Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Ogólnie o WoGu w wersji 3.58
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
22 marca 2007, 09:48
Problem w tym, że Slava, Fnord i inni to TEŻ fani, a nie zawodowi programiści i nie są czymkolwiek zobligowani wobec innych fanów. Każdy inny fan ma teoretycznie takie same możliwości do tworzenia WoGa, w praktyce jedynie wiedzą ograniczone. Niestety brutalna prawda jest taka, że Teamowcy mogą po prostu powiedzieć: "nie chce mi się, już mnie to nie bawi" i będą mieli do tego święte prawo, jak każdy inny fan. Zresztą, wielu już tak powiedziało. Poświęcanie swojego wolnego czasu WoGowi przez tyle lat to i tak chyba dość długo. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że Slava jednak powróci i wszyscy zdecydują się po przerwie na ten ostatni zryw i że jednak powstanie najlepszy i ostatni zarazem patch.

Dark Dragon PW
23 marca 2007, 16:16
Mam takie pytanko odnośnie starszych wersji.
Czy wygląd i staty Koszmara były zmienione?

Acid Dragon PW
23 marca 2007, 16:43
wygląd owszem, staty - nie jestem pewien, chyba nie.

gravisrs PW
11 kwietnia 2007, 10:45
Wyszedł nowy script pack update, brawa dla twórców, ale komu mam zgłaszać bugi i niedopracowania? Są co najmniej 3 bugi które wysypują WoGa dość często. Mam pytanie, jeśli to zostanie poprawione to gdzie będzie można takie uaktualnienia znaleźć? Bo na celestialheavens chyba sie nie doczekam.

Acid Dragon PW
11 kwietnia 2007, 14:02
W tej sytuacji najlepiej to zgłaszać mi - ale zgodnie z procedurą, proszę. Opisana jest w dziale 'instalacja i faq' komnat WoG Groty.

Jeśli zostanie to poprawione przez pozostałych przy życiu skrypciarzy (*jeśli*), postaram się, aby znalazło się to na oficjalnej stronie WoGa wystarczająco szybko.

DArkon PW
8 grudnia 2007, 20:46
Altair mógłbyś dać większą wersję obrazka z newsa "Recenzja WoGa w CDA" wiesz na zasadzie klik na obrazek i pojawia się duży obrazek, bo ja nie kupuję CD-Action, a chciałbym przeczytać tę recenzję, bo chcem przeczytać co oni tam nawyczyniali.

Trang Oul PW
8 grudnia 2007, 21:13
Recenzja WoGa w CDA.

Dragonar PW
19 lipca 2008, 00:28
Gdzie można ściągnąć starsze wersje WoGa? 3.58 beta, 3.57f, lub 3.56f? Chyba jest w nich dużo starych grafik, które zostały wycofane. Przydałyby mi się.

Trang Oul PW
19 lipca 2008, 01:25
Nie ma starych grafik. Dobre (czytaj: najlepsze jakie dało się zrobić) weszły do gry, a gorsze nie. Pozostałości masz w archiwum alfa. Część z nich była przez jakiś czas obecna w grze, ale ostatecznie zostały wycofane.

Dragonar PW
19 lipca 2008, 15:00
A stare siedlisko Piekielnych Ogierów? Było w wersji 3.58 beta. Gdzie można ją ściągnąć?

Kulex PW
19 lipca 2008, 19:39
Trzeba poprosić WOG team.

Dragonar PW
11 sierpnia 2008, 15:22
Pewna Dwugłowa Łasica lubiąca Bastion (Rampart), z pewnego zamkniętego tematu:
A co do centaurów i WoGa... Jeśli gra się z włączonym doświadczeniem dla jednostek, centaury należy zostawić nieupgradowane. Ponieważ tylko nieupgradowane uczą się strzelać. Trochę treningu i bardzo sympatycznie sieją zniszczenie. No i znika problem jednego strzelca :P.
Ja osiągnąłem bardzo wysoki poziom doświadczenia nieulepszonego Centaura i nigdy mi nie zaczął strzelać. Jaki poziom dokładnie trzeba osiągnąć?

jankes_begbie PW
11 sierpnia 2008, 16:07
Wystarczy bodajże szósty poziom doświadczenia centaura, aby ten zyskał możliwość strzelania /chyba: rzucania włócznią/. Na poziomie siódmym i nast. zyskuje dodatkowe pociski.

Dragonar PW
30 grudnia 2008, 16:20
Kiedyś, w serwisie WoG, w Jaskini Behemota, były dostępne pliki startowe do WoGa.
Niestety, teraz nie można ich już pobrać. Może ma je ktoś u siebie na dysku? Jeśli tak to bardzo proszę podać link, albo wysłać mi na maila (kondzio09-10@wp.pl).
strona: 1 - 2
temat: Ogólnie o WoGu w wersji 3.58

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel