Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [HC] The Final Chapters
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

Klekot PW
10 sierpnia 2008, 22:59
Wiem, że będę się powtarzać, ale czy może ktoś to zrobić i umiescić te 2 intra na youtube, bądź na rapidshare, żeby można było ściagnąć? :p Byłbym dozgonnie wdzięczny tej osobie.

filusfilusWiem, że będę się powtarzać, ale czy może ktoś mnie powstrzymać przed ochrzanieniem pewnego użytkownika... Nie?! Więc tak. Pouczam Ciebie, że na forum piszemy UŻYWAJĄC POLSKICH ZNAKÓW. Poza tym "byłbym" piszemy razem. Ostatni raz poprawiam tego typu posty. Ostrzegam, że każdy następny niedbały post leci od razu do kosza.

Dark Dragon PW
31 października 2008, 23:33
Dla zainteresowanych - aukcja, na której legalnie można kupić oryginalną wersję Heroes Chronicles: Final Chapters [za niemałą kwotę]

HC:FC oficjalnie jest w dwóch ver. językowych ang. i właśnie niem. [tzn. na płycie są dostępne obie ver.]

Do gościa w zielonym kapturku, którego nie mam zamiaru nazywać "Władcą" ;) [Zgodnie z avatarkiem mógłbyś się nazwać "Przyjaciel Smoków"]
Otóż może działać z dwóch powodów:
1. HC:FC
2. Nieoryginalne ver. HC od 3DO przegrane od kumpla i zainstalowane, nie chodzą, chyba, że włożę oryginalną płytę z Kronikami [tymi nowymi].
3[bonus]. Masz pecha mnie działa jakimś cudem z kronikami, a Tobie nie ;)
strona: 1 - 2
temat: [HC] The Final Chapters

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel