Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Gildia Lingwistówtemat: [OGÓLNY] Powitanie
komnata: Gildia Lingwistów

Acid Dragon PW
27 listopada 2008, 18:15
Witam wszystkich znawców językowych i fanów gier MM, a w szczególności Might and Magic VI.

Idąc za prośbą, która do mnie dotarła, stworzone zostało osobne miejsce na dywagowanie o projekcie tłumaczenia MM6.

Miejsce to nie będzie widoczne jako pełnoprawna komnata ze strony głównej, ale nie wykluczam dodania gdzieś linka do niej.

Alamar PW
27 listopada 2008, 19:15
It's working!

Lord Pawello PW
27 listopada 2008, 19:17
O jak miło, na pewno się przyda ;)

Acid Dragon PW
27 listopada 2008, 20:17
Lordzie Pawello - dzięki nominacjom Alamara i f!elda zostałeś właśnie Strażnikiem tegoż miejsca. Strzeż go dobrze :)

Powodzenia!

Field PW
27 listopada 2008, 20:19
Pamiętaj, pozostałe głowy hydry patrzą :P

vinius PW
27 listopada 2008, 20:22
Ja też się cieszę :); swoim czujnym okiem będę pilnował, aby ideologiczno-translacyjnie tłumaczenie MM VI nie odbiegało od swojego prapierwowzoru (czyli, oczywiście, King's Bounty ;)). A może niekiedy naprawdę się do czegoś przydam.

Nemomon PW
27 listopada 2008, 23:42
Hmm, nie spodziewałem się czegoś takiego dzisiaj. Ale ładnie to wygląda. Poza tem, czy to tylko u mnie, czy też nazwy komnat teraz są seledynowe? Powodzenia ~

Acid DragonAcid DragonTak, drobna modyfikacja "przy okazji" ;)

Nemomon PW
29 listopada 2008, 02:46
Ikonka "New!" działa ^^

Acid DragonAcid DragonIndeed it does. To już chyba koniec meblowania tej nowej komnaty "na uboczu" ;)

Dragonar PW
29 listopada 2008, 12:37
Ciekawa komnata. Dopiero dzisiaj ją zauważyłem. Zazwyczaj nie zjeżdżam kółkiem myszki tak nisko. ;) Komnata cały czas będzie na dole, czy zostanie dodana do głównych? Jeśli tak to byłaby wreszcie jakaś graficzna nowość. :)
Tłumaczenie MM VI się przyda. Przyjemniej się gra w ojczystym języku.
Powodzenia!

Nemomon PW
29 listopada 2008, 13:13
Jak Smoq powiedział, póki co będzie obok Galerii link. Może kiedyś zaistnieje jako zamknięta komnata (po zakończeniu projektu). Osobiście raczej nie spodziewam się tutaj jakiejś wielkiej masy tematów, coby zasługiwało to na pełnoprawną komnatę. Zresztą i tak kiedyś był pomysł złączenia dwu mniejszych komnat w jedną, więc tym bardziej nie spodziewam się by ta komnata jakoś "urosła bardziej".
temat: [OGÓLNY] Powitanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel