Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 34 - 35 - 36

Goldenraz PW
5 stycznia 2009, 20:36
Niestety trudno mi w to wierzyć :/
Nie mogę sobie wyobrazić, na czym miałoby to polegać...
Z moją obecną wiedzą rozumiem to w ten sposób, że zmienna określająca ilość stworzeń, ewentualnie interująca po stworzeniach jest jednobajtowa, a co za tym idzie, program nigdy nie przejdzie powyżej porgu ilości stworzeń. Nie mam pojęcia w jakim sposób możnaby to obejść, a skoro nawet Slava tego nie dokonał...
Jeśli jednak ktoś to zrobił... na dodatek udało się wprowadzić nowe miasta, to chwała mu za to! :)

Dragonar PW
5 stycznia 2009, 20:44
Ja też nie mogę uwierzyć, ale wszystko wskazuje na to, że to prawda.
Na forum HotA nie ma żadnej wzmianki, że miasta mają być podmienione. Wszędzie jest napisane, że będą nowe. :) Jakby kodu nie złamali to nie "krzyczeliby", że miasta będą nowe, a nie podmienione...
Jeśli dodatek wyjdzie 1 marca 2009 to jeszcze 53 dni (nie licząc dzisiejszego). ;)

Drwal PW
5 stycznia 2009, 22:56
Odkąd dowiedziałem się, że premiera tego dodatku ma byc juz 1 marca caly dzien szukam informacji o nim. Nie wiem czy dobrze zrozumialem (moj angielski jest srednio zaawasowany), ale rzeczywiscie jednostki beda nowe i nie zostaną wlączone do gry kosztem starych. Nigdzie natomisat nie znalazłem nic o tym jak ekipie HotA udało sie tego dokonac. Tak czy innaczej, jezeli dodatek ukaze sie i rzeczywiscie bedzie zawierac te rzeczy jakie obiecali tworcy, moze to byc przelom dla naszych Hirków, moze nawet wiekszy nic powstanie Woga. No ale narazie pozostaje nam czekac i niecierpiwie odliczac czas.

Dragonar PW
5 stycznia 2009, 23:23
Znalazłem jeszcze takie cośko na rosyjskim forum:

KLIK!

Rozbudowa ratusza w The Cove

PS.: Jak będzie brzmiał tytuł dodatku w języku polskim?

"Róg z Abyss", "Róg Abyss" albo "Róg Abyssa" (jeśli Abyss to osoba)?

Trang OulTrang Oul"Róg Otchłani". Jak widać, czasem lepiej nie tłumaczyć wszystkiego dosłownie, bo później słyszymy np. o Niebiańskich Niebiosach :P .


Goldenraz PW
6 stycznia 2009, 07:51
W takim razie, oby tylko był balans, działał kreator map losowych i ew. AI :)
Jeśli im się uda to fajnie by było, gdyby nawiązała się współpraca ich z WoG Teamem.

avatar PW
6 stycznia 2009, 18:51
Nikt nigdy nie mówił, że dodanie nowych jednostek jest niemożliwe. Do tej pory mógł je dodawać tylko Slava. Przypominam, że limit jednostek jest 255. Policzcie ile mamy do tej pory. To dość łatwa matematyka.

Dragonar PW
6 stycznia 2009, 20:41
Zapomniałem, że zostało jeszcze 59 wolnych miejsc na jednostki. W to mogą wejść jeszcze 3 miasta (14 [jednostki] + 2 [dowódca] = 16 miejsc na 1 miasto).
Miejsc może być ewentualnie 63, jeżeli da się coś wprowadzić w 4 miejsca między żywiołakami. Usunie się jakąś neutralną jednostkę z WoGa, np. Wulkaniczny Strzelec i wtedy możemy mieć nawet 4 nowe miasta... :)
Jednak są dwa "ale" - trzeba umieć dodać miasta i trzeba mieć do nich wszystkie grafiki.


Tarnoob PW
6 stycznia 2009, 22:25
Jednak limit artefaktów musieli złamać, gdyż HotA ma ich dodawać całe dziesiątki... jeśli nie więcej. Czegoś tu nie rozumiem.

Ginden PW
7 stycznia 2009, 16:17
Może to tylko moje wrażenie, ale na artefakty mieliśmy chyba 120 miejsc (dawno nie włączałem już H3).

Nivelus PW
8 stycznia 2009, 18:37
Dodatek zapowiada sie super i jak ma wyjsc pod koniec lutego bede mial fajny prezent na urodziny

EDIT: czy te czerwone jednostki to z HoTa?

Dragonar PW
11 stycznia 2009, 19:50

Który budynek to Cove na mapie przygody? Na jednym ze screenów był ten pierwszy, a na innym wszystko wskazuje na to, że ten drugi jest Cove na mapie. Mi ta dtga budowla bardziej przypomina Fortecę (miasto krasnoludów) z Heroes V, niż jakieś miasto piratów. Dziwne...

Solmyr PW
11 stycznia 2009, 20:57
Może jedno z tych miast jest bez fortu?

Dragonar PW
11 stycznia 2009, 21:00
Fort Cove to to drugie, a to pierwsze - nie wiem. Ratusz Cove wygląda zupełnie inaczej.

Field PW
11 stycznia 2009, 22:13
Może Kronverk? Katedra na pewno nie, ale w końcu widzieliśmy jak do tej pory tylko Cove.

Dragonar PW
11 stycznia 2009, 22:30
To ciekawe...

Cove na Heroes Community
Cove na oficjalnym forum projektu

Teraz wiadowo, że to pierwsze miasto to Cove z drugiego screena, a drugie to też Cove, tyle, że z pierwszego screena. Oba to Cove.
Może miasto pierwsze, które pokazałem im się nie spodobało, a potem je zmienili na to drugie?

Goldenraz PW
11 stycznia 2009, 22:40
To drugie o wiele lepiej wygląda.

Dragonar PW
11 stycznia 2009, 22:47
Mnie się podoba ta wersja z wirem wodnym.

Tarnum:
Jednak limit artefaktów musieli złamać, gdyż HotA ma ich dodawać całe dziesiątki... jeśli nie więcej. Czegoś tu nie rozumiem.
Na oficjalnym forum napisali, że będzie ich ponad 150. =)

PS.: Nie mogę się doczekać alternatywnych jednostek Nekropolii. Każde miasta będzie miało takie trzy. W Nekropolis będą to chyba - Mumia (jak w H2...), Szkieleci Łucznik i ???. Ostatniej jednostki nie znam.

Drwal PW
11 stycznia 2009, 22:58
Ja również im dłużej o tym czytam, tym bardziej nie mogę się doczekać. Najbardziej ciekawią mnie oczywiście nowie miasta, chociaż jak pomyśle sobie o 150 nowych artefaktach i alternatywnych stworzeniach to nie pozostaje obojętny. No i przecież wciąż nic nie wiemy czy kod źródłowy gry został złamany.

Dragonar PW
11 stycznia 2009, 23:05
Musieli złamać kod. Jakie oni tam cuda robią... każde miasto będzie miało własną maszynę oblężniczą, miasta przecież będą dodane (i nie chodzi tu o jednostki, bo miejsc starczy na cztery miasta, ale o samo dodanie nowych miast, czyli budynków, itd.), zakodowanie alternatywnych jednostek (wybieranie jednostek), strażnicy/opiekunowie miast (jak w Heroes II). Tego wszystkiego ERMem zrobić się nie da - -przeczytaj pierwsze zdanie w tym poście-. :)

Dragonar PW
20 stycznia 2009, 20:38
http://wogtowns.vndv.com/?town=cove&page=units - jednostki The Cove
http://wogtowns.vndv.com/?town=cronverk&page=units - jednostki The Kronverk
http://wogtowns.vndv.com/?town=cathedral&page=units - jednostki The Cathedral

Dodano 29-VI-2009:
Mój antywirus wykrywa od niedawna na tej stronie konia trojańskiego, więc radzę nie wchodzić!

Strona po rosyjsku, ale można sobie pooglądać. :)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel