Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Niedokończone mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Dragonar PW
3 października 2008, 20:50
Jak zainstalować The Memory na H3 Złotą Edycję? Próbowałem, ale nie mogę. :(

Ginden PW
3 października 2008, 22:37
A po co to instalować?

Dragonar PW
3 października 2008, 23:02
1. Chcę się dowiedzieć jak zrobić nową jednostkę na "pustym miejscu", pomiędzy żywiołakami.
2. Zobaczyć w praktyce te piękne grafiki, o których pisał Avatar.

Tyle, że nie mogę zainstalować. :/ Wybrałem swój folder z Heroesami, niby się instaluje, ale potem wyskakuje okno DOSa z wiadmomością, żeby jakiś tam plików (a było tego kilkadzięsiąt) nie można na dysku zlokalizować.

Trang Oul PW
4 października 2008, 01:03
1. Nie da się.

Dragonar PW
4 października 2008, 13:01
Ci z The Memory jakoś to zrobili. Na dodatek czytałem gdzieś, że to działało.
Link to obrazek z kampanii The Memory, w edytorze map.

Acid Dragon PW
4 października 2008, 13:08
po pierwsze - wykorzystano ISTNIEJĄCE animacje, nie było żadnych nowych plików, a jedynie odniesienia do istniejących.
po drugie - działało, owszem, ale w spreparowanej kampanii. Nie nadawałoby się to do standardowej gry, czy do WoGifikacji.

Elementy The Memory w swoim czasie zostały wchłonięte przez WoGa, ale bez tych zabugowanych jednostek. Slava miał niegdyś nad tym pracować, aby jakoś przystosować te miejsca do normalnego użytkowania, ale ostatecznie tego nie zrobił - pewnie też dlatego, ze znał mniej skomplikowany (relatywnie oczywiście) sposób dodawania nowych jednostek na końcu listy.

Tak, czy inaczej, aby cokolwiek wsadzić w te puste miejsca trzeba niemałej zabawy z kodem gry. Sam próbowałem tego jakiś czas temu, ale natrafiłem na podobne problemy - niby działało, ale z błędami, których nie dało się naprawić.

Dragonar PW
13 października 2008, 17:36
Znalazłem dodatek - New Look on Heroes, do ściągnięcia...

ŚCIĄGNIJ

...oraz trzy screeny:

Screen I
Screen II
Screen III

Autorem dodatku jest Dru. Dodatek nie jest ukończony i nowego menu oraz ekranu na screenach, w pliku nie ma.

Mało o nim znalazłem. Nawet wujek Google nic nie wyszukał. Wiem, że miał podmieniać interfejs HoMM 3 na ten z HoMM 4. Czyli miały być tylko zmienione grafiki menu, różnych okien, czy coś jeszcze?

Nemomon PW
13 października 2008, 17:50
Spytaj naszego białego lewka Dru...

vinius PW
13 października 2008, 18:04
Czerstwiak z Ciebie, Władco, ten dodatek był tu już wielokrotnie wałkowany ;P nawet twórcom "4 islands" udało sie skontaktować z Twórcą THLoH-a i kontynuować poczęte prace. Pogadaj z kimś z ich teamu, to się coś dowiesz więcej. A sam już nie pamiętam, gdzie znalazłem ten dodatek - chyba był na IJB, gdy go Dru prezentował...

Altair PW
13 października 2008, 18:21
Ten mod (New Look on Heroes) jest aktualnie tworzony przeze mnie. Póki co, jest gotowe jakieś 30%. Jak skończę to udostępnię. To tyle informacji na obecną chwilę.
;P

Klekot PW
13 października 2008, 22:01
Altair fajny pomysl ;] zycze powodzenia ; D miejmy nadzieje ze skonczysz : D

Dragonar PW
8 stycznia 2009, 16:06
Fajnie. Życzę powodzenia. :)

EDIT:

TNLoH powróci jako dodatek do Heroes 3, czy jako mod do WoGa?

EDIT2:

Znalazłem mod - "Phoenix-Mod". Jest ukończony i w języku rosyjskim (czyli nie warto instalować). Można go ściągnąć TUTAJ. Podmienia kilka jednostek, podmienia menu, podmienia bohaterów.
Zobaczcie pliki - polecam. :)

SkorpionXAP PW
10 listopada 2010, 12:37
Ma ktoś Phoniex-mod na dysku? Bo nawet na Heroes Community linki padły :(
strona: 1 - 2
temat: Niedokończone mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel