a zwłaszcza ta jednostka

AmiDaDeer PW
21 stycznia 2009, 18:40
Przynajmniej ładnie wygląda. :P

Mi najmniej się podoba Kronverk - już są krasnale, a miasto złożone w większości z nich byłoby... nudnawe. Cathedral i Cove niczego sobie - zwłaszcza chimerki.

Teraz pytanie, kiedy to rzeczywiście powstanie...

AmiDaDeer PW
21 stycznia 2009, 18:48
A ty nie zrozumiałeś mojego posta - zastanawiam się, kiedy RZECZYWIŚCIE wyjdzie. Że premiera jest niby 1 marca to jeszcze nic nie oznacza - sporo takich projektów się opóźniało.

Dragonar PW
23 stycznia 2009, 22:28
Docent Picolan (przetłumaczone translatorem z języka rosyjskiego na język polski):
Addon do Heroes III SoD / WoG - Róg z Abyss v 0.1 beta ukaże się w końcu lutego, na początku marca 2009. Termin wstępny i mogą ulec zmianie. Do tego czasu czekać na dodatek nie jest warta.

Trang OulTrang OulA nie prościej wstawić oryginalny tekst, aby każdy mógł zdecydować, czy chce korzystać z badziewnego translatora? Faktycznie nie prościej... Wybaczam tylko dlatego, że niektóre wypowiedzi są tu automatycznie cenzurowane.

avatar PW
24 stycznia 2009, 00:18
HotA v.01?
Czyli pierwsza odsłona będzie polegała na podmianie obrazka w menu głównym :)

Goldenraz PW
24 stycznia 2009, 12:18
Na końcu lutego/początku marca nie miała wyjść wersja 1.0?
W takim tempie prędzej doczekamy się VCMI i nowych wersji WoGa, niż HotA...
Tak głośno się chwalą swoim projektem - pokazują ile nowego będzie, co będzie w wersji 1.0, 2.0, 3.0, a nie mają nawet wersji 0.1... Przywykłem do tego, że przedstawia się projekt, gdy ma się już wersję, ok. 0.3 - 0.5 (niekoniecznie musi być numerowana i dostępna dla ludzi z zewnątrz), a nie gdy się ma tylko pomysł.

EDIT:
"> Jak poinformował Darkmoon (członek HotA Teamu), HotA 1.0 beta zostanie wydana pod koniec lutego 2009 roku!"
Czyli się nie pomyliłem z tą 1.0...

Dragonar PW
24 stycznia 2009, 13:50
Może wersje 1.0 i 0.1 to te same wersje i wprowadzają to samo, a jeden członek teamu nazwa to inaczej i drugi inaczej? Albo może coś się komuś pomyliło i to miała być wersja 1.0?

Hippocamus:
(...) Cove will be released in HotA 1.0 beta-version 0.1 (...)
Czyli nowe miasto będzie już od wersji 0.1.

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2009, 14:23
Z cytatu z posta wyżej:
HotA 1.0 beta-version 0.1
Czyli w końcu 1.0 czy 0.1? Bo się pogubiłem. :P

Dragonar PW
24 stycznia 2009, 15:06
Sam nie wiem. Ale się martwić nie musimy, bo już w wersji 0.1 (lub 1.0 - zależy, czy to jest to samo :P) będzie nowe miasto.

Goldenraz PW
24 stycznia 2009, 15:55
To zwracam honor twórcom. Na nowym mieście zależy mi najbardziej - jak dotąd nikt tego nie dokonał :)
Jeśli uda im się je wprowadzić do gry nie zabierając niczego, to pewnie inne, chyba nawet prostsze rzeczy wprowadzą bez problemu. Szkoda, że nie mają logu wersji typu:
0.1 - alpha/beta/release - co wprowadza - planowana data
0.2 - j.w.
itd.

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2009, 17:16
Mnie zastanawia, czy do bety będzie potrzebny WoG i czy beta będzie po angielsku.

avatar PW
24 stycznia 2009, 19:08
Oczywiście, że WoG będzie potrzebny (do alfa, beta, final wersion). Mając gotowy język skryptów, mając gotowe wogowe biblioteki itd. twórcy byliby szaleńcami tracić czas na odkrywanie Ameryki.

Goldenraz PW
24 stycznia 2009, 19:41
Mogą wykorzystać WoGa dołączając go. Nie wiem jak jest z licencjami takich rzeczy itp. ale nie wiem czy nie mogą po prostu przeanalizować co robi WoG, co z WoGa jest od czego, wybrać co im potrzebne, co nie. "Nowy dodatek będzie zawierać wiele usprawnień do standardowej wersji Heroes 3, jak również do In The Wake of Gods." (źródło: heroes3.eu, a oni z JB)
Zobaczy się :)

avatar PW
24 stycznia 2009, 20:15
I ten sposób myślenia jest dla mnie bez sensu. Czyli rozumiem, że jak HotA wyjdzie będę musiał ściągnąć zipa w którym będą np. grafiki stworów 8 poziomu, Gorynycz, skrypt 2, 6, 45 i 63. Stanę się jeszcze raz posiadaczem kopii pliku zvslib.dll. W katalogu Heroes3 pojawi się kolejna wersja zmodyfikowanego edytora map i kampanii. Nie wspominając już o dowódcach i odpowiednich grafikach do niego. Czyli zamiast np. 50 mb danych będą musiał ściągnąć 200 MB danych, z czego połowę z nich już mam od dawna na dysku. Oczywiście to nie wszystko, gdyż muszę mieć kolejną kopię zainstalowanego Heroes 3. Jedną kopia dla WoGa, druga kopia na HotA - czyli około 800 MB danych mniej na dysku twardym.

A wszystko przez przerośnięte ega twórców. Oni nie chcą mieć dodatek do WoGa (a po co komu kompatybilność?), oni chcą mieć dodatek do słynnego HoMM3! Niezależny! Tak, żeby każdy kto nie ma zainstalowanego WoGa mógł sobie ściągnąć HotA i grać (przy okazji ściągając czy się chce czy nie pół darmowego WoGa). Jeśli tak zrobią - przewiduję sporą falę krytyki.

Goldenraz PW
24 stycznia 2009, 21:54
Nie mówię, że powinni, czy że tak chcą zrobić. Skoro mają więcej jednostek niż można dodać do WoGa, do tego dodają nową frakcję, to myślę, że niekoniecznie muszą korzystać z WoGa. Wydaje mi się, że ktoś pisał, że będzie to coś, jak standardowy dodatek, czyli nie będzie dawał graczom tylu możliwości co WoG. (Nie jestem obeznany w temacie, więc to, co piszę, traktujcie jako możliwe, a nie prawdopodobne ;) )

A co do krytyki, jeśli wprowadzą nowe miasto, będą pierwszymi którzy to zrobią, więc gracze im dużo wybaczą.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel