Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Konkurs Twórczości Jednostek
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Tarnoob PW
1 lipca 2008, 17:33
Kreegan. (wersja Spore to demo)

Ginden PW
1 lipca 2008, 19:50
Eh, też chciałbym wziąć udział, ale mam za słaby komputer. I módlcie się, aby Ubisoft nie zobaczył tych stworów.

TOLBERTI PW
1 lipca 2008, 21:31
Modlę się aby im się nie spodobały. Spróbuj dać kreeganowi trochę więcej tuszy i będzie perfekt.

Qui PW
1 lipca 2008, 22:40
Nie doceniasz ich Ginden. Jestem pewien, że są w stanie zrobić coś dużo gorszego od przedstawionych tu dzieł :P.

Alamar PW
2 lipca 2008, 08:46
Dla zainteresowanych - rozszerzona (lecz wciąż nie 100% płatnej edycji) wersja fabryki stworów (164 MB).

Trang Oul PW
2 lipca 2008, 13:40
Magog.

złoty smok PW
2 lipca 2008, 14:17
Ptak gromu. Skrzydła zabrały mi najwięcej czasu.

Tarnoob PW
4 lipca 2008, 19:26
Hmm... A kiedy rozstrzygnięcie?

Dragonar PW
4 lipca 2008, 21:54
Hmmm...szkoda, że nie ma wersjii Spore Fabryki Stworów w 2D. Jakby była, to robienie jednostek do H3 WoG byłoby o wieeeele łatwiejsze... niektóre stwory są trochę dziwne, ale Czarodziejski Smok Trang Oula i Większy Bazyliszek Eterycznego Smoka nawet nadawałyby się do H5. :D

Elia PW
4 lipca 2008, 22:57
Przecież jednostki w H3 jaknajbardziej były tworzone z modeli 3D, po prostu renderowano animacje do zestawu klatek żeby stworzyć dwuwymiarową sekwencję, bo żaden ówczesny komputer by sobie z tym nie poradził podczas gry. Jeżeli toto coś ma możliwość animowania stworów i ustawienia kamery pod odpowiednim kątem, prawdopodobnie dałoby się zrobić w tym jakąś jednostkę do WoGa, jakkolwiek kiczowatą.

Trang Oul PW
5 lipca 2008, 01:08
Może coś by się dało stworzyć, ale pomijając to, że Spore różni się stylem graficznym od H3, brakuje kilku istotnych animacji, np. ataku na dół i do góry czy śmierci.

Trang Oul PW
7 lipca 2008, 02:17
Wiwerna.

Alamar PW
18 października 2008, 20:46
MCaleb 2008-06-27:
Pragnę ogłosić konkurs na najlepszą jednostkę z (Ho)MM lub jakąś postać powiązaną z Grotą (od/s)tworzoną w Spore - Fabryka Potworów (nie musi być to pełna wersja, w demie także można stworzyć odpowiednią postać).
Zwycięzca otrzyma na forum nagrodę niespodziankę.
I coś już :P wiadomo na ten temat?

Acid Dragon PW
19 października 2008, 22:10
Konkurs zakończony!

Zwycięzcą zostaje Eteryczny Smok! za swoją grafikę Bazyliszka. Gratulacje!
II miejsce zajął Altair ze swoim Piekielnym Troglodytą,
a III miejsce przypadło Solmyrowi za jego Ważkę.

Nagroda-niespodzianka została wysłana do laureata mailem.
Jury w składzie: ja, Enleth i Qui niezależnie oceniało 17 zgłoszonych prac punktując 10 (wg zdania jurora) najlepszych (za I miejsce - 10 punktów, za II - 9, za III - 8, etc.)

Wyniki możecie zobaczyć tutaj.

Każdy juror oceniał wg swojego, subiektywnego zdania i gustu - nie było zdefiniowanych kryteriów. Mówiąc za siebie - najwyżej oceniłem prace, które wg mnie najlepiej odzwierciedlały stwory ze światów HoMM-MM, a jednocześnie - były najbardziej interesujące. Czasami chodziło o ogólne wrażenie, a czasami (jak w przypadku Ważki z III miejsca) o dokładność odzwierciedlenia pierwowzoru.

PS. Chciałbym też podziękować MCalebowi za zorganizowanie konkursu i pomoc w finalizacji oraz pogratulować zajęcia IV miejsca ;)
strona: 1 - 2
temat: [Archiwum] Konkurs Twórczości Jednostek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel