Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16

Dragonar PW
22 grudnia 2008, 17:30
Ukryte komnaty Kwasowej Groty...

Te ukryte komanaty... Kiedyś czytałem, że ich trochę jest. Staram się znaleźć je wszystkie. ;) Jak na razie znalazłem trzy (nie będę podawał linków, bo to psuje zabawę z szukania). A Wy (inni forumowicze) znaleźliście jakieś? Też najlepiej nie podawajcie linków.
Acid Dragonie - możesz napisać ile takich komnat jest?
Zaczynam przeszukiwanie Groty! Czas zobaczyć, co tam Smok po bokach ukrywa! :P

PS.: Najdokładniej przeszukam dział The Forge - może znajdę jakieś defy jednostek z Forge... =)


Acid Dragon PW
22 grudnia 2008, 20:04
Ukrytych komnat (nie licząc tych, które nawet nie są podpisane jako "ukryta komnata" :P) jest, jeśli dobrze pamiętam, cztery.

Ale postaram się, by było ich więcej - może na Święta? :>

vinius PW
22 grudnia 2008, 20:48
Jeśli chodzi o święta, to chanuka już chyba trwa, czas, byś drogi Acidzie dorzucił kilka :) albo i przywrócił tą piękną, jedyną ukrytą zasiedloną przez pewien czas komnatę (z czasów, gdy Kathrine jeszcze tu zaglądała i w ogóle było miło).

ktośtam:
Też najlepiej nie podawajcie linków.
Stanowczo protestuję!

Dragonar PW
22 grudnia 2008, 22:30
Acid:
Ukrytych komnat (nie licząc tych, które nawet nie są podpisane jako "ukryta komnata" :P) jest, jeśli dobrze pamiętam, cztery.

A razem z tymi nie podpisanymi to ile jest? Są też ukryte na forum?

Acid:
Ale postaram się, by było ich więcej - może na Święta? :>

Hurra! :)

Vinius:
(...) albo i przywrócił tą piękną, jedyną ukrytą zasiedloną przez pewien czas komnatę (z czasów, gdy Kathrine jeszcze tu zaglądała i w ogóle było miło).
Pokręcona komnata o H5? Gdzieś o tym czytałem...

Vinius:
ktośtam:
Tak trudno nick przepisać 12 literowy?

Vinius:
Stanowczo protestuję!
A zresztą... jeśli Acid się zgodzi. Ale to i tak psuje radość z szukania. ;( Ja przypadkowo nacisnąłem na [plama od atramentu] w [kolejna plama od atramentu] i mnie teleportowało do takiego sympatycznego Diamentowego Smoka... który trzymał w jaskini ogry z pieskami. ;)


Azon PW
22 grudnia 2008, 23:37
Może ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi ukrytymi komnatami? Jak ich szukać? Wpisywać w adresie np. http://ukrytakomnata.acidcave.net/, czy też może raczej wskazywać plik php (np. http://wog.acidcave.net/ukrytakomnata.php)? Bardzo mnie ciekawi co też smoki mogły chcieć przed nami ukryć, a sam nie bardzo wiem jak się do poszukiwań zabrać.

Dragonar PW
22 grudnia 2008, 23:45
Azon:
Może ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi ukrytymi komnatami? Jak ich szukać? Wpisywać w adresie np. http://ukrytakomnata.acidcave.net/, (...)
Nie... wtedy to by nie były ukryte komanaty. ;)

Azon:
czy też może raczej wskazywać plik php (np. http://wog.acidcave.net/ukrytakomnata.php)? Bardzo mnie ciekawi co też smoki mogły chcieć przed nami ukryć, a sam nie bardzo wiem jak się do poszukiwań zabrać.

Tak się można pobawić - może coś wyjdzie. Podpowiem Ci - sprawdź co ukrywa ogrzy przywódca, który nie dostał się do WoGa... :>
W tych komnatach nic strasznie ważnego (chyba) nie ma. Byłem w dwóch i są tam takie jakby śmieszne historyjki, czy coś. I dostaje się "nagrodę" za odnalezienie komanaty. ;)

PS.: Ja znalazłem dwie komnaty z nazwami "Ukryta Komanata", puzzle (ale to już było), Księgę szczęśliwców (ale to chyba nie ukryta komnata).
Gdzie ten Smok to wszystko ukrył... przeszukałem całą Grotę i nic więcej. :/


Alamar PW
22 grudnia 2008, 23:57
Księga Szczęśliwców to pozostałość z zamierzchłych czasów. Bardzo dawnych i pamiętanych przez nielicznych.

Acid Dragon PW
23 grudnia 2008, 00:51
Rzeczy, które nie są podpisane jako "ukryta komnata" prawdopodobnie są na tyle ukryte, że mają pozostać ukryte ;P. Sugeruję nie grzebać zbyt głęboko w zasobach Groty ze względu na pewien punkt w Konstytucji odnośnie zabezpieczeń Groty i jej elementów niedostępnych publicznie ;).

Linków proszę nie podawać - namiarów też niekoniecznie. Niech każdy sam spróbuje jakąś znaleźć.

A specjalnie dla Alamara, korzystając z okazji zamieszczam jednego z protoplastów Kwasowej Groty - Galaretkę!


Dragonar PW
23 grudnia 2008, 14:22
Konstytucja Kwasowej Groty:
c) Zabronione są jakiekolwiek akcje zmierzające do złamania zabezpieczeń elementów Groty niedostępnych publicznie oraz udostępnianie danych i materiałów niedostępnych publicznie osobom trzecim (chyba, że zaznaczono inaczej).
Żadnych zabezpieczeń to ja nie chcę łamać - i tak nie potrafię. Moje "poszukiwania" to klikanie na różnych tekstach, obrazkach... ;)

Tego "gluciaka" to ja już gdzieś widziałem, tylko nie pamiętam gdzie. :P

Tarnoob PW
23 grudnia 2008, 15:05
Może w Kopalniach Czerwonych Krasnoludów na Pustyni Bracada, przy boku Lordów Harmondale? Albo na jakiejś stronie o MM7?

Dragonar PW
23 grudnia 2008, 18:28
Już wiem - Galaretkę widziałem w kronice Groty. No i jeszcze tutaj. To chyba jej bardziej toksyczna kuzynka... ;P

vinius PW
23 grudnia 2008, 22:31
E, nie o takich komnatach myślałem :) dawno dawno temu dało się po chwili kombinacji utworzyć własny stolik na forum
Dwunastoliterowy nick :):
Pokręcona komnata o H5? Gdzieś o tym czytałem...
i nie o tą komnatę mi chodziło, a o istniejący kilka dni stolik. A egzystował dopóki Trang Oul go nie odkrył i narobił rabanu :P.

Dwunastoliterowy nick :):
Tak trudno nick przepisać 12 literowy?
Ależ skąd! Wybacz.

Muszę się prywatnie skontaktować, bo czasu akurat na poszukiwanie komnat nie mam :(.

Dwunastoliterowy nick :):
Już wiem - Galaretkę widziałem w kronice Groty.
...albo na nieistniejącej już (narazie?) stronie Ekskretymentu (autorstwa Qui).

Tymczasem: wesołych świąt! :)

Dragonar PW
23 grudnia 2008, 23:35
Vinius, który nie napisał mojego nicka i zostanie jutro zjedzony przez smoki w barszczu z uszkami, jako jedno z uszek: :P:
E, nie o takich komnatach myślałem :) dawno dawno temu dało się po chwili kombinacji utworzyć własny stolik na forum
Fajnie. :) Niech to powróci!

Vinius, który nie napisał mojego nicka i zostanie jutro zjedzony przez smoki, w barszczu z uszkami, jako jedno z uszek: :P:
i nie o tą komnatę mi chodziło, a o istniejący kilka dni stolik. A egzystował dopóki Trang Oul go nie odkrył i narobił rabanu :P.
Czyli to nie było darowane mieszkańcom celowo, np. z okazji 1 kwietnia (zawsze są jakieś wariacje :P)?

Vinius, który nie napisał mojego nicka i zostanie jutro zjedzony przez smoki, w barszczu z uszkami, jako jedno z uszek: :P:
Ależ skąd! Wybacz.
Niech będzie... Tak trudno przepisać nick - "Władca Smoków"?

Vinius, któremu daruję z okazji świąt: ;):
Tymczasem: wesołych świąt! :)
Wesołych świąt! :)


Trang Oul PW
24 grudnia 2008, 00:22
Cytat:
i nie o tą komnatę mi chodziło, a o istniejący kilka dni stolik. A egzystował dopóki Trang Oul go nie odkrył i narobił rabanu :P.
Hehe, nie ma to jak para magicznych oczu :D .

3vul Christmas!

Ginden PW
31 grudnia 2008, 18:09
Czy stała się nowa tajna komnata?
Tak, wszystkie 4 komnaty znalazłem.

Acid Dragon PW
31 grudnia 2008, 19:50
Przykro mi, jednak nie zdążyłem ;). Tym razem jednak obiecuję przynajmniej jedną w styczniu ;).

Dragonar PW
31 grudnia 2008, 20:36
To nic i tak jeszcze pozostałych nie znalazłem. Lepiej by było, jakby komnata była ukryta, ale nie za bardzo. :P Znalazłem tylko dwie z czterech. ;( Te ukryte komanaty dotyczą całej Groty, czy tylko działu WoG? Jak na razie wszystkie, które znalazłem były w ów dziale.

Ginden PW
31 grudnia 2008, 20:58
Całej Groty. Szkoda, ze nie ma żadnej na forum.

Trang Oul PW
1 stycznia 2009, 01:36
Są, ale bardziej ukryte ;) .

Dragonar PW
1 stycznia 2009, 14:45
@Trang Oul
Są dla mieszkańców, czy tylko dla Strażników, Starożytnych i dla Acida?
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel