Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [miasto] Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Dragonar PW
3 października 2008, 16:56


GROVE

Witam!

Zauważyłem, że w Grocie nie ma tematu o tym mieście. Jest (a raczej było :/) to miasto mrocznych elfów. Miało zastępować Cytadelę (Fortress).

> Co sądzicie o tym mieście?
> Dlaczego nie powstało?


Moim zdaniem miasto jest cudowne - uwielbiam fiolet. :P

Słyszałem coś, o jakimś kataklizmie na dyskach twórców i chyba dlatego miasto nie powstało. Jeśli ktoś posiada jakieś: defy/pliki/WoGóle coś z tego miasta, to niech pokaże tutaj. Może coś jeszcze przetrwało...
Dziękuję Viniusowi za gif drzewka z Grove.

LINKI:

http://tbs.heroes-centrum.com/tbs/wog/grovetown.html - Gates of Fantasty
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=16581&pagenumber=1 - Heroes Community


Alamar PW
3 października 2008, 18:02
Jak to nie ma?

Dragonar PW
3 października 2008, 19:43
Tamten temat jest o innych miastach, a nie tylko o Grove. Po za tym - jest tam mało informacji, a strona podana przez autora pierwszego posta nie działa. A w tym temacie chciałem zrobić taką małą "zbiórkę" defów/plików z Grove, by miasto nie zostało zapomniane i żeby możnabyło mieć jakąś namiastkę tego miasta w grze. Twierdzę, że zrobione było dużo patrząc na forum Heroes Community.
Tak więc - przeszkukajcie swój dysk, a może znajdziecie jakiś stary, zakurzony plik z miasta. ;)

Field PW
3 października 2008, 23:26
Ostatni post DJa na forum Community wcale nie sugeruje, że miasto zmarło... :/

Dragonar PW
3 października 2008, 23:32
Cóż...na wielu stronach czytałem, że zmarło. :-( I do tego post Viniusa.



Field PW
4 października 2008, 09:12
Nie wiem, co ma ten post do Grove, chyba, że podałeś źle linka. A bardziej bym ufał członkom teamu niż obserwatorom.

vinius PW
4 października 2008, 11:05
Jedna sprawa, że forum techniczne Grove, przynajmniej to stare, ma ostatnie posty z roku '07.
Inna sprawa, że nie jestem w Grove Teamie od jakiegoś roku, więc prawdopodobnie mają już nowe siedlisko i robią mod gdzie indziej. Niemal wszystkie gify starych projektów jednostek gdzieś zniknęły. Ale skoro na HC dalej coś działa, to kto wie, co się dzieje?

Klekot PW
5 października 2008, 20:38
Miasto nocnych elfów jak dla mnie bomba : p ciekawe czy kiedyś je skończą ; D

Goldenraz PW
5 października 2008, 21:11
Bardziej ciekawe, to czy kiedyś będzie można dodać miasto do gry (trudno by mi było zamieniać istniejące miasto na jakieś fanowskie, chyba, że Wrota Żywiołów na Forge)

Zombie PW
6 października 2008, 13:17
juz kiedys czytałem o tym zamku i bardzo mi się spodobał.. tylko szkoda że trzeba zamienić za inny zamek

Dragonar PW
6 października 2008, 15:55
Jeżeli Grove byłoby całkowicie zrobione, to nie wahałbym się zastąpić nim Cytadeli. Cytadeli nie lubię za bardzo, a Grove bardzo mi się podoba.

Field PW
6 października 2008, 16:16
A w moim wypadku z kolei Cytadela to ulubiony zamek. I? Nie dogodzisz :/

Goldenraz PW
6 października 2008, 17:47
Chyba, że doda się zamek (najlepiej z opcją wyłączenia :) ). Wtedy wszystkim się dogodzi. Miejmy nadzieję, że WoG Teamowi uda się dodać zamek do gry, a jeśli nie, to jeszcze zostaje VCMI. Pytanie tylko, kiedy to nastąpi.

Osobiście nie lubię grać cytadelą, ale po usunięciu jej z gry, H3 straciłoby swój klimat.

vinius PW
6 października 2008, 17:54
A taka ciekawostka: w celu dodania Grove przerabiana była właśnie cytadela (może jeszcze gdzieś widać na starych screenach) i to miasto miało być zastąpione w modzie.

Dragonar PW
6 października 2008, 20:02
Z przerabianiem to wiem. Siedlisko stworów 7 poziomu (smoko-golemy) jest tam gdzie w Cytadeli siedlisko Hydr, itd.
Można wymyślić taką fabułę, że goście z Grove, podbili Tatalię i wybili wszystkich jej mieszkańców. ;) Wtedy to by były naprawdę mroczne elfy...

Goldenraz PW
6 października 2008, 20:54
Przeglądałem screeny - po chwili widać dokładnie, że to przerobiona Cytadela, ale... gdyby ktoś najpierw grał z Grove, mógłby pomyśleć, że Cytadela to przerobione Grove :)
Wszystko dobrze zrobione i ładnie pasuje.

Klekot PW
7 października 2008, 18:51
Dla mnie cytadelka rox xd ale jak była by możliwość włączenia i wyłączenia to wszystkim by się chyba dogodziło : p

Ginden PW
7 października 2008, 18:54
A może po prostu nie instalować?

Dragonar PW
7 października 2008, 19:23
@Ginden
Czego nie instalować? I tak tego miasta jeszcze do ściągnięcia nie ma. :P

@Klekot
Miasto wyłączane (chyba, że zdobędziemy kod źródłowy/Slava dostanie nagłego olśnienia) nigdy nie będzie. Nie da się. Acid gdzieś o tym pisał.

Field PW
7 października 2008, 20:23
Jak zwykle Wujek Ginden Dobra Rada powala swoimi pomysłami... Przecież nikt nigdy nie pisał, że to miasto będzie obowiązkowe.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [miasto] Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel