Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Gildia Lingwistówtemat: [MM VI] Kto, co, gdzie, jak, kiedy...
komnata: Gildia Lingwistów
strona: 1 - 2

Alamar PW
27 listopada 2008, 19:38
Skład zespołu:
- Lord Pawello (tłumacz, koordynator)
- f!eld (tłumacz)
- Alamar (tłumacz)

- Nortonex (nieaktywny)

-Nemomon (korektor)

Co jest w trakcie korekty?
npcbtb.txt
spells.txt
items.txt


Ważniejsze informacje:

AcidAcidLudzie! (i inne stwory) liczy się przede wszystkim KLIMAT.
Idealne tłumaczenie nie jest możliwe, bo jak wiadomo tłumaczenie wierne nie jest piękne, a tłumaczenie piękne nie może być wierne.
Nieważne, co podaje słownik.
Ważne, jak to brzmi w języku polskim. To nie jest list urzędowy, ani relacja zdarzeń. To gra w stylu fantasy, w której przede wszystkim trzeba oddać KLIMAT danego miejsca, a nie urzędowo przetłumaczyć nazwę na inny język.

Lord Pawello PW
6 grudnia 2008, 21:08
Chciałbym wszystkich poinformować, że dopóki nie przetłumaczymy i nie poprawimy całości tekstów to spolszczenie nie będzie udostępnione. A kiedy prace zostaną zakończone? Nie wiadomo, ale zbliżamy się do celu :) Prosiłbym więc, żebyście darowali sobie pytania w stylu "skąd można sciągnąć spolszczenie?", "kiedy wyjdzie?" etc. gdyż jest to po prostu męczące.
Dziękuję za uwagę.

kosa1392 PW
23 grudnia 2008, 23:43
Szacunek dla całej ekipy co się przyczynia do postępów prac w tłumaczeniu.

Field PW
26 grudnia 2008, 22:30
Z radością oznajmiam, że wróciłem. Jednakże informuję, że wskutek problemów nie tyle z netem, co z pracą, czasu mam nie za wiele - godzina, dwie w tygodniu. Jednak postaram się coś porobić do tłumaczenia :)
PS Alkowi już coś tam podesłałem :P

Nemomon PW
26 grudnia 2008, 22:53
Witamy z powrotem. Póki co Lord Pawello mniej lub bardziej się orientuje, w którą stronę idą moje prace. Reszta się znajduje w "Nazwy Krain".

Lord Pawello PW
26 lutego 2009, 12:28
Mam dobrą wiadomość: wszystkie teksty zostały przetłumaczone. Teraz zaczynamy korektę.

Acid Dragon PW
26 lutego 2009, 12:38
Świetnie! Gratulacje!

Gdy tylko będzie coś, co da się udostępnić w sieci do ściągnięcia i zainstalowania, projekt tłumaczenia MM6 doczeka się własnej małej podstrony w Grocie.

Tarnoob PW
26 lutego 2009, 16:46
Juhu! Dzięki Wam, zawsze o tym marzyłem! *zawsze o tym marzył*. Pozostaje tylko zacierać ręce i czekać na pliki :-) Jeszcze raz, szczere gratulon!

Dragonar PW
26 lutego 2009, 20:42
Wspaniale. Gratuluję!
Dzięki spolszczeniu, wreszcie zagram w MM VI. :) Czekam na pliki...

ironfist PW
7 marca 2009, 10:57
Wielkie gratulacje!!! już niemoge się doczkać!!!

Kaazam PW
18 marca 2009, 14:38
Nie pozostaje mi nic innego jak również pogratulować twórcom spolszczenia, a także podziękować im za trud włożony w projekt. Chłopaki, cała rzesza fanów jest wam winna jedną ale naprawde wielką beczkę piwa w Tawernie :D.

Zu PW
5 lipca 2009, 17:17
Nie chcę być namolny, ale... to jak w końcu z tym spolszczeniem? Korekta dobiegła końca? Jak coś, to zawsze mogę pomóc przy korekcie.

Lord Pawello PW
6 lipca 2009, 12:12
Przepraszam, że to tak długo trwa, ale niestety nie miałem ostatnio czasu się tym zajmować. Postaramy się do końca lipca wypuścić pierwszą wersję, ale to tak na 70% tylko. Na pewno do końca wakacji skończymy.
Jeszcze raz przepraszam za te opóźnienia.

Paulusinski PW
10 lipca 2009, 22:37
Pawello, odbierz maila ;) dane do spolszczenia już zostały wysłane przez znajomego. Nic tylko wypuszczać spolszczonko ;P

Lord Pawello PW
13 lipca 2009, 17:26
Jakby ktoś miał starą wersję spolszczenia to prosiłbym na przesłanie go na maila podanego w profilu. Z góry dziękuję.

Krecha PW
30 lipca 2009, 10:48
Ja jestem cierpliwy ale co do czego nie mogę się doczekać .
Po angielsku jest banalnie ponieważ ja sam w angielskim jestem banalny xd

Nie zostanie mi nic innego jak podziękowanie tym co robią projekt:)

Monisia98 PW
1 września 2009, 14:19
super!

Aina PW
2 września 2009, 09:34
Bardzo się cieszę na to spolszczenie, jak grałam po angielsku to niestety moja znajomośc języka mocno utrudniała grę ( raczej nieznajomość ;) ). Wielkie dzię ki za Wasze starania.

Paulusinski PW
10 września 2009, 14:30
Kiedy będzie można je ściągnąć?

lukinho47 PW
10 września 2009, 21:53
Ja z chęcią poczekam na to spolszczenie bo po angielsku to kompletnie nic nie rozumiem, no rzecz jasna banalne rzeczy wiem ... I z chęcią zacznę grę od nowa ;)
strona: 1 - 2
temat: [MM VI] Kto, co, gdzie, jak, kiedy...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel