Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Bohater - Christian
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

voncur PW
8 grudnia 2008, 01:26
Witam, czy mógłbym prosić dorobienie do Haven Riona i Christiana

Nigdy nie grałem w kampanie, tylko w WoGa no i teraz w Dzikie Hordy.
Wiec co się stało z moimi ukochanymi Bohaterami?
Na necie takie coś znalazłem
"Christian nie zyje został zamordowany przez dziadka Kha Beletha Xeoresa".

Tarnoob PW
9 grudnia 2008, 16:41
Po bankructwie 3DO w 2003, prawa do tytułu przejął Ubival, któremu nie chciało się zapoznawać historią świata Might and Magic. Wymyślił własny, z „zupełnie nowymi” krainami, historią i bohaterami (choć widać, że wszystko to zrzynka z Warhammera i „Ogólnego Fantasy”). Tak powstało „Hirołs 5".

Jednak jest projekt fanowskiego dodatku „Ghost of the Past”, mającego przywrócić stare, dobre smaczki z po­przed­nich części (bohaterowie, stworzenia, itp.); od wielu miesięcy nic nie słychać, żeby prace postępowały.

Acid Dragon PW
9 grudnia 2008, 19:40
A odpowiadając wprost (pomijając kwestie fabularne) - z tego co wiem, jest możliwe "dorobienie" nowych bohaterów, ale personalnie nie wiem, czy jest ktoś w Polsce, kto mógłby się tym zająć. W Grocie w każdym razie, jak dotąd nie zaobserwowałem aktywności "modowania" H5.

Alamar PW
10 grudnia 2008, 09:40
@Tarnum - GotP is dead i to mimo wskrzeszania.

@Acid
Bohaterów nie da się dorobić (a przynajmniej nie domowymi środkami) - można co najwyżej (poważnie) zmodyfikować już istniejących i korzystając z NCF-a dodać ich do gry.

I niech ktoś poprawi te apostrofy!

voncur PW
10 grudnia 2008, 18:49
Niby jest taki mod, ale jakość wykonania poniżej minimum!
Heroes Of Axeoth.
Ale w każdym oknie jest to samo, tylko na mapie swiata są ikony z IV(tak mi się wydaje)
I tylko to :/

Wiec chyba zostaje tylko czekanie z VCMI

I w końcu co się stało z Christianem?
Z moim ukochanym pionierem ?
Nic? Tylko nie opowiedzieli o nim?

Acid Dragon PW
10 grudnia 2008, 20:08
Wiem, że chciałbyś fabularnego wyjaśnienia, ale takiego po prostu nie ma. To trochę tak, jakby "Władca Pierścieni" po drugim tomie przestał być pisany przez Tolkiena, a ostatnia część miałaby być pisana przez Sapkowskiego, gdzie historia opowiadałaby, że nie "Frodo", a "Wiedźmin" ma nie "pierścień", a "fajkowe ziele" i nie "zniszczyć", ale "zdobyć" ;P.

Heroes V opowiada własną historię i nie jest jakkolwiek powiązane z poprzednią częścią.

Christian ostatni raz był widziany na Axeoth, z tego co pamiętam, więc należy przyjąć, że obecnie żyje sobie w państwie Lysandera wciąż jako rycerz i bierze udział w kampaniach króla przeciwko nekromantom i odradzającym się Kreeganom. Na pewno się nie nudzi ;P.

@Alamar - dzięki za uściślenie.

voncur PW
21 grudnia 2008, 01:06
Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie.
Wiec zostaje czekać na VCMI
temat: Bohater - Christian

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel