Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 34 - 35 - 36

Dragonar PW
15 września 2008, 20:18
Klekot:
Aha myślałem że coś w tej sprawie się ruszyło : p ...
No...tak jakby ruszyło. Posiadam wszystkie klatki animacji czerwonego Kusznika i czerwonego Halabardnika (w dodatku z pióropuszem ;)). Niestety, nie umiem zrobić poprawnego defa dla jednostki.
LINK do strony (Heroes Community) na której są oba pełne gify. Można zapisać, rozłożyć na klatki jakimś programem, np. w IrfanViewem. Potem trzeba złożyć klatki w defa.

jankes_begbie PW
15 września 2008, 20:58
No właśnie... albo te gify są jakieś lewe, albo ja coś sknociłem. Mi też nie wychodzą ;/
Ponawiam moją prośbę w poście poniżej:
http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=29009

Pomoże ktoś?

Dragonar PW
30 września 2008, 20:02

Parę pliczków z HotA, czyli to wszystko co udało mi się odnaleźć:

---Mod - Nowy Zamek---
POBIERZ - mod
POBIERZ - skrypty (lepiej je mieć, bo gdy ich nie ma, a chce się strzelić Halabardnikiem, który jest podmieniony za Kusznika, robi się crash)

---Mod - Alternatywne Ulepszenia---
POBIERZ - są to same defy różnych nowych jednostek, np. szkielet z MM

---Nowe defy jednostek---
POBIERZ - nowe defy jednostek, a niektóre są całkiem fajne - Widmowy i Szmaragdowy Smok :)
POBIERZ - kolejne defy jednostek; jest tu druga wersja Widmowego Smoka, myślę, że lepsza

---Nowe portrety bohaterów---
POBIERZ - nowe portrety bohaterów

SCREEN z różnych modów (wszystko na raz ;))

Miłego ściągania! ;)

PS.: Na Heroes Community pojawiły się gify czerwonego Czempiona i czerwonego Chłopa (Szeregowego). Ponawiam prośbę. Potrafiłby ktoś złożyć to w defy?

AltairAltairPytanie: tylko po co?



avatar PW
30 września 2008, 20:17
To są rzeczy z HotA? Czy raczej z modu Alternative Upgrades?

Dragonar PW
11 października 2008, 20:45
EDIT:

Hmmm... nie wiem za bardzo, ale widziałem na screenach, że nowości z HotA były połączone z tym modem, np. Piekielny Ogier z HotA, a tuż obok był czerwony gryf.

Altair:
Pytanie: tylko po co?
Żeby umieścić jednostki w grze. Jakby miał ktoś dobre serce... ;)

Znalazłem super-hiper paczkę defów z HotA!

http://www.usaupload.net/d/d0onehax1ww

Niestety, jest hasło. Może ktoś zna?
Ten kto zna hasło do tego pliku będzie błogosławiony! :D

Avatarze - plik "Mod", który dałeś do ściągnięcia także był zaszyfrowany. Pewnie go odszyfrowałeś. Skąd znałeś hasło? A do tego też znasz?

PS.: Są tam też defy czerwonych jednostek z Castle!

avatar PW
11 października 2008, 23:47
Nie, nie odszyfrowałem. Już dawno zarzuciłem próbowanie każdego pliku, który pojawia się w necie. Czekam na coś większego :)

Co to hasła... przeczytaj ostatni post w tym temacie: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=23558&pagenumber=11

Tam pisze gość co te pliki udostępnił, że hasło wysyła każdego, kto się odezwie na Private Message. Chce po prostu wiedzieć, jakie jest zainteresowanie plikiem. Zgaduję, że ten drugi plik 'mod' jest autorstwa tej samej osoby i zapewne także zna hasło do tego pliku :)

Trang Oul PW
12 października 2008, 11:52
Znajdować linki potrafisz, ale czytać już nie bardzo...
T2_2112 (z HC):
File have password, who need send me a PM, i give you .
I just want to know who care about them only, sorry if it make you .........

Proszę również nie podawać hasła na forum, skoro autor sobie tego nie życzy.

Dragonar PW
13 października 2008, 15:36
Tak więc, jeśli ktoś zna hasło to proszę, by wysłał je mi na maila. Mój mail w profilu.

Trang OulTrang OulTo wyślij PM do autora.

Dragonar PW
27 listopada 2008, 15:22
Znacie strony (żeby były pokazane jednostki, budowle) trzech miast to HotA?

EDIT1:

- filmik z HotA
- screen

EDIT2:

Na forum Heroes Community pojawiły się nowe screeny. :)

Ginden PW
27 listopada 2008, 15:27
Podstawowym problemem jaki widzę, to jest fakt, że jednostki trzymają swoją broń pod innym kątem, niż jednostki w H3. A na dodatek jednostki mają kolory nie pasujące do mrocznego klimatu H3.
Za to przyznam, że artefakty z MM7 i MM8 bardzo dobrze wypadają w grze (za wyjątkiem pierścieni).

vinius PW
27 listopada 2008, 18:12
A moim zdaniem kozacki dodatek. Jednostki o dobrym rozmiarze, dopasowane, no, troszkę kształtem odbiegają od H3, ale tak minimalnie, tyci-tyci, że prawie nie widać. Widać z kolei to, że włożono w dodatek sporo pracy, zwłaszcza w tworzenie mnóstwa unitów. Życzę im powodzenia - z przyjemnością przetestuje tych inkwizytorów!

Drwal PW
28 listopada 2008, 16:45
Dragonar:
EDIT:

Parę pliczków z HotA, czyli to wszystko co udało mi się odnaleźć:

---Mod - Nowy Zamek---
POBIERZ - mod
POBIERZ - skrypty (lepiej je mieć, bo gdy ich nie ma, a chce się strzelić Halabardnikiem, który jest podmieniony za Kusznika, robi się crash)

---Mod - Alternatywne Ulepszenia---
POBIERZ - są to same defy różnych nowych jednostek, np. szkielet z MM

---Nowe defy jednostek---
POBIERZ - nowe defy jednostek, a niektóre są całkiem fajne - Widmowy i Szmaragdowy Smok :)
POBIERZ - kolejne defy jednostek; jest tu druga wersja Widmowego Smoka, myślę, że lepsza

---Nowe portrety bohaterów---
POBIERZ - nowe portrety bohaterów

SCREEN z różnych modów (wszystko na raz ;))

Miłego ściągania! ;)

PS.: Na Heroes Community pojawiły się gify czerwonego Czempiona i czerwonego Chłopa (Szeregowego). Ponawiam prośbę. Potrafiłby ktoś złożyć to w defy?


Jak to zainstalować i czy w ogóle jest taka możliwość?

Dragonar PW
28 listopada 2008, 16:58
Którą z tych łatek chcesz zainstalować?

PS.: Używaj komendy cytatowej. (q)tekst(/q) (nawiasy należy zastąpić kwadratowymi: *[*, *]*.

Drwal PW
28 listopada 2008, 17:04
Chciałbym wszystko wyprawować. :)

Dragonar PW
28 listopada 2008, 17:15
Instalacja:

Mod - "New Castle":

Plik *.wog kopiujemy do folderu UPDATE, zmieniamy ustawienia regionalne komputera na: angielski, Stany Zjednoczone, uruchamiamy program "H3wUpd.exe" i instalujemy patch.

UWAGA!: Patch w języku angielskim!

Skrypty do moda powyżej:

Umieszczamy pliki: *.erm, *.ers, *.ert w katalogu: Data/s

Mod - Alternatywne Ulepszenia:

Nazywamy wybrany plik def tak jak ten za którego chcemy go podmienić i podmieniamy. Mam nadzieję, że wiesz jak podmienić...

Nowe defy jednostek:

jw.

Kolejne defy jednostek:

jw.

Nowe portrety bohaterów:

Nazywamy portret tak jak ten za którego chcemy go podmienić i umieszczamy w katalogu: "Data".


Drwal PW
28 listopada 2008, 17:35
A w jaki sposób się je podmienia?

Dragonar PW
27 grudnia 2008, 13:54
Dwa tematy, które pomogą Ci przy podmienianiu jednostek:

http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=834

http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=596

EDIT:

Strona ze wszystkimi screenami z HoTA:

Strona

Jest aktualizowana wraz z nowymi screenami.

EDIT2:

Na oficjalnym forum HoTA znalazłem grę - "Heroes of Luck & Table".
Można ją ściągnąć TUTAJ (1.93 MB).
To są chyba karty. Mamy dużo miast z Heroes do wyboru. Są także nowe, np. Grove, Cove, Kreml, Forge, itd. Na razie oglądam tylko obrazki, bo nie wiem na razie jak się w to gra. ;) Jak ktoś wie to niech napisze.


Dragonar PW
5 stycznia 2009, 16:56
Przepraszam, że post przy poście, ale ważne niusy są... :)

> Zaktualizowano pierwszy post w temacie o HotA na Heroes Community. Znajdziemy w nim wiele informacji.

> Jak poinformował Darkmoon (członek HotA Teamu), HotA 1.0 beta zostanie wydana pod koniec lutego 2009 roku!

> Dodatek zostanie podzielony na trzy części, a w każdej znajdzie się jedno nowe miasto, nowe kampanie, artefakty, itd. W wersji 1.0 znajdziemy miasto The Cove, w wersji 2.0 The Kronverk, a wersji 3.0 miasto - The Cathedral.

Wygląda na to, że dodatek jednak wyjdzie - choć wydaje się to niemożliwe. ;)

Mam pytanie - czy dodatek będzie płatny, czy darmowy jak WoG? Czytaliście może coś o tym?


Drwal PW
5 stycznia 2009, 18:11
mam troche pytan co do tego dodatku, nie znam go za dobrze, wiec dla niektorych moje pytanie moze byc smieszne. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze wy tez w niektorych kwestiach mozecie nie byc zbyt zorinienowani.

W linkach, które podaliscie bylo pokazanych wiele nowych jednostek, a nawet pierwsze formy miast, ale jak tworcy obeszli limit jednostek, przeciez zeby stworzyc nowe miasto albo trzeba wykorzystac jednostki z wczesniejszych wersji, lub po prostu dodac nowe, co wiaze sie z 14 nowymi stworzeniami, ciekawi mnie wiec czy przypadkiem nowe miasta i stworzenia nie zastapia starych?


Dragonar PW
5 stycznia 2009, 19:08
Jeśli chcesz się czegoś o dodatku wejdź na oficjalne forum HotA (po rosyjsku, ale można przepuścić stronę przez googleowy translator i da się czegoś dowiedzieć) lub na temat o HotA na Heroes Community (też przez translator).

Nie. Miasta nie zastępują starych. Są całkowicie nowe. Jakoś obeszli limit jednostek i złamali kod źródłowy - ktoś z ich teamu o tym napisał. Jestem bardzo ciekawy jak to zrobili...

HotA jest tworzony na bazie WoGa. Skoro udało im się złamać kod źródłowy to może WoG Team zrobi WoGa 3.59 na bazie HotA, przez co Bastion (miasto egipskie), czy tam jakie ma być w nowym WoGu, zostanie dodane, a nie podmienione? Tak można też zrobić z innymi miastami - Grove nie musiałoby zastąpić Cytadeli, The Forge Wrót Żywiołów, Kolonia/Regna Cytadeli, Warownia/Vori Fortecy, itp.

strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel