Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [Turniej] Bohaterowie Miecza i Magii.
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Quba Drake PW
12 listopada 2008, 15:10
Ogłaszam turniej Heroes III. Chętnych proszę o kontakt na GG bądź e-mail(wszystko w profilu).

Wymagania:
- Heroes of Might And Magic III SoD
- Hamachi
- Internet przynajmniej 512 ;]

Zasady:
- coś co ucieszy wielu nekromantów...NIE GRAMY NA ZASADACH POLSKIEJ LIGI HEROES!
(Wrotami i Nekropolią można grać jak najbardziej ;) )
- gramy na tz. "HARDKORZE" - zamki i bohaterowie są losowi...będę miłosierny i pozwolę wam wybrać premię początkową
- i to wszystko...potem już grajcie jak chcecie ;](bez "Czitów" :P)

Maximum 6 graczy...(teraz już 5...Ja też chce grać xD).

Pierwsza sesja odbędzie się w najbliższą sobotę, od godziny 18 - 20...może dłużej...Oczywiście jeśli się jej nie uda zakończyć w te 2 godziny, dokończymy później).

Ps. Graczy wybiorę...po któtkim dialogu na GG.

Gramy 2 drużyny po 3 graczy...Grupa która wygra będzie walczyć w wielkim finale, przeciwko sobie.

Assassin PW
12 listopada 2008, 15:13
Ja się zgłaszam jako pierwszy :P. Wszystko jest, hamachi jest i SoD jest.

Dark Dragon PW
12 listopada 2008, 15:48
Czemu akurat SoD? A nie WoG? A najlepiej NU :)

Ja raczej odpadam, ponieważ mam NNU ;]

Quba Drake PW
12 listopada 2008, 16:03
Nie chcę obrazić członków WoG teamu..Przebudzenie Bogów ma wiele funkcji...niekóre trochę przesadzone inne nie. Chcę wrócić do podstaw, to ma być czysta strategia turowa bez super funkcji ;].

Goldenraz PW
12 listopada 2008, 16:39
Ja bym chętnie zagrał, ale w tą sobotę nie mogę :/
Planujesz coś takiego w przyszłości?

Quba Drake PW
12 listopada 2008, 16:45
Oczywiście...Jeśli pierwsza edycja Bohaterów Miecza i Magii wypali będzie i druga.

Ps. Sesji próbnej nie będzie, przeprowadziłem już takową.

PPs. Dark tylko nie pisz, że Cię dyskryminuje xD

PPPs. Zostały już tylko 2 miejsca. Na osiem osób nie robie bo jeden dzień bedzie trwać ok. 20 minut.

Dark Dragon PW
12 listopada 2008, 21:25
Nie mam pretensji.
Może w przyszłości by zrobić i z WoG'iem, i z SoD'em?

EDIT:
Dopisz kto bierze udział, może dopiszę swoją kandydaturę [poświęcę się i zainstaluję osobno jeszcze jednego H3 (to już trzeci :P)]

Goldenraz PW
12 listopada 2008, 21:30
Tak z ciekawości, na jakiej mapie będzie odbywał się turniej? (gdzieś w JB można pobrać ustawienia do generatora map losowych, dzięki któremu mapy są uporządkowanie losowe)

@Dark Dragon:
3x H3 na dysku to chyba norma :P (Jeden zwykły, jeden z WoGiem czystym i jeden a którym można się bawić różnymi rzeczami, które mogą coś popsuć, nie dać się odinstalować)

Acid Dragon PW
13 listopada 2008, 01:36
a to ciekawa inicjatywa...

Sam chciałbym zobaczyć turniej, w którym gracze chcieliby powalczyć na odrobinę nierównych zasadach, bez balansowania wszystkiego co się da i wykluczania nekromantów oraz żywiołaków.

Jeśli zasady będą wystarczająco dobrze sprecyzowane, a i uczestników się zbierze wystarczająca ilość, to jestem gotów oddać w posiadanie kawałek ziemi Grotowej każdemu Mieszkańcowi, który będzie potrafił zrobić tam jakąkolwiek stronę internetową o takim turnieju.

Quba Drake PW
13 listopada 2008, 07:30
Acid...Acid:P Strona jest aktualnie w fazie projektu...niestety moja znajomość HTML jest, no na poziomie niskim więc potrzebowałbym kogoś do pomocy.

Jeśli znalazłbyś czas to zapraszam.

Aktualna lista graczy:
- Quba Drake
- New Dragon(zgłosił się jako pierwszy :P )
- Nie_Mam_Nicka(Wymyśl sobie jakiś nick ;] )
- Jeszcze jest jedna osoba...która się do mnie zgłosiła, to jest mój kolega...ale On czeka aż mu poczta SoD przyniesie xD
- Dark Dragon

Ps. Jest mały problem z New Dragonem więc można powiedzieć, że jedno miejsce jest wolne.

Dark Dragon PW
13 listopada 2008, 15:13
Na jakiej zasadzie będą tworzone teamy?

PS ja znam podstawy + trochę więcej z HTML jbc ;)

Goldenraz PW
13 listopada 2008, 16:09
Z samym HTML-em też sobie dobrze radzę (wiedza + google), więc mogę pomóc w stworzeniu strony. Jeśli chodzi o bardziej zaawansowane rzeczy (typu PHP, czy bazy danych, to już nie znam).

Quba Drake PW
13 listopada 2008, 17:21
Teamy na zasadzie losowej... Na sesji próbnej było z tym dużo śmiechu.
Heh... ale to mało istotne skoro w finale i tak pozarzynacie się nawzajem w ostatecznej walce o zwycięstwo.

Dark Dragon PW
13 listopada 2008, 17:28
OK, zgłaszam się... Ale nie mogę w 100% zagwarantować obecności [ale w 99% już tak ;) ]

Acid Dragon PW
13 listopada 2008, 22:56
OK, wytypujcie spośród siebie kogoś, kto będzie odpowiedzialny za stronę turniejową i do dzieła (dana osoba będzie mogła przekazać kody dostępu komu uzna za stosowne, odnośnie współpracy). Strona jedynie musi być stworzona zgodnie z zasadami Konstytucji Groty (również tymi o pisaniu postów). HTML wystarczy.
Ja czasu wybitnie nie mam - przykro mi.

Quba Drake PW
14 listopada 2008, 15:23
No to zajmę się tym...mam dużo czasu ;]...Chciałbym prosić o pomoc Dark Dragona jako iż już z nim kiedyś współpracowałem.

OK. Lista graqczy:
- Dark Dragon
- Quba DRake
-WTk
-Nie_Mam_Nicka

- i niejaki Faal

Sobota, godzina 18:00 zgłosić się na moje GG: 7003833.

Ps. Jako iż jest tylko 5 graczy...gramy odrazu FINAŁ.

Dark Dragon PW
15 listopada 2008, 17:09
Proponuję przełożyć turniej na dzień jutrzejszy ;) o tej samej godz.

Quba Drake PW
21 grudnia 2008, 12:49
Chciałbym WYZWAĆ na pojedynek Was, forumowiczów. Nie wszystkich ;], proponowałbym zagrać małe CW 3 vs. 3, mój klan vs. reprezętacja Acid Cave.
Jeśli zbierze się zespół proszę kapitana o zgłoszenie się do mnie na GG.

Gramy oczywiście w SoDa ;].

Niech, poleje się krew!
Niech, zabrzmi złoty róg!
Włócznie niechaj łamią się,
a tarcze pójda w drzazgi!

Ps. No wierszyk nie wyszedł :P Wole pisać opowiadania.

Dragonar PW
21 grudnia 2008, 13:03
Quba Drake:
(...) a tarcze pójda w drzazgi!
...i z graczy zostaną miazgi! :P


Goldenraz PW
21 grudnia 2008, 16:52
Przez pewien czas nie grałem, ale w terminie, do 5.I (wyłączając święta i sylwetra) mogę zagrać o każdej porze dnia (o ile będę wiedział chwilę wcześniej). Jeśli ktoś szukałby gracza do drużyny to jestem chętny :)
temat: [Turniej] Bohaterowie Miecza i Magii.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel